Брикети для котла

1
Дубовий брикет НЕСТРО - це опалювальний матеріал, який можна використовувати в камінах, печах і котлах. Це повністю екологічний продукт, виготовлений з дубової тріски без використання штучних сполучних речовин. Зручна форма циліндра дозволяє не відчу..
13 500 грн
Купити
1
Відмінною альтернативою дров і вугілля можна назвати паливні брикети Nestro з сосни. Вони універсальні, ефективні і економічні, характеризуються високою теплотворністю і тривалістю горіння. Паливо виробляється з деревної тирси за технологією холодног..
13 500 грн
Купити
0
Насіння з зародком, що ожержкють, як відходи сільськогосподарського виробництва при лущенні насіння соняшнику, в основному використовуються в маслобойній і хлібопекарській промисловості. Отримана лузга успішно використовується для спалювання в е..
13 500 грн
Купити
1
Якщо ви шукаєте універсальне паливо для опалення, яке підійде, як для спалювання в каміні, печі, так і для котла, зверніть увагу на дубові брикети pini kay. Представлений продукт створений з чистиї тирси дуба. Це джерело енергії, що відновлюєтьс..
14 000 грн
Купити
0
Паливні соснові брикети пини кей перевершують деревину за своїми якостями, при цьому вам знадобиться менший обсяг палива. Pini&Kay характеризуються високим ступенем стиснення в порівнянні з іншими брикетами, а також унікальною технологією "запіка..
14 000 грн
Купити
0
Чому варто купити брикети піні кей з суміші порід дерева? Це спресована чиста тирса без будь-яких сполучних речовин. Вони стійкі до вбирання вологи завдяки додатковому обпеченю поверхні на заключному етапі виробництва. Для виробництва ..
14 000 грн
Купити
0
Брикети RUF з берези є різновидом твердого палива з високою тепловіддачею. Для них характерна економічність, екологічність і максимальна теплотворність. Ці якості сприяють збільшенню попиту на РУФ, тому евродрова поступово витісняють з ринку традицій..
14 000 грн
Купити
1
Брикети РУФ або евродрова - один з найсучасніших видів твердого палива на ринку. Популярність обумовлена ​​практичністю, економічністю і високу теплотворність. Універсальність RUF дозволяє використовувати тверде паливо як в печах, так і в котлах, лаз..
14 000 грн
Купити
1
Брикети РУФ з сосни - відмінна альтернатива таким видам твердого палива, як дрова і вугілля. Екологічно чистий продукт, який характеризується високою теплотворною і економічністю, з кожним роком стає все популярнішим серед населення. Це біопаливо від..
14 000 грн
Купити
0
Торф'яні брикети для пічки – найкращий паливний матеріалЧим вигідніше опалювати взимку? Це питання залишається актуальним протягом тривалого часу, і сьогодні однозначної думки з цього приводу ні експерти, ні рядові споживачі не мають. Використання дл..
8 000 грн
Купити

В компанії DROVA-KIEV за брикети для твердопаливних котлів ціна приємно здивує навіть найдосвідченіших власників приватних будинків та виробництв. Причому такий засіб – один із найефективніших для підтримки вогню. Має високий рівень теплотворності та екологічності, але при цьому низькі показники зольності, кіптяви та диму. Також немає неприємних запахів. Легко може замінити багато видів пального, включаючи кам'яне вугілля. Застосовується і для домашнього використання, і для комерційних, і навіть промислових приміщень. Телефонуйте/пишіть, щоб зробити замовлення чи отримати консультацію.

Які переваги мають брикети паливні для твердопаливного котла?

  • Високоефективні. Сировина з мінімальним вмістом вологи та високою щільністю. Це позитивно впливає на теплотворність, тому що не витрачається теплоенергія на усунення рідини.
  • Безпечні. Якщо говорити про стандартні дрова, то їх слід вибирати з огляду на породу дерева, тому що від цього залежить задимленість, кіптява, сажа, іскріння. Така деревина має змішану структуру та високий рівень вологості. Якщо купити брикети для котла, то не буде ні диму, ні кіптяви, ні іскор, ні розкидання вуглинків на всі боки, але буде рівномірне горіння. Тому що в паливі відсутні вади та смоли, а також в ньому мінімальна присутність вологи.
  • Екологічні. Тирса, стружка та тріска, з яких складається таке пальне, є відновлюваним ресурсом. Використання євродрів – це турбота про навколишнє середовище та екологію. Вони настільки ретельно вигорають, що чадний газ, що виділяється при цьому, знаходиться на допустимо низькому рівні. Не містить сірки та інших небезпечних сполук. Мала зольність, але цей продукт горіння може бути використаний як мінеральна добавка для рослин.

Які бувають брикети для домашнього котла та з чого їх виготовляють?

Буває 3 типи таких євродрів:

  • Піні кей;
  • Нестро;
  • РУФ.

Паливо, що демонструє найвищі показники щільності – Pini Kay, а найменшими – RUF. Відповідно, Nestro – це середньої густини матеріал. І всі ці види пального Ви можете придбати у нашій компанії. Складові частини (тріска, стружка, тирса) є найкращою сировиною для досягнення стабільного горіння. Для їх склеювання використовується лінгін, який виділяється під час нагрівання та пресування даної деревної маси.

Якщо купити паливні брикети для котла, можна отримувати тепло в розмірі 5000 ккал/кг і більше. Ви хочете використовувати таке пальне найвищої якості, щоб воно було міцним, не кришилося та містило вологість на мінімальному рівні? Значить, Вам варто нам зателефонувати або написати на електронну пошту. Здійснюємо доставку по Київській області, й робимо це точно в строк. За більш ніж 10 років роботи в галузі лісопереробки досягли найкращих результатів як у технологічному та виробничому процесах, так і в реалізації та логістиці.

Як виготовляються дубові брикети для котла?

На першому етапі використовується щеподробарка та подрібнювач, які перетворюють всю завантажену в них сировину на деревне борошно. Наступна стадія – просушування в сушильному барабані. Потім відбувається пресування. Для отримання Pini Kay використовують екструдер із нагрівачем. А для RUF та Nestro – ударно-механічний прес. Після того, як продукту надано форму, йому дають охолонути, а потім упаковують у спеціальну термоплівку, яка не допускає попадання вологи. У нас Ви можете замовити брикети для твердопаливних котлів: Київ, а також Бориспільський, Васильківський, Вишгородський, Макарівський, Обухівський, Святошинський та Броварський райони області.

Відгуки
Андрій Пилипенко
Андрій Пилипенко
20.11.2022
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
чудова свіжа сосна без трухлі.об*ємвідміряли точно, швидко склали дрова в мене на подвір*ї.дякую ..
Masha
Masha
15.11.2022
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
як сказали, так і приїхали — рівно об 11.30. оце професіоналізм)) ..
Александр Олешко
Александр Олешко
04.11.2022
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Не думал, что акация так хорошо гореть будет. Одной закладки в печь хватает на весь вечер, а если вмокнуть в воду и заложить на ночь плотненько, то и посреди ночи вставать не надо. ..
Олена
Олена
03.11.2022
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Ясен і в грубці, і в мангалі добре горить. хороші жаркі дрова ..