Брикети для опалення

1
Дубовий брикет НЕСТРО - це опалювальний матеріал, який можна використовувати в камінах, печах і котлах. Це повністю екологічний продукт, виготовлений з дубової тріски без використання штучних сполучних речовин. Зручна форма циліндра дозволяє не відчу..
13 500 грн
Купити
1
Відмінною альтернативою дров і вугілля можна назвати паливні брикети Nestro з сосни. Вони універсальні, ефективні і економічні, характеризуються високою теплотворністю і тривалістю горіння. Паливо виробляється з деревної тирси за технологією холодног..
13 500 грн
Купити
0
Насіння з зародком, що ожержкють, як відходи сільськогосподарського виробництва при лущенні насіння соняшнику, в основному використовуються в маслобойній і хлібопекарській промисловості. Отримана лузга успішно використовується для спалювання в е..
13 500 грн
Купити
1
Якщо ви шукаєте універсальне паливо для опалення, яке підійде, як для спалювання в каміні, печі, так і для котла, зверніть увагу на дубові брикети pini kay. Представлений продукт створений з чистиї тирси дуба. Це джерело енергії, що відновлюєтьс..
14 000 грн
Купити
0
Паливні соснові брикети пини кей перевершують деревину за своїми якостями, при цьому вам знадобиться менший обсяг палива. Pini&Kay характеризуються високим ступенем стиснення в порівнянні з іншими брикетами, а також унікальною технологією "запіка..
14 000 грн
Купити
0
Чому варто купити брикети піні кей з суміші порід дерева? Це спресована чиста тирса без будь-яких сполучних речовин. Вони стійкі до вбирання вологи завдяки додатковому обпеченю поверхні на заключному етапі виробництва. Для виробництва ..
14 000 грн
Купити
0
Брикети RUF з берези є різновидом твердого палива з високою тепловіддачею. Для них характерна економічність, екологічність і максимальна теплотворність. Ці якості сприяють збільшенню попиту на РУФ, тому евродрова поступово витісняють з ринку традицій..
14 000 грн
Купити
1
Брикети РУФ або евродрова - один з найсучасніших видів твердого палива на ринку. Популярність обумовлена ​​практичністю, економічністю і високу теплотворність. Універсальність RUF дозволяє використовувати тверде паливо як в печах, так і в котлах, лаз..
14 000 грн
Купити
1
Брикети РУФ з сосни - відмінна альтернатива таким видам твердого палива, як дрова і вугілля. Екологічно чистий продукт, який характеризується високою теплотворною і економічністю, з кожним роком стає все популярнішим серед населення. Це біопаливо від..
14 000 грн
Купити
0
Торф'яні брикети для пічки – найкращий паливний матеріалЧим вигідніше опалювати взимку? Це питання залишається актуальним протягом тривалого часу, і сьогодні однозначної думки з цього приводу ні експерти, ні рядові споживачі не мають. Використання дл..
8 000 грн
Купити

Переваги використання паливних брикетів

Деревні паливні брикети є різновидом екологічного біопалива, що виготовляється з вторинної сировини і відходів деревообробного виробництва. Цей тип енергоносія вважається одним з найбільш ефективних. У складі євродров відсутні шкідливі компоненти. Фактично брикети для топки можна назвати універсальним видом палива, який може застосовуватися в будь-якому котельному обладнанні. Вони підходять для дров'яних, вугільних котлів, камінів і печей. У нас ви можете купити паливні брикети оптом на вигідних умовах. Наш асортимент включає всі типи необхідного палива за прийнятними цінами. 

Переваги, якими характеризуються паливні брикети:

