Вагонка з вільхи

Замовити вагонку з вільхи – один із найцікавіших варіантів облицювання бань та саун. І не тільки. Цей матеріал має тонку однорідну структуру, а також високі показники міцності та температури. Ще ця деревина відрізняється цікавими варіантами палітри кольорів - від світло-рожевої до червоної. Добре переносить прямі контакти з водою. Завдяки цим характеристикам дана порода дерева з давніх-давен активно застосовувалася для зведення колодязів, причалів і парних приміщень. Компанія DROVA-KIEV без вихідних виробляє та постачає на ринок таку деревну продукцію найвищої якості.

Наша вагонка вільхова 1 сорт – відмінний варіант для лазень та саун

За рахунок стійкості до високих температур і вологості, цілющих властивостей та приємного аромату, даний будматеріал активно застосовується для обробки самих різних парних. І дуже важливо розуміти, що якість початкової сировини безпосередньо впливає не лише на майбутнє оздоблення, а й на безпеку місця, в якому будуть знаходитись люди. Тому слід завжди максимально детально підходити до вибору компанії, у якої Ви плануєте купувати такі оздоблювальні матеріали.

У нас за таку продукцію, як вагонка з вільхи ціна в Києві та області відрізняється доступністю. Що стало можливо завдяки наявності власного виробництва. Весь наш асортимент цього виду будівельного матеріалу сертифікований та стандартизований, тому Ви можете бути впевнені, що отримаєте першокласні та безпечні вироби. Ми надаємо нашим клієнтам бездоганний сервіс, для досягнення чого ми докладаємо максимум зусиль. На ринку деревообробки понад 10 років, що доводить нашу високу компетентність та професіоналізм.

Як використовується наша вагонка з вільхи: Київ і область

Не всяке дерево має порівняні з вільхою характеристики: соснова деревина при високих температурах виділяє смоли, а березова – сильно вбирає вологу. Вільхова ж переробка демонструє високу ефективність як облицювальний засіб у лазнях і саунах. Однак використання цієї деревини не закінчується тільки обробкою приміщень, що піддаються високим температурам та вологості.

Наприклад, люди намагаються купити вагонку з вільхи у Києві та області і для таких цілей:

  • оформлення внутрішніх поверхонь котеджів та приватних будинків;
  • оздоблювальні роботи на фасадах будівель (дане дерево чудово переносить несприятливі кліматичні умови);
  • зведення веранд, терас, альтанок.

На поверхні вільхових виробів практично повністю відсутні сучки, а за рахунок своєї рівномірності та гладкості не потрібно її шліфування. Ви можете самостійно зробити замовлення на нашому сайті або зателефонувавши за номером телефону з розділу «Контакти» – в компанії нашого співробітника.

Купити вагонку з вільхи Київська область: лікувальні властивості деревини

Відома століттями цілюща сила даного дерева пов'язана з присутністю в ньому дубильних складових. І зокрема, вони виділяються на тлі високих температур і позитивно позначаються на таких аспектах людського здоров'я:

  • мають протизапальну, десенсибілізуючу та зупиняючу кров дію;
  • показують дезінфікуючі та в'яжучі якості;
  • допомагають із застудними хворобами, ревматичними порушеннями у суглобах, подагрі.

Працюючи з нами, Вам буде доступна вільхова вагонка – ціна від виробника. Справжні любителі лазень та саун високо оцінять таке оздоблення. Якщо у Вас залишилися питання, зв'язавшись з нашими менеджерами-консультантами, Ви зможете отримати на них детальні відповіді. Для оптових покупців діють дуже вигідні умови співробітництва.

Відгуки
Андрій Пилипенко
Андрій Пилипенко
20.11.2022
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
чудова свіжа сосна без трухлі.об*ємвідміряли точно, швидко склали дрова в мене на подвір*ї.дякую ..
Masha
Masha
15.11.2022
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
як сказали, так і приїхали — рівно об 11.30. оце професіоналізм)) ..
Александр Олешко
Александр Олешко
04.11.2022
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Не думал, что акация так хорошо гореть будет. Одной закладки в печь хватает на весь вечер, а если вмокнуть в воду и заложить на ночь плотненько, то и посреди ночи вставать не надо. ..
Олена
Олена
03.11.2022
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Ясен і в грубці, і в мангалі добре горить. хороші жаркі дрова ..