Дубова рейка

Декорування приміщень в Україні тільки набуває популярності. Будь-яка людина прагне до створення у своїй оселі затишку, тепла, неперевершеної атмосфери. Зараз є попит на натуральні, екологічно безпечні речі, які мають лісовий запах. Саме тому вітчизняні споживачі звернули увагу на декоративні рейки, які зроблені з дерев’яних заготівель. Тонкі планки з невеликою шириною мають гладку та рівну поверхню без сучків та тріщин. Часто можна зустріти такий інструмент у руках дизайнера або монтажника, як рейка дуб 20х40 ціна за метр вигідна. Пиломатеріал обробляють зо всіх сторін, не залишаючи на краях кори.

Вузька дошка, зроблена з такої породи дерева як дуб, та зберігає всі властивості цього міцного та витривалого велетня. Заготівля проходить обробку по спеціальній технології, щоб залишалось як можна найменше вологи. Використовують такий матеріал для оздоблення інтер’єру приміщень, монтажу внутрішніх конструкцій, при укладанні покриттів покрівлі. Дошка не має схильності до деформацій, витримує сильні навантаження, та має правильну геометрію.

Застосування рейки дуб Київська область для створення стильного інтер’єру

Декор з дубової деревини, це ідеальне рішення для тих, хто має творчий потенціал, та прагне реалізувати дизайнерську фантазію. Гнучкий матеріал дозволяє робити в приміщенні справжні дива, створювати певний настрій. Не можна залишатися байдужим, знаходячись в будинку, стіни якого покриті дерев’яними планками. У повітрі буде помітний аромат деревини, яка містить натуральні масла. Це не тільки приємно, а й корисно для здоров’я. В такому приміщенні хочеться знаходитися як можна довше. Якщо купити дуба рейки ціна порадує своєю демократичністю.

За відносно невеличку вартість ви отримаєте інструмент, з яким легко перетворити любе приміщення, додати йому індивідуальності та стилю. Тонкі планки купують для монтажу на стіни дитячих кімнат, вітальні та заміських будинків. Популярний матеріал для використання у зонах відпочинку та інших закладах, до яких хочуть залучити якнайбільше клієнтів. Це бари, ресторани, салони краси, місця для проведення СПА-процедур. Кріпити рейки можна на стіни або стелю, використовувати не лише для дизайну, а й для проведення технічних чи ремонтних робіт.

Де можна купити дубову рейку?

Процес надання заготівлі необхідних характеристик досить кропіткий та тривалий, який потребує наявність досвіду, спеціального обладнання та знання нюансів технології. Щоб отримати дошку з цінної породи дерева, беруть конкретну частину колоди та пиляють її на вузькі смужки. Для надання їм гнучкості та пружності видаляють зайву вологу. Проводиться це методом сушіння дошки, яка потім буде оброблятися на верстаті. На дубові рейки фрезовані ціна встановлена відповідно до якості продукту. Якісний матеріал може використовуватися для будівництва, декору приміщень, у меблевому виробництві, та має потрібні властивості.

  • Довготривалий термін експлуатації, коли матеріал залишається у первинному вигляді.
  • Гладка, рівненька поверхня без дефекту, та точна геометрія.
  • Дошка не втрачає форму та може кріпитися навіть на нерівні стіни.
  • Стійкість до впливів зовнішнього середовища, плісняви та грибків.

Якщо дубові рейки Київ купити, це буде вигідно з економічної сторони, тому що вони коштують значно дешевше металевих аналогів, та більш надійні та безпечні ніж пластикові деталі. Придбати декоративний матеріал дуже просто та легко, для чого потрібно зв’язатися з менеджером нашої компанії. Ми вже давно на ринку пиломатеріалів, та пропонуємо клієнтам вигідні умови, зручні методи оплати, швидке адресне транспортування замовлення.

Відгуки
Андрій Пилипенко
Андрій Пилипенко
20.11.2022
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
чудова свіжа сосна без трухлі.об*ємвідміряли точно, швидко склали дрова в мене на подвір*ї.дякую ..
Masha
Masha
15.11.2022
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
як сказали, так і приїхали — рівно об 11.30. оце професіоналізм)) ..
Александр Олешко
Александр Олешко
04.11.2022
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Не думал, что акация так хорошо гореть будет. Одной закладки в печь хватает на весь вечер, а если вмокнуть в воду и заложить на ночь плотненько, то и посреди ночи вставать не надо. ..
Олена
Олена
03.11.2022
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Ясен і в грубці, і в мангалі добре горить. хороші жаркі дрова ..