Вагонка з сосни

Соснова вагонка від виробника – це оздоблювальний матеріал, який відрізняється своєю високою екологічністю. Тому що сосна – одне з найбільш екологічно чистих сортів дерева. Ще вона створює унікальну затишну атмосферу та додає свіжості. Дуже легка в обробці та монтажі, має тривалий термін служби та доступну ціну. І це лише мала частина позитивних сторін, які виділяють цю деревину з багатьох інших видів оздоблювальних матеріалів. Якщо Вам потрібна якісна, красива та довговічна деревина такого плану, то компанія-виробник DROVA-KIEV – це те, що Вам потрібно!

Завдяки тому, що ми самі виготовляємо весь асортимент продукції, вартість вагонки з сосни доступна широкому спектру населення. Це також говорить і про те, що у нас Ви зможете знайти різні варіанти такого будматеріалу. Ми на ринку деревообробки більше 10 років, і за ці роки ми накопичили серйозну базу постійних клієнтів. Виробляємо, реалізуємо та доставляємо пиломатеріали точно в заздалегідь обговорені терміни. Якщо Ви зв'яжетесь з нами або залишите на сайті свій номер телефону, наші менеджери з радістю допоможуть Вам підібрати саме той розмір виробів, який у Вашому випадку буде найбільш ефективним.

Чому варто купити вагонку з сосни?

Такі вироби використовуються для декорування різних поверхонь. Спеціальна обробка з чотирьох сторін та особлива фіксація – робить деревину універсальною. Є одним із найпопулярніших декоративних матеріалів на українському та світовому ринках. Широко застосовується в різних областях, наприклад, для обробки балконів, лоджій, веранд, терас, альтанок, котеджів тощо.

Найвищі показники екологічності, довговічності та міцності до зовнішніх факторів – основні та безумовні переваги матеріалу. Однак це далеко не всі позитивні сторони, є ще й такі:

  • Головна перевага, якою володіє вагонка з сосни – ціна, доступна багатьом верствам населення.
  • Унікальний запах, завдяки якому створюється затишна та свіжа атмосфера.
  • Природна дерев'яна структура.
  • Бездоганна якість.
  • Легка та податлива в обробці та установці.
  • У разі механічного пошкодження дуже просто ремонтується.
  • Різноманітність варіантів виконання.
  • При монтажі всередині приміщення не потрібна додаткова обробка антисептичними засобами.

У нас може замовити та купити вагонку соснову Київська область, включаючи місто Київ. Співпрацюючи з нами, Ви придбаєте будматеріал з дерева, яке з давніх-давен вважається цілющим. Воно має безліч лікувальних властивостей, які допомагають людям посилювати імунітет. Соснові фітонциди оздоровлюють легеневу та серцево-судинну системи, знищують туберкульозну паличку. Не випадково санаторії для людей із легеневими проблемами розміщують в хвойних місцевостях. Має приємний бурштиновий відтінок, який своїм виглядом пожвавлює приміщення або прибудову. Соснове оздоблення відчутно покращує як екологічні, так і декоративні властивості місця, де було використано.

Соснова вагонка: ціна Київ і область завжди приваблює

Якщо Ви хочете прояснити ті чи інші моменти щодо якості, технічних характеристик, класифікації виробів, що пропонуються нами, а також замовлення та доставки, то просто зв'яжіться з нами за допомогою контактних даних, вказаних на сайті. Наш менеджер детально проінформує Вас про наявність варіантів виконання, фінальну ціну, способи доставки та методи розрахунку. На вартість впливають обсяги та сорт обраного матеріалу. Для оптових покупців діють окремі умови співробітництва та розцінок. Ми можемо доставити замовлення будь-якого об`єму.

Відгуки
Андрій Пилипенко
Андрій Пилипенко
20.11.2022
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
чудова свіжа сосна без трухлі.об*ємвідміряли точно, швидко склали дрова в мене на подвір*ї.дякую ..
Masha
Masha
15.11.2022
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
як сказали, так і приїхали — рівно об 11.30. оце професіоналізм)) ..
Александр Олешко
Александр Олешко
04.11.2022
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Не думал, что акация так хорошо гореть будет. Одной закладки в печь хватает на весь вечер, а если вмокнуть в воду и заложить на ночь плотненько, то и посреди ночи вставать не надо. ..
Олена
Олена
03.11.2022
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Ясен і в грубці, і в мангалі добре горить. хороші жаркі дрова ..