Брикети PINI KAY

1
Якщо ви шукаєте універсальне паливо для опалення, яке підійде, як для спалювання в каміні, печі, так і для котла, зверніть увагу на дубові брикети pini kay. Представлений продукт створений з чистиї тирси дуба. Це джерело енергії, що відновлюєтьс..
14 000 грн
Купити
0
Паливні соснові брикети пини кей перевершують деревину за своїми якостями, при цьому вам знадобиться менший обсяг палива. Pini&Kay характеризуються високим ступенем стиснення в порівнянні з іншими брикетами, а також унікальною технологією "запіка..
14 000 грн
Купити
0
Чому варто купити брикети піні кей з суміші порід дерева? Це спресована чиста тирса без будь-яких сполучних речовин. Вони стійкі до вбирання вологи завдяки додатковому обпеченю поверхні на заключному етапі виробництва. Для виробництва ..
14 000 грн
Купити

Запропоновані нами брикети Піні Кей виготовляються з продуктів, отриманих в процесі механічної обробки деревини, тобто з стружки, тирси і тріски, без домішок. Брикет - це звичайний блок палива, спресований під тиском. Низький вміст вологи робить теплотворну здатність брикетів вище, ніж у деревини. Завдяки високій щільності матеріалу по відношенню до обсягу, процес горіння відбувається поступово і повільно. Найчастіше такі брикети для опалення мають чотири-або шестигранну форму з наскрізним отвором вздовж брикету.

Як ми робимо брикети пини кей

Брикет PINI KAY ми робимо з чистої тирси. Це опалювальний матеріал високої якості, повністю екологічний. PINI KAY за своєю формою нагадує олівець - форма позначає циліндр із закругленими сторонами, з отвором посередині, яке нагадує місце для графіту олівця. Це сухий матеріал, що характеризується високою твердістю і щільністю при максимальному ступені ущільнення, низькою зольністю.

Виготовлені з сильно спресованих тирси без додавання зв'язуючих речовин, мають практичну форму. Ідеально підходять для спалювання в камінах і печах. Завдяки повільному горінню це хороше рішення для центрального опалення і невеликих котелень. Завдяки високій теплотворної здатності і можливості отримання енергії, подібна до вугільної, брикет успішно використовують в печах.

Чому варто використовувати евродрова пини кей?

Володіючи високою тепловіддачею, паливні брикети пини кей не розколюється, або іскор і не розростаються, що робить їх ідеальними для використання на відкритих камінах і камінах з обмеженим простором - вам ніколи не доведеться турбуватися про те, що поліна виявляться не на своєму місці або складуться вдвічі .

Надзвичайно компактні і зручні для зберігання, вони поставляються в упаковці, поліна Pini Kay легко складати і брати з собою. Дуже сухі для забезпечення мінімальної кількості диму, створюються з переробленого побічного продукту, наприклад, тирси та щепи, які залишаються після розпилювання деревини на дошки і не впливають на забезпечення екологічності.

Екологічно чисті пини кей в Києві призначені для швидкого розпалювання вогню без іскор і горять до 2 годин, забезпечуючи високу температуру. Ви можете використовувати поліна Pini Kay в відкритих камінах, багатопаливних і дров'яних печах. Після гасіння брикет залишає мінімальну кількість попелу, що робить прилад більш здоровим і легко очищається.

Для розрахунків витрати брикетів, потрібно взяти до уваги обсяги втрати тепла і теплову здатність Піні Кей. В середньому на опалення будинку площею 120 квадратних метрів за сезон йде від 3 до 5 тонн паливних брикетів.

Вивчіть продукцію, яку ми пропонуємо на сайті, адже крім брикетів, ви також можете купити пелети, колоті дрова та іншу продукцію.

 
Відгуки
Андрій Пилипенко
Андрій Пилипенко
20.11.2022
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
чудова свіжа сосна без трухлі.об*ємвідміряли точно, швидко склали дрова в мене на подвір*ї.дякую ..
Masha
Masha
15.11.2022
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
як сказали, так і приїхали — рівно об 11.30. оце професіоналізм)) ..
Александр Олешко
Александр Олешко
04.11.2022
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Не думал, что акация так хорошо гореть будет. Одной закладки в печь хватает на весь вечер, а если вмокнуть в воду и заложить на ночь плотненько, то и посреди ночи вставать не надо. ..
Олена
Олена
03.11.2022
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Ясен і в грубці, і в мангалі добре горить. хороші жаркі дрова ..