 1. Рівномірність згоряння. При горінні брикети не стріляють і не іскрять, практично не видають сторонніх звуків. Евродрова виділяють набагато менше диму, при цьому практично не утворюють сажі на внутрішніх стінах димоходів, за рахунок чого мінімізуються трудовитрати на їх прибирання. 
 2. Зручність використання. Цей тип палива характеризується акуратністю форми, за рахунок чого евродрова можна складувати в рівні кладки. Відповідно, зі зберіганням продукції проблем не виникне. 
 3. Висока теплотворність. Якщо порівнювати з деревиною, евродрова виділяють в набагато більше тепла. Завдяки цьому можна непогано заощаджувати при опаленні об'єкта котлом. Евродрова відносяться до палива тривалого горіння і підходять для обладнання будь-якого типу. На горіння йде в 2 рази більше часу, завдяки чому можна мінімізувати число підходів для підкладки нових порцій. Якщо піч горить на дровах близько 3 годин, то при використанні евродров час прогорання складе до 5 годин. 
 4. Мінімальне утворення смол. Це дозволяє сповільнити засмічення димоходу і котла. 
 5. Тривалість зберігання. Залежно від типу евродров і технології їх виробництва, паливо може зберігатися від одного до п'яти років. 
 6. Екологічність. При виготовленні хімічні реагенти не застосовуються. Тому при згорянні брикетне паливо не виділяє шкідливих для організму людини елементів і речовин. 
 7. Мінімальна зольність. Після згоряння в печі або котлі залишається золи не більше 1% від усієї маси використаного брикетного палива. У порівнянні зі звичайними дровами, цей показник може скласти до 20%. Частина, що залишилася після згоряння зола містить великий обсяг калію, тому може використовуватися як добриво.  
 8. Економічність. За рахунок високої тепловіддачі вдається домогтися економії при використанні палива з деревних тирси. За один опалювальний сезон у вас буде йти приблизно в 2 рази менше сировини, в порівнянні з тими ж дровами. 

Купуючи брикети в Києві, ви вибираєте якісне і екологічне паливо за прийнятною ціною. 

Технологія виготовлення брикетів для опалення

Технологія виробництва брикетів для опалення з відходів деревообробної промисловості заснована на пресуванні сировини під тиском. Будь-яке сучасне підприємство цієї галузі прагне до безвідходної схемою функціонування. Оскільки у будь-якого виробництва є відходи (тирса, стружка і т. Д.), Сировинні залишки повинні використовуватися правильно. 

При отриманні євродров відходи спочатку максимально подрібнюють, потім спресовують, а потім піддають термічній обробці. Лігнін, що виділяється при пресуванні і нагріванні виконує функцію клею і забезпечує скріплення частинок. Поверхня кілька оплавляється для збереження форми. Щоб збільшити ефективність прогорання, в брикетах для опалення можуть передбачатися наскрізні отвори. Продукція упаковується в спеціальну плівку або мішки, після чого надходить у продаж. 

Якість деревних брикетів залежить як від сировини, так і від двох основних параметрів:

 1. Тиск. Міцність одержуваного виробу визначається ступенем стиснення. Якщо брикет для опалення спресований якісно, він зможе зберегти цілісність під час перевезення або зберіганні. Завдяки високій щільності з одного кілограма альтернативного палива виділяється більше тепла. 
 2. Температура. Термічна обробка необхідна для отримання лігніну. Він виділяється тільки за умови впливу високого тиску на гарячу сировинну масу. Коли форма буде сформована, а брикетована продукція охолоне до кімнатної температури, виріб придбає необхідну міцність. 

Якість пального визначається ступенем вологості вихідної сировини, яка може бути оптимальною або критичною. Тому, перед тим як потрапити на прес, важливо спочатку висушити тирсу. 

Де може використовуватися цей тип палива:

 • в приватних і заміських будинках, на дачах;
 • в лазнях;
 • в виробничих і складських об'єктах;
 • в котельнях і підсобках.

З необхідністю купити брикети для опалення також стикаються ті, хто часто виїжджає на природу. Брикетована продукція зручна і може використовуватися для розведення багать. 

Основні характеристики брикетів для котлів

Брикети для котла можуть виготовлятися з будь-яких відходів деревообробного виробництва, в тому числі:

 • тирси і стружки різних фракцій;
 • трісок;
 • обаполів і інших обрізок. 

Також в складі можуть використовуватися відходи сільськогосподарської діяльності:

 • солома;
 • лузга соняшникового насіння, стебла кукурудзи та інших рослинних культур;
 • зернова лушпиння;
 • гречана і рисова лузга;
 • обрізки дерев і т. д. 

Характеристики брикетів для котлів:

 • щільність твердого палива складає від 1 до 1,2 т / м3;
 • теплотворність варіюється в діапазоні від 4600 до 4900 ккал / кг;
 • зольність брикетів для котлів становить близько 0,5-1,5%.

Технічні параметри можуть варіюватися в залежності від характеристик сировини. Купити брикети для котлів - значить отримати безпечне паливо високої якості горіння. 

