Євро піддон

Купити піддони євро в Києві та області необхідно багатьом підприємствам, що займаються різними вантажоперевезеннями. Цей виріб – спеціальна тара, яка використовується в роботі автонавантажувачів вилкового типу. Дозволяє зручно, безпечно та компактно транспортувати і складувати найрізноманітніші вантажі. Компанія DROVA-KIEV готова забезпечити Вас та Ваш бізнес такою продукцією. Ми працюємо на ринку пиломатеріалів понад 10 років, тому без перебільшення можемо сказати, що нашій якості та цінам довіряють тисячі.

Для яких цілей слід замовити євро піддони?

З назви видно, що йдеться про настил, який відповідає всім стандартам ЄС. Його розмір 80х120х14,4 см. Для виробництва використовуються виключно тверді породи дерева. Завдяки цьому європіддон здатний витримувати величезні навантаження. Підходить для транспортування найширшого діапазону вантажів: починаючи будівельними матеріалами та блоками, і закінчуючи аграрною та харчовою продукцією. Такі ж самі справи і з напрямками бізнесу, які прагнуть купити євро піддони від виробника: Україна багата на будівельні, транспортні, продовольчі та інші компанії й фірми.

У зв'язку з тим, що транспортування різних товарів у сипучому, дрібному та іншому вигляді не відрізняється зручністю, експлуатація європіддонів є практично безальтернативним варіантом у вантажоперевезеннях. Тому що з їх допомогою можна досягти максимальної ефективності використання місця у транспорті. Щоб не допустити пошкодження предметів, що перевозяться, вони перев'язуються або прикріплюються до сусідніх вантажів. Таке перевезення – це надійно та практично.

Чому прагне купити євро піддон Київська область та інші регіони?

Такі настили мають велику кількість плюсів, серед яких можна виділити наступні:

  • Знижує ризик під час вантажних робіт. Всі вантажі, що перевозяться, можуть бути ретельно упаковані і, якщо це потрібно, перев'язані. Це знижує ризик порушення цілісності продукції. Ця тара дозволяє без будь-яких пошкоджень перевозити навіть досить тендітні предмети.
  • Повністю сумісні з багатьма типами навантажувачів. В них передбачено спеціальне місце для надійного кріплення. Відповідно, вантажі будуть стабільно переміщені.
  • Економить піддон євро вартість та час. Транспортування будь-яких видів товарів без застосування таких виробів значно ускладнить, уповільнить та зробить дорожчим процес. Тому що в такому разі кожна позиція має переміщатися окремо. Якщо ж використовувати євронастили, то вони можуть бути покладені один на інший, завдяки чому значно прискориться завантаження і, відповідно, перевезення.
  • Багаторазове застосування. Це одна з головних переваг, які говорять на користь придбання такої тари, адже купивши одного разу потрібну кількість одиниць, довгий час не буде потреби їх замінювати.
  • Доступна ціна євро піддона. Якщо вибрати відповідального постачальника, зазвичай розцінки на них приємно радують.

Наша компанія є виробником всього асортименту продукції, представленої на наших віртуальних вітринах. Це означає, що ми несемо повну відповідальність за якість європіддонів, що реалізуємо. Ми пропонуємо нашим клієнтам повністю нові вироби, на відміну від деяких наших конкурентів, які продають під виглядом «нульових» транспортну тару, що була у використанні. Відповідно, і служить вона менше. Завдяки грамотно виробленій роками схемі, у нас за євро піддон ціни є одні з найнижчих на українському ринку деревообробки. Якщо у Вас залишилися питання, Ви завжди можете їх поставити нашому менеджеру-консультанту, який з радістю на них відповість і дасть кваліфіковану пораду.

Відгуки
Андрій Пилипенко
Андрій Пилипенко
20.11.2022
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
чудова свіжа сосна без трухлі.об*ємвідміряли точно, швидко склали дрова в мене на подвір*ї.дякую ..
Masha
Masha
15.11.2022
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
як сказали, так і приїхали — рівно об 11.30. оце професіоналізм)) ..
Александр Олешко
Александр Олешко
04.11.2022
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Не думал, что акация так хорошо гореть будет. Одной закладки в печь хватает на весь вечер, а если вмокнуть в воду и заложить на ночь плотненько, то и посреди ночи вставать не надо. ..
Олена
Олена
03.11.2022
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Ясен і в грубці, і в мангалі добре горить. хороші жаркі дрова ..