Піддон американка

Купити піддони американка в Києві та області в компанії DROVA-KIEV – це означає, отримати міцні та надійні вироби. Вони використовуються для зручного транспортування вантажів, їх фіксації та зберігання. Така тара, за умови дотримання певних вимог, розрахована на багаторазове використання. Розмір палет такого типу складає 120х120х15 см. Представлені у нашому асортименті піддони можуть складатися з одного або двох настилів.

Якщо в нас купити піддони американка від виробника (Україна, Київська обл., с. Тарасівка, вул. Шевченка, 178), то Ви зможете їх використовувати для самих різних вантажів. Найчастіше їх експлуатують при транспортуванні будівельних матеріалів: цемент, різноманітні суміші, газоблоки, тротуарна плитка та інші. Ще на них можна перевозити продукти харчування, коробки з товарами та багато іншого.

Для яких цілей прагне купити піддон американка Київська область та інші регіони?

Найбільш часто їх використовують як окремі підприємці, так і великі компанії для наступних двох основних напрямків діяльності:

  • Перевезення вантажів. Транспортування з використанням даних виробів – це набагато зручніше та практичніше, ніж переміщення вантажів окремими одиницями. Можна скласти товар на певну кількість піддонів та перемістити їх за допомогою маніпулятора або автонавантажувача вилкового типу.
  • Зберігання товарів. Якщо на складах недостатньо місця на стелажах, то продукцію можна зберігати прямо у цій тарі. У такому разі товар не торкатиметься підлоги, а ще він буде менше займати місця. Також на піддонах нерідко зберігаються матеріали на будівельних майданчиках.

Чому ціна піддона американка в нас така вигідна?

Вартість цього товару у нашому інтернет-магазині доволі низька, тому що ми самі виробляємо, реалізуємо та доставляємо всю представлену у нас продукцію і не користуємось послугами посередників. А ще треба враховувати те, що при дбайливому використанні, вироби можуть експлуатуватися повторно. Інакше кажучи, після транспортування вантажу піддони вертаються до своїх власників, після чого їх можна знов завантажувати та перевозити.

Яка буде за піддон американка вартість залежить як від якості дерева, так і від цінової політики магазину. Найдешевше таку тару можна придбати у спеціалізованих компаніях, які займаються продажем пиломатеріалів та виробів з дерева. Наша компанія займається деревообробкою та реалізацією різних виробів із натурального дерева. При виготовленні настилів використовуються лише тверді породи деревини, що відрізняються міцністю та тривалим терміном служби. У нас Ви знайдете широкий асортимент товарів за вигідними цінами.

Чому варто замовити піддони американка?

Такі вироби мають великий попит як серед різних компаній (транспортних, продуктових, будівельних), так і серед приватних осіб, які займаються продажем або доставкою будь-яких товарів. Наші вироби користуються широким попитом, бо мають наступні переваги:

  • Спрощується процес доставки вантажів. При використанні такої тари можна набагато швидше і без зайвих складнощів завантажити та вивантажити продукцію.
  • Економія. За допомогою палет можна заощадити на техніці і людях, що використовуються при доставці. До того ж, за піддон американка ціни об'єктивно адекватні.
  • Безпечні перевезення. Товари на палетах можуть фіксуватися стропами, спеціальними стрічками або звичайними мотузками. Це набагато безпечніше, ніж кожен раз переміщати товар окремо.

Ми завжди раді відповісти на всі питання, що Вас цікавлять. На нашому сайті Ви легко знайдете зручний для Вас спосіб зв'язку з нами, включаючи замовлення зворотного дзвінка.

Відгуки
Андрій Пилипенко
Андрій Пилипенко
20.11.2022
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
чудова свіжа сосна без трухлі.об*ємвідміряли точно, швидко склали дрова в мене на подвір*ї.дякую ..
Masha
Masha
15.11.2022
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
як сказали, так і приїхали — рівно об 11.30. оце професіоналізм)) ..
Александр Олешко
Александр Олешко
04.11.2022
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Не думал, что акация так хорошо гореть будет. Одной закладки в печь хватает на весь вечер, а если вмокнуть в воду и заложить на ночь плотненько, то и посреди ночи вставать не надо. ..
Олена
Олена
03.11.2022
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Ясен і в грубці, і в мангалі добре горить. хороші жаркі дрова ..