Торф'яні брикети

Відгуки:
(0)
  • Наявність: В наявності
8 000 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Середні розміри: 155x65x105 мм
Вологість: 10%
Зольність: 15%
Теплотворніть: 3800-4200 Ккал/кг
Доступні варіанти
  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Відгуки (0)
  • Питання (0)

ТОРФ'ЯНІ БРИКЕТИ ДЛЯ ПІЧКИ – НАЙКРАЩИЙ ПАЛИВНИЙ МАТЕРІАЛ

Чим вигідніше опалювати взимку? Це питання залишається актуальним протягом тривалого часу, і сьогодні однозначної думки з цього приводу ні експерти, ні рядові споживачі не мають. Використання для опалення природного газу сьогодні найпоширеніше, але з кожним роком стає очевидним, що це не найкраща альтернатива. По-перше, природні поклади газу не є нескінченними. По-друге, з кожним роком вартість кубічного метра зростає, що відбивається на рівні оплати за споживання. Враховуючи це, багато власників приватних будинків вважають за краще використовувати твердопаливні котли та печі.

Для виділення тепла шляхом спалювання використовуються різні види палива - кам'яне вугілля, дрова і, звичайно, більш бюджетний торф. Сьогодні інноваційні технології дозволяють виготовляти високоякісні торф'яні брикети для опалення з високим рівнем тепловіддачі, ціна яких є невисокою в порівнянні з іншими видами природного матеріалу. Природний торф утворюється в болотистій місцевості з високим рівнем вологості та низькою повітропроникністю. Його запаси в ґрунті досить великі, а видобуток не відрізняється високим рівнем складності, тому підсумкова вартість торф'яних брикетів завжди залишається в межах доступності для середньостатистичного покупця.

ТОРФ'ЯНІ БРИКЕТИ ДЛЯ ОПАЛЕННЯ ВІД ВИРОБНИКА – ДЕ КУПИТИ З ДОСТАВКОЮ?

Технологія виробництва брикет дозволяє не лише надати паливу більш зручну в застосуванні та стійку до зовнішніх впливів форму, але й значно підвищити рівень тепла, що виділяється в процесі згоряння. Саме тому паливні брикети мають такий високий попит на ринку. Для виготовлення використовується торф'яна крихта, яка шляхом штучного висушування доводиться до необхідної вологості, а після спресовується. Завдяки цьому торф'яний брикет для печі має щільну структуру. Розмір та форма варіабельні.

Люди, які використовують для обігріву приміщень різного призначення твердопаливні котли, напередодні опалювального сезону часто ставлять запитання, де купити торф'яний брикет хорошої якості за прийнятною вартістю. Попри те що існує велика кількість пропозицій, далеко не все пропоноване паливо виправдовує очікування при використанні. Компанія drova-kiev.in.ua пропонує всім охочим хороші торф'яні паливні брикети у формі цеглинок для печі купити з доставкою до Києва та області в найкоротші терміни.

Ми самостійно виготовляємо всі види продукції, яка представлена ​​в каталозі сайту drova-kiev.in.ua, тому можемо гарантувати її високу якість.

ПЕРЕВАГИ ВИКОРИСТАННЯ ТОРФ'ЯНИХ БРИКЕТІВ ДЛЯ ОПАЛЕННЯ

Найсуттєвіший і важливий плюс — нижча вартість у порівнянні з іншими видами природних матеріалів та ресурсів. Також на користь брикетів з торфу говорить той факт, що вони є біологічно чистим матеріалом, оскільки вихідний продукт – це ніщо інше, як частини рослин, що перегнили, останки тварин. Отже, жодних шкідливих хімічних сполук у процесі згоряння в атмосферу з димом не виділяється.

Компактні розміри брикетів від компанії drova-kiev.in.ua дозволяють уникнути складнощів зі зберіганням. Навіть за умови розташування певної частини пелет у приміщенні, виключено появу неприємного запаху або виділення у повітря шкідливих для людини речовин. Брикети швидко підпалюються і добре горять у будь-яких казанах, печах, камінах. Якісні торф'яні паливні брикети, купити які можна онлайн на нашому сайті drova-kiev.in.ua, дозволять провести зиму з комфортом у теплому будинку, а їх ціна не завдасть істотних збитків бюджету.

Теги: Брикети для гриля, Брикети для мангалу, Брикети для котла, Брикети для печі, Брикети паливні Вишгород, Брикети паливні Бровари

Характеристики
Торф'яні брикети
Середні розміри 155x65x105 мм
Вологість 10%
Зольність 15%
Теплотворніть 3800-4200 Ккал/кг
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.