Вагонка з липи

Липова вагонка – універсальний оздоблювальний будматеріал, який підходить для використання в різних приміщеннях і не тільки. Липа – одне із найпоширеніших дерев на території України. Завдяки великій кількості специфічних особливостей, ця деревина широко використовується для здійснення різноманітних видів оздоблення.

Балкони та лоджії, веранди та тераси, альтанки та літні кухні, окремі кімнати та цілі будинки – все це може бути обшите даним видом матеріалу. За рахунок своїх унікальних цілющих, міцнісних і термостійких характеристик, такі вироби активно застосовуються для внутрішнього облицювання бань та саун.

У нас Ви можете купити липову вагонку найвищої якості. Ми більше 10 років спеціалізуємося на питаннях деревопереробки. У віртуальному магазині компанії DROVA-KIEV, Ви зможете підібрати цікаве для Вас виконання та сорт оздоблювального матеріалу, а потім і здійснити замовлення.

Сайт виконаний таким чином, щоб Ви могли всього в кілька кліків замовити товар, що Вас цікавить. Якщо в Вас виникли ті чи інші питання, пов'язані з підбором оздоблення для Вашого об'єкта, то Ви завжди можете скористатися послугами наших менеджерів-консультантів. Працюємо без вихідних.

Чому варто купити вагонку з липи: Київська область та місто Київ

Дані вироби виділяються універсальністю використання. Їхня головна й безперечна перевага – особливість структури, яка дає можливість застосовувати деревину і для зовнішнього, і для внутрішнього облицювання. Крім того, вона має наступні переваги:

  • Рівномірна та однорідна структура (присутність природних недоліків і рельєфності мінімальна).
  • Середня щільність, що дозволяє результативно застосовувати матеріал у оздоблювальних роботах. Помірні щільні характеристики не дають стінам нагріватися до високих температур.
  • Відносно бюджетна сировина, тому недорога й сама вагонка з липи: ціна за метр доступна широкому спектру населення України.
  • Унікальна природна специфіка. Через дуже малий вміст у складі липи смол, кінцевий виріб повністю безпечний для використання у високотемпературних парних приміщеннях. Оскільки вона ще й насичена ефірними оліями, то обшиті даною деревиною лазні та сауни автоматично перетворюються на оздоровчі кімнати.
  • Легкість монтажу. Навіть малодосвідчений облицювальник здатний швидко та просто зробити весь комплекс оздоблювальних робіт.
  • Вибір кольорів. Залежно від місця зростання, дерево може мати колір від світло-жовтого до коричневого.

Краща вагонка з липи: купити в Києві та області

Під час виготовлення виробів такого плану дерево ретельно сортується. Це говорить про те, що незалежно від того, який сорт будівельного матеріалу вказаний біля позиції на нашому сайті (та на упаковці самої деревини), на фінальній стадії вона була схильна до сушіння в конвекційних камерах. Також відбувається профілювання на сучасному європейському обладнанні. Після цих маніпуляцій сортувальник вивчає готовий продукт на присутність сучків та пухкості. Потім проводиться перевірка стандартизації, розмірів і параметрів відповідно до конкретного сорту. Далі будматеріали поділяються за категоріями.

В нас найдоступніша ціна вагонки з липи: Київ і область

Доступність наших розцінок безпосередньо пов'язана з тим, що ми є виробником всього асортименту продукції, яка є у нашому каталозі. Крім того, ми самі реалізуємо та доставляємо наші товари покупцям. Відповідно, ми не користуємось послугами посередників, що знижує загальну вартість. Якщо зробити оптове замовлення, то діятимуть відчутні знижки та інші приємні умови співпраці з нами.

Відгуки
Андрій Пилипенко
Андрій Пилипенко
20.11.2022
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
чудова свіжа сосна без трухлі.об*ємвідміряли точно, швидко склали дрова в мене на подвір*ї.дякую ..
Masha
Masha
15.11.2022
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
як сказали, так і приїхали — рівно об 11.30. оце професіоналізм)) ..
Александр Олешко
Александр Олешко
04.11.2022
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Не думал, что акация так хорошо гореть будет. Одной закладки в печь хватает на весь вечер, а если вмокнуть в воду и заложить на ночь плотненько, то и посреди ночи вставать не надо. ..
Олена
Олена
03.11.2022
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Ясен і в грубці, і в мангалі добре горить. хороші жаркі дрова ..