Брикети RUF

0
Брикети RUF з берези є різновидом твердого палива з високою тепловіддачею. Для них характерна економічність, екологічність і максимальна теплотворність. Ці якості сприяють збільшенню попиту на РУФ, тому евродрова поступово витісняють з ринку традицій..
11 000 грн
Купити
0
Брикети РУФ або евродрова - один з найсучасніших видів твердого палива на ринку. Популярність обумовлена ​​практичністю, економічністю і високу теплотворність. Універсальність RUF дозволяє використовувати тверде паливо як в печах, так і в котлах, лаз..
11 000 грн
Купити
0
Брикети РУФ з сосни - відмінна альтернатива таким видам твердого палива, як дрова і вугілля. Екологічно чистий продукт, який характеризується високою теплотворною і економічністю, з кожним роком стає все популярнішим серед населення. Це біопаливо від..
11 000 грн
Купити

Основна перевага брикетів РУФ полягає у високій теплотворення. У порівнянні зі звичайними дровами, температура горіння брикетованого палива в 2 рази вище. Це обумовлено високою щільністю РУФ. 

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ОСОБЛИВОСТІ ГОРІННЯ ПАЛИВНИХ БРИКЕТІВ RUF
 • тривалість горіння;

 • рівномірність згоряння;

 • максимальна тепловіддача, що сприяє більш економного витраті твердого палива;

 • екологічність;

 • при згорянні брикети RUF або іскор, потріскування, характерні для дров, також відсутні;

 • практичність і зручність зберігання - брикетована продукція займає на складі не так багато місця, як деревина або вугілля.

Якщо в складі паливних брикетів РУФ є береза, при згорянні на внутрішніх стінках котла або печі не буде утворюватися нагар. Сажеві відкладення відшаровуються, за рахунок чого спрощується обслуговування обладнання. Через низьку вологості брикети РУФ практично не забруднюють димохід. Всі ці переваги роблять брикетоване паливо одним з кращих варіантів для опалення приватного будинку.

Основні параметри паливних брикетів РУФ для котла або печі:

 • обсяг зольності не перевищує 1%;

 • значення теплотворення становить в діапазоні від 4200 до 4500 ккал / кг;

 • вологість брикетованого палива варіюється в районі 7-13%;

 • середня щільність - близько 900-1050 кг \ м3;

 • час горіння - до 5 годин. 

За рахунок того, що в тирсі зруйнована структура деревини, забезпечується мінімальна зольність RUF. Якщо тут вона не більше 1%, то у дров може досягати 10%. Також, за рахунок попередньої просушки сировини, що використовується у виробництві, брикети РУФ мають вологість 13%, в той час як у дров 20-35%. Тому при згорянні брикетованих виробів частина тепла не йде на випарювання вологи. Цей тип палива несприйнятливий до температурних перепадів, тому захищений від гниття. 

5-8 годин, протягом яких горять і тліють РУФ-брикети, вистачає на згорNI KAY, NESTROяння з інтенсивним жаром і подальшим тлінням вугілля. Це дуже зручно: часто підкладати паливо не доведеться. Розпал традиційний, за допомогою запальнички з папером, при необхідності допускається застосування спеціальних рідин. Розпалювачі зручно використовувати для печі з великим об'ємом паливної камери. 

Купити брикети РУФ в Києві

Причини купити брикети РУФ в Києві у нас:

 1. Доставка в стислі терміни. Для перевезення твердого палива ми використовуємо Газелі, КамАЗи, ЗІЛи та вантажні фури. Великий автопарк дозволяє організувати транспортування замовлень будь-яких обсягів. На пожертви дров в Київській області йде не більше 1 дня. 

 2. Висока якість. Ми пропонуємо найкращі брикети RUF в Києві. Висока щільність забезпечує тривале і рівномірне горіння. 

 3. Доступні ціни. Ми є виробником твердого палива, тому пропонуємо вигідні умови співпраці для всіх клієнтів. Оптовим замовникам надаються додаткові знижки. 

 4. Великий вибір. У нас можна не тільки купити брикети РУФ, PINI KAY, NESTRO, а й придбати деревні пелети, вугілля антрацит і довго-газовий, дрова з дуба, вільхи, акації, берези, сосни, ясена і т. Д. Також ми пропонуємо великий вибір пиломатеріалів : піддони, рейки, бруси, дошки, тріска, вагонки і т. д. 

 5. Індивідуальний підхід. Ви завжди можете отримати безкоштовну консультацію і допомогу у виборі. 

 6. Кілька способів оплати. Ми орієнтовані на довгострокову співпрацю, тому робимо все для того, щоб спростити процедуру покупки для клієнта. Оплата може бути виконана як готівковими коштами при одержанні, так і безготівковим платежем або перекладом на карту банку. 

Для оформлення замовлення зв'яжіться з менеджером і залиште замовлення.

 
Відгуки
Вадим
Вадим
12.08.2022
Дрова колоті дуб 35 см, товщина поколу 10 см
Дрова колоті дуб 35 см, товщина поколу 10 см
Подъехал за сеткой дров на шашлыки, убедили взять полный багажник, что в сумме дешевле. Так что теперь на даче эти дрова лежат, каждый раз за ними ездить не нужно. Приятно, когда продавец не на пофиг работают, стараются помочь...
Артем
Артем
03.08.2022
Брикети Nestro із дуба
Брикети Nestro із дуба
Отличные дрова, беру только сдесь, всем реккомендую...