Брикети для гриля

1
Дубовий брикет НЕСТРО - це опалювальний матеріал, який можна використовувати в камінах, печах і котлах. Це повністю екологічний продукт, виготовлений з дубової тріски без використання штучних сполучних речовин. Зручна форма циліндра дозволяє не відчу..
13 500 грн
Купити
1
Відмінною альтернативою дров і вугілля можна назвати паливні брикети Nestro з сосни. Вони універсальні, ефективні і економічні, характеризуються високою теплотворністю і тривалістю горіння. Паливо виробляється з деревної тирси за технологією холодног..
13 500 грн
Купити
0
Насіння з зародком, що ожержкють, як відходи сільськогосподарського виробництва при лущенні насіння соняшнику, в основному використовуються в маслобойній і хлібопекарській промисловості. Отримана лузга успішно використовується для спалювання в е..
13 500 грн
Купити
1
Якщо ви шукаєте універсальне паливо для опалення, яке підійде, як для спалювання в каміні, печі, так і для котла, зверніть увагу на дубові брикети pini kay. Представлений продукт створений з чистиї тирси дуба. Це джерело енергії, що відновлюєтьс..
14 000 грн
Купити
0
Паливні соснові брикети пини кей перевершують деревину за своїми якостями, при цьому вам знадобиться менший обсяг палива. Pini&Kay характеризуються високим ступенем стиснення в порівнянні з іншими брикетами, а також унікальною технологією "запіка..
14 000 грн
Купити
0
Чому варто купити брикети піні кей з суміші порід дерева? Це спресована чиста тирса без будь-яких сполучних речовин. Вони стійкі до вбирання вологи завдяки додатковому обпеченю поверхні на заключному етапі виробництва. Для виробництва ..
14 000 грн
Купити
0
Брикети RUF з берези є різновидом твердого палива з високою тепловіддачею. Для них характерна економічність, екологічність і максимальна теплотворність. Ці якості сприяють збільшенню попиту на РУФ, тому евродрова поступово витісняють з ринку традицій..
14 000 грн
Купити
1
Брикети РУФ або евродрова - один з найсучасніших видів твердого палива на ринку. Популярність обумовлена ​​практичністю, економічністю і високу теплотворність. Універсальність RUF дозволяє використовувати тверде паливо як в печах, так і в котлах, лаз..
14 000 грн
Купити
1
Брикети РУФ з сосни - відмінна альтернатива таким видам твердого палива, як дрова і вугілля. Екологічно чистий продукт, який характеризується високою теплотворною і економічністю, з кожним роком стає все популярнішим серед населення. Це біопаливо від..
14 000 грн
Купити
0
Торф'яні брикети для пічки – найкращий паливний матеріалЧим вигідніше опалювати взимку? Це питання залишається актуальним протягом тривалого часу, і сьогодні однозначної думки з цього приводу ні експерти, ні рядові споживачі не мають. Використання дл..
8 000 грн
Купити

Щоб вийшла ароматна та смачна страва на вугіллі, потрібно всього дві речі – мати хороші продукти й паливо з високою теплотворністю і рівномірним горінням. Багато хто для цих цілей використовує деревне вугілля, проте їх за багатьма параметрами обходять брикети для гриля, ціна яких хоч і вища, але й ефективність набагато відчутніша.

Це пальне за найдоступнішими розцінками та найкращою якістю Ви можете придбати в компанії DROVA-KIEV. Ми понад 10 років займаємося забезпеченням деревопереробкою як окремих громадян, так і великих підприємств по всій Київській області, включаючи місто Київ. Виробництво та доставку продукції, які ми здійснюємо, можна порівняти зі швейцарським годинником за своєю точністю та філігранністю роботи.

Чому варто купити дерев'яний брикет для гриля?

Так як люди досить часто вибирають деревне вугілля як паливо для приготування їжі, ми вирішили порівняти його з даним матеріалом для розпалювання:

  • Зручність застосування. Вугілля має різний розмір, сильно кришиться, ламається і провалюється через решітку. Що негативно відображається на тепловіддачі та збільшує витрати. А пропонований нами варіант має однакові розміри, завдяки чому його зручно розкладати.
  • Тривалість прогоряння. Висока щільність, яка отримана за рахунок спеціального пресування, робить це пальне більш довго згоряючим, ніж вугілля. Всього кілька застосувань і Ви зможете заздалегідь прораховувати, скільки потрібно цього засобу для приготування страв, що Вас цікавлять. Варто зазначити, якщо у нас купити оптом фасований брикет для гриля, то діятимуть додаткові знижки та інші приємні умови співпраці.
  • Якість використаної сировини. Для виробництва вугілля застосовуються різні породи дерева, що негативно позначається і на горінні, і на смакових характеристиках їжі, що готується. Пресована деревина ж робиться з ароматних, з високою теплотворністю порід, відповідно, і якість прогорання, і смак будуть відмінними.
  • Задимленість і ламкість. Так як пресоване пальне має низький вміст вологи та велику міцність, то, на відміну від вугілля, воно дає мінімум диму та кіптяви. Тому агрегат не потрібно буде чистити зайвий раз. Також воно є екологічно чистим і не шкодить довкіллю.

Як видно з перерахованих вище переваг, вкладення грошей у цей вид палива набагато практичніше, ніж у деревне вугілля.

Купити в Києві брикети для гриля. Як їх використати?

  1. Коли використовується паливо квадратної форми, то найправильніший варіант їх розпалу – у стартері. Для цього рекомендується застосувати пару лучинок або сухий спирт. Довге пресування може розпалюватися безпосередньо в грилі за допомогою спеціальної рідини або парафінових брусків. Вироби у вигляді дисків кладуться на розпечене вугілля і за кілька хвилин вони розгоряються. Ми пропонуємо високоякісні брикети для гриля купити, Київ та Київська область їх активно в нас купують, тому що ми виробляємо гарантовано високоякісне пальне.
  2. Після цього, за допомогою заслінок можна керувати рівнем тління. Засувки, розташовані внизу, зазвичай тримаються у відкритому вигляді, щоб кисень вільно циркулював. Верхні необхідні для контролю за тягою. Якщо їх повністю відкрити, то буде досягнуто найбільшого жару. Чим менший зазор, тим вища температура.
  3. При приготуванні гриль-страв слід звертати увагу на колір диму. Якщо він прозорий чи білий, то все гаразд. Але якщо чорний, то жар занадто великий, а значить, продукти пригоряють, тому що з'являються вогняні спалахи. Щоб це зупинити, потрібно закрити заслінки, розміщені вгорі, та знизити температуру.

Якщо Ви не впевнені, потрібні Вам чи ні брикети для гриля купити: Україна – країна, яка виробляє високоякісну деревину, а наша компанія – одна з лідерів у цій галузі на українському ринку.

Відгуки
Андрій Пилипенко
Андрій Пилипенко
20.11.2022
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
чудова свіжа сосна без трухлі.об*ємвідміряли точно, швидко склали дрова в мене на подвір*ї.дякую ..
Masha
Masha
15.11.2022
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
як сказали, так і приїхали — рівно об 11.30. оце професіоналізм)) ..
Александр Олешко
Александр Олешко
04.11.2022
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Не думал, что акация так хорошо гореть будет. Одной закладки в печь хватает на весь вечер, а если вмокнуть в воду и заложить на ночь плотненько, то и посреди ночи вставать не надо. ..
Олена
Олена
03.11.2022
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Ясен і в грубці, і в мангалі добре горить. хороші жаркі дрова ..