Брикети для мангалу

1
Дубовий брикет НЕСТРО - це опалювальний матеріал, який можна використовувати в камінах, печах і котлах. Це повністю екологічний продукт, виготовлений з дубової тріски без використання штучних сполучних речовин. Зручна форма циліндра дозволяє не відчу..
10 500 грн
Купити
0
Відмінною альтернативою дров і вугілля можна назвати паливні брикети Nestro з сосни. Вони універсальні, ефективні і економічні, характеризуються високою теплотворністю і тривалістю горіння. Паливо виробляється з деревної тирси за технологією холодног..
10 500 грн
Купити
0
Насіння з зародком, що ожержкють, як відходи сільськогосподарського виробництва при лущенні насіння соняшнику, в основному використовуються в маслобойній і хлібопекарській промисловості. Отримана лузга успішно використовується для спалювання в е..
10 500 грн
Купити
0
Якщо ви шукаєте універсальне паливо для опалення, яке підійде, як для спалювання в каміні, печі, так і для котла, зверніть увагу на дубові брикети pini kay. Представлений продукт створений з чистиї тирси дуба. Це джерело енергії, що відновлюєтьс..
11 000 грн
Купити
0
Паливні соснові брикети пини кей перевершують деревину за своїми якостями, при цьому вам знадобиться менший обсяг палива. Pini&Kay характеризуються високим ступенем стиснення в порівнянні з іншими брикетами, а також унікальною технологією "запіка..
11 000 грн
Купити
0
Чому варто купити брикети піні кей з суміші порід дерева? Це спресована чиста тирса без будь-яких сполучних речовин. Вони стійкі до вбирання вологи завдяки додатковому обпеченю поверхні на заключному етапі виробництва. Для виробництва ..
11 000 грн
Купити
0
Брикети RUF з берези є різновидом твердого палива з високою тепловіддачею. Для них характерна економічність, екологічність і максимальна теплотворність. Ці якості сприяють збільшенню попиту на РУФ, тому евродрова поступово витісняють з ринку традицій..
11 000 грн
Купити
0
Брикети РУФ або евродрова - один з найсучасніших видів твердого палива на ринку. Популярність обумовлена ​​практичністю, економічністю і високу теплотворність. Універсальність RUF дозволяє використовувати тверде паливо як в печах, так і в котлах, лаз..
11 000 грн
Купити
0
Брикети РУФ з сосни - відмінна альтернатива таким видам твердого палива, як дрова і вугілля. Екологічно чистий продукт, який характеризується високою теплотворною і економічністю, з кожним роком стає все популярнішим серед населення. Це біопаливо від..
11 000 грн
Купити
0
ТОРФ'ЯНІ БРИКЕТИ ДЛЯ ПІЧКИ – НАЙКРАЩИЙ ПАЛИВНИЙ МАТЕРІАЛЧим вигідніше опалювати взимку? Це питання залишається актуальним протягом тривалого часу, і сьогодні однозначної думки з цього приводу ні експерти, ні рядові споживачі не мають. Використання дл..
8 000 грн
Купити

Багато українців прагнуть купити дерев'яні брикети для мангалу, бо альтернативна енергетика є актуальною не лише для обігріву приміщень, а й для приготування їжі. І якщо нещодавно такі джерела тепла здавалися чимось із далекого майбутнього чи прерогативою високорозвинених країн, то тепер ця опція не лише доступна, а й поширена на території України. А завдяки своїм високим екологічним показникам, деревне паливо є повністю нешкідливим. Використовуючи такий засіб, Ви не нашкодите ні собі та оточуючим Вам людям, ні природі. Якщо хочете підтримувати вогонь по-справжньому якісним та доступним за вартістю натуральним пальним, то наша компанія завжди до Ваших послуг.

Брикети для мангалу від виробника: види та переваги

Щепа, стружка, гілки та інші відходи лісопереробки – відмінна основа для стабільного горіння. Засоби для вогню поділяють за щільністю та формою на 3 таких види:

 • Піні-Кей. Має найвищі щільнісні показники й має вигляд шестигранника.
 • Нестро. Середня щільність сировини, циліндрична форма.
 • Руф. Євродрова з найменшою щільністю, виглядають, як паралелепіпед.

Чим більші щільнісні характеристики, тим вища теплотворність. За кольором можна відрізнити, який варіант підходить для приготування їжі, а який краще використовувати для опалення приміщень. Однорідно світло-жовті паливні брикети – для мангалу та барбекю, а темні – для обігріву. Другі виділяють більше диму, тому що для їх виготовлення використовується трохи інша вторинна сировина.

До позитивних властивостей такого матеріалу можна віднести:

 • однакове прогоряння;
 • відсутність запаху, задимлення та кіптяви;
 • до складу входить лише деревина, за допомогою якої можна готувати їжу;
 • зручний для закидання у вогонь;
 • упакований так, щоб займати мінімально можливу площу.

Чому варто купити брикети для мангалу оптом?

Стружка, тирса, гілки – це безцінні залишки від деревообробки, з яких виробляється такий вид палива. І ці пиломатеріали йдуть на виробництво засобів як для опалення житлових приміщень і бізнесу, так і для приготування їжі. Найперше, що здійснюється з цією сировиною – подрібнюється до борошна. Після чого за допомогою сушильного барабана та пресування знижується вміст вологи до 12%. Також ці дії призводять до виділення лінгіна, який склеює всі елементи у певні форми. Зовнішній вигляд виробів залежить від пресувального пристрою.

Так як на лісоматеріали, з яких виготовляються брикети для розпалювання мангалу, Київ та Київська область багаті, а сама щепа, стружка тощо досить дешеві, то й кінцевий продукт виходить доступним за вартістю. З цієї причини багато наших співгромадян запасаються ними заздалегідь і у великих кількостях. Тому що таке пальне добре зберігається та підходить для застосування у приватних будинках, котеджах та закладах, а також для використання на природі. Ми займаємось виробництвом деревного пального більше 10 років, тому працюючи з нами, Ви отримаєте перевірену роками якість. Для оптових покупців діють спеціальні знижки та пропозиції.

В нас найкраща за брикети для мангалу ціна: Україна, Київська область, с. Тарасівка. І не тільки

 • Використовуємо найкращі породи дерев для можливості приготування їжі.
 • Доставка здійснюється по всій Київській області завжди точно в строк.
 • Товар упакований відповідно до всіх правил захисту від вологи. Тож наш матеріал завжди має високу тепловіддачу.
 • Наші консультанти із задоволенням дадуть відповідь на всі питання, що Вас цікавлять.

Приймаємо та виконуємо замовлення без вихідних, цілий рік.