Рейка дерев'яна 10х40

Сучасний дизайн інтер’єрів та екстер’єрів неможливо уявити без використання декоративних елементів, зроблених з масиву дерева. Виробник пропонує широкий вибір деревини з різних порід, придатних для застосування у будь-яких умовах. Компаніям, яки займаються будівництвом різних масштабів, виконують архітектурні, ремонтні, оздоблюванні або чорнові роботи, може знадобитися рейка дерев'яна 10х40 купити. Вона складається зі сто відсоткового природного матеріалу, який має дуже гарні естетичні та експлуатаційні показники. Екологічна сировина не містить шкідливих речовин, а рівень вологи її структури мінімальний. Поверхні виробу легко доглядати, вони не потребують особливих умов використання.

На них майже не з’являються механічні ушкодження. А якщо подряпини й виникнуть у ході експлуатації, пошкодженні ділянки можна відремонтувати. Натуральний продукт рейка дерев'яна 10х40 ціна в Київській області прийнятна, вважається універсальним матеріалом, якому знайдеться застосування на різних етапах будівельних та ремонтних процесів. Планки які є в продажу не мають сучків, сколів, тріщин та нерівностей. Поверхня струганого виробу гладка, а форма – ідеальної геометрії. Такі деталі роблять монтаж нескладним, при створенні єдиної конструкції не залишають щілин. А гарний вигляд дозволяє використовувати обрізну деревину для декору приміщень.

Особливості, властивості та вартість дерев'яної рейки 10х40 Київ

Виробництво деталей відбувається на сучасному підприємстві, яке має новітнє, технологічне оснащення. Для отримання міцних та надійних планок застосовуються певні породи дерева. Масив розпилюється, залишки кори видаляються, а дошка проходить камерне сушіння для усунення зайвої вологи, після чого обробляється на високоточному верстаті. Способи обробки бувають декількох видів, що впливає на вартість такої продукції, як рейка 10х40 дерев'яна. Ціна також залежить від основних показників.

  • Сорт пиломатеріалу. Дешевша деревина береться для чорнових робіт. Коли виникає потреба у дизайні приміщення та процесів, що потребують високої точності, підійде якісний першосортний виріб.
  • До якої породи належить масив. Щільна деревина вважається більш довговічною та міцною. Цінні породи застосовуються для створення стильного, вишуканого інтер’єру, тому вони коштують дещо дорожче.
  • Вид обробки. Планка може проходити етап сушіння, або мати природний рівень вологи.

Тим, хто вирішує купити рейка дерев'яна 10х40, слід визначитися з вибором пиломатеріалу, який залежить від цілі використання. Планки з масиву застосовують для лиштви, опалубки, плінтусів, обрешітки, декоративних елементів, виготовлення меблів, зведення споруд. Конструкції та дизайнерські композиції мають певні переваги.

  • Гармонійно виглядають у багатьох стилях інтер’єру.
  • Візуально розширюють простір, додають йому світла та свіжості, створюють затишну атмосферу.
  • Не деформуються, не втрачають таких властивостей, як стійкість до гниття та плісняви, подряпин та впливів зовнішнього середовища.

Де замовити рейку дерев'яну 10х40 від виробника?

Якісні, міцні, та витривалі вироби, які можуть застосовуватися у багатьох сферах, мають акуратний, привабливий вигляд, природні відтінки та малюнки. За їх допомогою реалізуються унікальні дизайнерські рішення. Елементи з планок, виконані з нетоксичної сировини, можуть створювати додатковий ефект тепло та шумоізоляції. Вигідною пропозицією: рейка дерев'яна 10х40 Київ з доставкою може скористатися будь-який споживач або компанія. Ми пропонуємо широкий асортимент видів та розмірів пиломатеріалу, в різній кількості товару.

Відгуки
Андрій Пилипенко
Андрій Пилипенко
20.11.2022
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
чудова свіжа сосна без трухлі.об*ємвідміряли точно, швидко склали дрова в мене на подвір*ї.дякую ..
Masha
Masha
15.11.2022
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
як сказали, так і приїхали — рівно об 11.30. оце професіоналізм)) ..
Александр Олешко
Александр Олешко
04.11.2022
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Не думал, что акация так хорошо гореть будет. Одной закладки в печь хватает на весь вечер, а если вмокнуть в воду и заложить на ночь плотненько, то и посреди ночи вставать не надо. ..
Олена
Олена
03.11.2022
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Ясен і в грубці, і в мангалі добре горить. хороші жаркі дрова ..