Соснова рейка

Широко застосовується при будівництві та оздобленні житлових приміщень, виробничих споруд стругана планка із сосни. Дерев’яні матеріали зручні для обробки та монтажу, підходять для виготовлення меблів, елементів декору, обладнання інтер’єра будинку. Їм віддають перевагу за екологічність, безпеку, надійність та естетичність. Не всі породи дерева мають потрібні властивості. Серед хвойних дерев найбільш затребуваною є сосна.

До того ж на рейки соснові ціни в Києві досить прийнятні, що робить пиломатеріал доступним для українського споживача. Навіть після спеціальної обробки виріб зберігає неперевершений аромат хвойного лісу. Значіть цим запахом можна насолоджуватися не виходячи з дому, якщо його стіни, підлога або стеля мають у своєму оздобленні тонкі соснові планки.

Для чого використовується рейка стругана соснова?

Рейка з деревини виглядає як довгий, плоский обрізний брусок. Отримують вузьку дошку шляхом розпилу заготовки з чотирьох сторін. Така обробка дозволяє прийняти планці потрібні розміри та форми, які найбільш зручні для застосування матеріалу. На будівельному ринку такий вид пиломатеріалу вважається дуже популярним. Його вважають за потрібно придбати для виконання різних завдань.

  • Досить широкий спектр використання планок у будівництві. Рейка соснова суха йде для зведення допоміжних конструкцій. З неї роблять підлоги, дахи, двері, підвіконня та віконні рами. Завдяки довговічності та міцності пиломатеріал гарно зарекомендував себе у будівництві господарчих приміщень, заміських домівок та котеджів.
  • Довгі, тонкі бруски гарно себе виявляють у меблевому виробництві. Характеристики хвойної породи дерева підходять найбільше. Меблі, де присутній сосновий пиломатеріал не деформується з часом, стійко витримує навантаження та інтенсивність експлуатації.
  • Для монтажу виникає необхідність купити рейку соснову Київська область. З її допомогою кріплять різні вироби, укладають покрівлю та вагонку. В залежності від типу матеріалу, який підготовлюють для монтажу, вибирають розміри рейки, такі як товщина та ширина. Взагалі, це універсальний пиломатеріал, якій підійде для фіксації будь-якого обладнання, для роботи з нерівними стінами.
  • Декоративні планки використовують, щоб прикрасити приміщення, виділити бажану зону, зробити неповторний інтер’єр. Підійдуть соснові рейки для оздоблення стін дитячої кімнати, місць, призначених для відпочинку та релаксації.

Купити рейки соснові в Києві

Матеріал має безліч переваг, що сприяє зростанню попиту на нього. Перш за все, він природній, а значить – екологічний, з відсутністю шкідливих для організмів речовин. Це вагомий фактор, який важливий для людей, що дбають про довкілля, та слідкують за своїм здоров’ям. Соснові оброблені дошки створюють сприятливу, затишну атмосферу в приміщенні, мають теплозберігаючий ефект. При монтажі вони не тріскаються, мають привабливий вигляд. Матеріал не дозволяє утворюватися плісняві або грибку, робить поверхню ідеально рівною.

Придбати планки у будь-якій кількості можна на сайті нашої компанії. У нас великий асортимент пиломатеріалу, різних типів та розмірів. Пропонується рейка соснова ціна за метр, у виборі якої завжди готові допомогти наші консультанти. Вартість якісного, надійного, міцного матеріалу приємно здивує своєю доступністю. Ми створили зручні умови співпраці, відкритий для перегляду електронний каталог з варіантами сировини та цінами. Замовлення обробляється у найкоротший термін, після чого товар транспортується за місцем призначення.

Відгуки
Андрій Пилипенко
Андрій Пилипенко
20.11.2022
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
чудова свіжа сосна без трухлі.об*ємвідміряли точно, швидко склали дрова в мене на подвір*ї.дякую ..
Masha
Masha
15.11.2022
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
як сказали, так і приїхали — рівно об 11.30. оце професіоналізм)) ..
Александр Олешко
Александр Олешко
04.11.2022
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Не думал, что акация так хорошо гореть будет. Одной закладки в печь хватает на весь вечер, а если вмокнуть в воду и заложить на ночь плотненько, то и посреди ночи вставать не надо. ..
Олена
Олена
03.11.2022
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Ясен і в грубці, і в мангалі добре горить. хороші жаркі дрова ..