Рейка дерев'яна 10х30

Матеріал, який має природне походження є екологічно безпечним, та може використовуватися у будь-якій сфері будівництва. Найбільш поширеним матеріалом є той, який зроблений з деревини. Самостійно отримати потрібні вироби дуже важко, не маючи знання, навичок та обладнання. Тому краще замовляти такий продукт, як рейка дерев'яна 10х30 ціна Київ доступна. Виробництвом планок займається наше підприємство, яке застосовує ті породи дерева, які найкраще проявляють себе в ході монтажу та подальшої експлуатації.

Сировина береться з призначених для цього лісових господарств, та ретельно обробляється. Спочатку розпилюється бокова частина колоди. Таким чином утворюється дошка, яка є свіжоспиляною, тому ще в її структурі залишається волога. Дошка відправляється для сушіння, після чого обрізаються краї, видаляються залишки кори, а чотири сторони обробляються на верстаті. До покупця рейка дерев'яна 10х30 від виробників вже надходить в ідеальному стані: без наявності дефектів, нерівностей, плям. Планка виходить рівна, правильної геометрії, з гладкою поверхнею, що дозволяє її легко кріпити до інших елементів конструкцій. Вузькі деталі використовують для монтажу та декору, при будівельних, оздоблювальних та чорнових роботах.

Якими перевагами володіє рейка дерев'яна 10х30 Київ?

Універсальний будівельний матеріал зроблений у вигляді подовженої планки, яка має прямокутний перетин. Її використання супроводжується плюсами, завдяки механічним властивостям та візуальним характеристикам.

  • Матеріал екологічний, тому безпечний для здоров'я людини. В ньому не присутні шкідливі речовини, які можуть викликати неприємні відчуття та алергійні реакції.
  • В будинку, де є елементи з такого виробу, як рейка дерев'яна 10х30 Київська область, завжди буде по домашньому затишно. Наявність в приміщені деревини створює сприятливу атмосферу.
  • Планки мають акуратний та привабливий вигляд, природний візерунок та приємний теплий колір, можуть відігравати декоративну функцію. З ними можна реалізувати творчій та дизайнерський потенціал, придумати та створити незвичний, вишуканий інтер’єр.
  • Вартість рейки дерев'яної 10х30 Київ у розумних межах, що пояснюється розповсюдженням в нашій країні сировини. Ціна продукту може відрізнятися, що залежить від таких показників, як кількість замовленого товару, його розміри, належність до певного сорту, та порода дерева. Планки цінних порід с більш щільною та міцною структурою, відповідно коштують трохи дорожче. Але є можливість замовити дерев'яну рейку 10х30 дешево, якщо звернутися до нашої компанії, яка є не лише постачальником, але й виробником.
  • Вироби мають досить невелику вагу, тому не будуть обтяжувати споруду.
  • Надійність, практичність, зносостійкість та витривалість. При невеличких габаритах планки досить гарно фіксують та витримують великі ваги конструкцій.

Купити рейку дерев'яну 10х30 з доставкою

Ознайомитися з умовами купівлі, асортиментом товару, має змогу будь-який відвідувач сайту компанії. Всі пропозиції розміщені в каталозі, де також вказана рейка дерев'яна 10х30 ціна Україна. Вигідно купувати вироби великими партіями. Адже чім більше замовлення, тим нижче ціна. Тому будівельні компанії, підприємства, які займаються виготовленням меблів та елементів декору, звертаються до нашого магазину, обираючи потрібні товарні позиції. Щоб замовити багатофункціональний пиломатеріал не обов’язково кудись їхати, наймати велику машину. У переліку наших послуг знаходиться також доставка деревини до об’єкта, який указав замовник.

Відгуки
Андрій Пилипенко
Андрій Пилипенко
20.11.2022
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
чудова свіжа сосна без трухлі.об*ємвідміряли точно, швидко склали дрова в мене на подвір*ї.дякую ..
Masha
Masha
15.11.2022
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
як сказали, так і приїхали — рівно об 11.30. оце професіоналізм)) ..
Александр Олешко
Александр Олешко
04.11.2022
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Не думал, что акация так хорошо гореть будет. Одной закладки в печь хватает на весь вечер, а если вмокнуть в воду и заложить на ночь плотненько, то и посреди ночи вставать не надо. ..
Олена
Олена
03.11.2022
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Ясен і в грубці, і в мангалі добре горить. хороші жаркі дрова ..