Причини купити брикети в Києві у нас

Причини купити брикети для опалення, скориставшись нашими послугами:

 1. Доступні ціни. Ми є виробником твердого палива, тому пропонуємо клієнтам якісний товар за прийнятною вартістю. 
 2. Висока якість. Наше паливо буде горіти довго, виділяючи максимум тепла. Ви, безумовно, оціните теплотворність та ефективність нашого палива. Якість палива - добірне, без потерті і гнилі. 
 3. Великий вибір. У нас можна купити паливні брикети різних видів. В асортимент входить брикетована продукція RUF, PINI KAY, NESTRO, пелети в Києві, а також дрова і вугілля. При необхідності у нас можна придбати пиломатеріали.
 4. Професійний підхід. Ви завжди можете розраховувати на допомогу нашого консультанта у виборі. 
 5. Різні способи оплати. Все зроблено для зручності клієнтів. Якщо вам необхідно купити дрова, от оплатити товар можна готівкою, безготівковим переказом, а також платежем на карту Приватбанку. 
 6. Швидка доставка. Відправлення здійснюється Газелями, ЗІЛамі, КамАЗами і фурами. 
 7. Вигідні умови співпраці. Оптовим замовникам надаються додаткові знижки. Ми пропонуємо дрова стандартних розмірів, але при необхідності можемо зробити поліна необхідної довжини і товщини під замовлення. Також на нашому сайті можна придбати дрова колоті в Києві

Ми працюємо без вихідних. Якщо у вас виникла необхідність купити брикети для топки в вихідний або свято, зв'яжіться з нашим представником і залиште замовлення. Ми працюємо 365 днів у році, тому оформити замовлення можна в будь-який день. Наш менеджер готовий відповісти на будь-які питання і надати допомогу у виборі.

Компанія DROVA-KIEV пропонує брикети для опалення від виробника, які мають підвищену теплотворність, зручно використовуються та екологічно чисті. І якщо зовсім недавно альтернативні види палива були чимось елітарним, то зараз настає такий час, коли вони переходять у розряд норми обігріву.

У нас за брикети для опалення ціна відрізняється доступністю широкому спектру покупців. Ми, як компанія-виробник, несемо повну відповідальність за свою продукцію та гарантуємо найвищу ефективність пального. За нашими плечима понад 10 років роботи з деревиною. Клієнти нам довіряють та співпрацюють з нами на постійній основі.

Чому треба купити брикети гранули для опалення?

Таке паливо максимально близьке за характеристиками виділення тепла до дров і становить 4300-5200 ккал/кг. До того ж в ньому усунуто недоліки натуральної деревини, а саме:

 • знижена щільність;
 • підвищена вологість;
 • нерівне згоряння.

За рахунок своїх відмінних показників чистоти від будь-яких хімічних сполук та всіляких домішок, деревні брикети для опалення чудово підходять для використання вдома. Також вони є повністю відновлюваним ресурсом, що говорить про їхню нешкідливість для навколишнього середовища. Можуть використовуватися як у котлах та печах домашнього призначення, так і для обігріву цілих промислових підприємств.

Купити брикети для опалення: Київська область і місто Київ

Купуючи в нас таке пальне, Ви легко забезпечите комфортну температуру закритого простору будь-якої площі. Тому що наша перероблена деревина має високий коефіцієнт корисної дії, при горінні не виділяє неприємних запахів і практично не дає кіптяви. Ви можете використовувати його як для дому, так і для приміщень комерційного призначення. Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом, і наші співробітники допоможуть Вам точно визначити, який обсяг сировини потрібний у Вашому випадку.

Відгуки
Андрій Пилипенко
Андрій Пилипенко
20.11.2022
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
чудова свіжа сосна без трухлі.об*ємвідміряли точно, швидко склали дрова в мене на подвір*ї.дякую ..
Masha
Masha
15.11.2022
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
як сказали, так і приїхали — рівно об 11.30. оце професіоналізм)) ..
Александр Олешко
Александр Олешко
04.11.2022
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Не думал, что акация так хорошо гореть будет. Одной закладки в печь хватает на весь вечер, а если вмокнуть в воду и заложить на ночь плотненько, то и посреди ночи вставать не надо. ..
Олена
Олена
03.11.2022
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Ясен і в грубці, і в мангалі добре горить. хороші жаркі дрова ..