Рейка дерев'яна 20х40

Деревина, завдяки природній фактурі та іншим естетичним показникам, своїм експлуатаційним якостям та екологічності, користується великим попитом. На стіну, стелі, підлогові покриття, для декору та утеплювання приміщення, може кріпитися рейка 20х40 дерев'яна. Дизайн інтер’єру, який виконаний з пиломатеріалу привертає увагу, захоплює розкішшю та красою. Вироби с масиву розкривають усю благородність цінних порід дерева. Згідно з задумом дизайнера, панелі можуть розташовуватися на відстані, або стикатися, не залишаючи проміжків й створювати єдину композицію.

Якщо рейка дерев'яна 20х40 купити для декорування житла, можна підкреслити перевагу натуральних матеріалів, яки не випромінюють шкідливих речовин, не забруднюють повітря. Дерево здатне зробити простір більш комфортним та цікавішим. Сировина легко монтується навіть на нерівних основах, міцно тримається та надійно фіксує споруду. Планки вважаються універсальним пиломатеріалом, якому знайдеться застосування на різних етапах будівництва, при ремонтних чи оздоблювальних роботах. Оброблений масив використовують для різних цілей приватні особи та підприємства.

Особливість та вартість дерев'яної рейки 20х40 Київ

Оформлення оселі, оздоблення поверхонь, виконання міжкімнатних перегородок неможливо провести без застосування якісних матеріалів. Виробник пропонує різні види сировини, які відрізняються сортом, породою масиву, варіантами обробки. Від цього залежить вибір панелі, а також їх вартість. Враховуючи поширеність деревини, на рейка дерев'яна 20х40 ціна в Київській області встановлена досить демократична. Тобто замовити продукцію може будь-який споживач, який вирішив зайнятися ремонтом, оформленням інтер’єру або чорновими роботами. Дерево прикрасить оселю, дасть їй індивідуальності та стильності, візуально розширить простір. Першосортні вироби у вигляді вузьких планок мають гладку та рівну, шліфовану поверхню. Досягти такого ефекту допомагає багатоетапна обробка сировини.

Масив розпилюють та обрізають, стругають з боків для уникнення залишків кори та нерівностей. Дошка може бути свіжо пиляною або проходити процес сушіння, в ході якого видаляється зайва волога. Термообробка, яка дає змогу купити рейка дерев'яна 20х40 вже готову для використання, покращує якості матеріалу.

  • Панелі мають рівну, правильну геометрію, не містять тріщин, сучків та інших дефектів.
  • Привабливий вигляд дозволяє комбінувати вироби з будь-якими деталями декору, та різними по фактурі матеріалами.
  • Міцніть, надійність, практичність обробленої деревини та тривалий термін використання.
  • Стійкість до пошкоджень, вологи або сухості приміщенні, негативним впливам зовнішнього середовища.

Замовити рейку дерев'яну 20х40 від виробника

Багатофункціональний матеріал призначений для виконання великого спектра робіт. З нього зводять конструкції, покрівельні покриття, утеплюють приміщення, створюють ефект звукоізоляції. Пиломатеріал годиться для будівництва заміських споруд, сходів та парканів, предметів меблі, вікон та дверей, для ландшафтного дизайну. Виробництвом високоякісного матеріалу займається наша компанія, яка пропонує великий асортимент товару. Ознайомитися з товарними позиціями, їх розмірами та вартістю, можна в інтернет-магазині. Також на сайті роблять замовлення, користуються такою послугою, як рейка дерев'яна 20х40 Київ з доставкою. Ми займаємось реалізацією та транспортуванням пиломатеріалу, доставляючи його на адресу замовника.

Відгуки
Андрій Пилипенко
Андрій Пилипенко
20.11.2022
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
чудова свіжа сосна без трухлі.об*ємвідміряли точно, швидко склали дрова в мене на подвір*ї.дякую ..
Masha
Masha
15.11.2022
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
як сказали, так і приїхали — рівно об 11.30. оце професіоналізм)) ..
Александр Олешко
Александр Олешко
04.11.2022
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Не думал, что акация так хорошо гореть будет. Одной закладки в печь хватает на весь вечер, а если вмокнуть в воду и заложить на ночь плотненько, то и посреди ночи вставать не надо. ..
Олена
Олена
03.11.2022
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Ясен і в грубці, і в мангалі добре горить. хороші жаркі дрова ..