Брикети для мангалу

1
Дубовий брикет НЕСТРО - це опалювальний матеріал, який можна використовувати в камінах, печах і котлах. Це повністю екологічний продукт, виготовлений з дубової тріски без використання штучних сполучних речовин. Зручна форма циліндра дозволяє не відчу..
13 500 грн
Купити
1
Відмінною альтернативою дров і вугілля можна назвати паливні брикети Nestro з сосни. Вони універсальні, ефективні і економічні, характеризуються високою теплотворністю і тривалістю горіння. Паливо виробляється з деревної тирси за технологією холодног..
13 500 грн
Купити
0
Насіння з зародком, що ожержкють, як відходи сільськогосподарського виробництва при лущенні насіння соняшнику, в основному використовуються в маслобойній і хлібопекарській промисловості. Отримана лузга успішно використовується для спалювання в е..
13 500 грн
Купити
1
Якщо ви шукаєте універсальне паливо для опалення, яке підійде, як для спалювання в каміні, печі, так і для котла, зверніть увагу на дубові брикети pini kay. Представлений продукт створений з чистиї тирси дуба. Це джерело енергії, що відновлюєтьс..
14 000 грн
Купити
0
Паливні соснові брикети пини кей перевершують деревину за своїми якостями, при цьому вам знадобиться менший обсяг палива. Pini&Kay характеризуються високим ступенем стиснення в порівнянні з іншими брикетами, а також унікальною технологією "запіка..
14 000 грн
Купити
0
Чому варто купити брикети піні кей з суміші порід дерева? Це спресована чиста тирса без будь-яких сполучних речовин. Вони стійкі до вбирання вологи завдяки додатковому обпеченю поверхні на заключному етапі виробництва. Для виробництва ..
14 000 грн
Купити
0
Брикети RUF з берези є різновидом твердого палива з високою тепловіддачею. Для них характерна економічність, екологічність і максимальна теплотворність. Ці якості сприяють збільшенню попиту на РУФ, тому евродрова поступово витісняють з ринку традицій..
14 000 грн
Купити
1
Брикети РУФ або евродрова - один з найсучасніших видів твердого палива на ринку. Популярність обумовлена ​​практичністю, економічністю і високу теплотворність. Універсальність RUF дозволяє використовувати тверде паливо як в печах, так і в котлах, лаз..
14 000 грн
Купити
1
Брикети РУФ з сосни - відмінна альтернатива таким видам твердого палива, як дрова і вугілля. Екологічно чистий продукт, який характеризується високою теплотворною і економічністю, з кожним роком стає все популярнішим серед населення. Це біопаливо від..
14 000 грн
Купити
0
Торф'яні брикети для пічки – найкращий паливний матеріалЧим вигідніше опалювати взимку? Це питання залишається актуальним протягом тривалого часу, і сьогодні однозначної думки з цього приводу ні експерти, ні рядові споживачі не мають. Використання дл..
8 000 грн
Купити

Багато українців прагнуть купити дерев'яні брикети для мангалу, бо альтернативна енергетика є актуальною не лише для обігріву приміщень, а й для приготування їжі. І якщо нещодавно такі джерела тепла здавалися чимось із далекого майбутнього чи прерогативою високорозвинених країн, то тепер ця опція не лише доступна, а й поширена на території України. А завдяки своїм високим екологічним показникам, деревне паливо є повністю нешкідливим. Використовуючи такий засіб, Ви не нашкодите ні собі та оточуючим Вам людям, ні природі. Якщо хочете підтримувати вогонь по-справжньому якісним та доступним за вартістю натуральним пальним, то наша компанія завжди до Ваших послуг.

Брикети для мангалу від виробника: види та переваги

Щепа, стружка, гілки та інші відходи лісопереробки – відмінна основа для стабільного горіння. Засоби для вогню поділяють за щільністю та формою на 3 таких види:

 • Піні-Кей. Має найвищі щільнісні показники й має вигляд шестигранника.
 • Нестро. Середня щільність сировини, циліндрична форма.
 • Руф. Євродрова з найменшою щільністю, виглядають, як паралелепіпед.

Чим більші щільнісні характеристики, тим вища теплотворність. За кольором можна відрізнити, який варіант підходить для приготування їжі, а який краще використовувати для опалення приміщень. Однорідно світло-жовті паливні брикети – для мангалу та барбекю, а темні – для обігріву. Другі виділяють більше диму, тому що для їх виготовлення використовується трохи інша вторинна сировина.

До позитивних властивостей такого матеріалу можна віднести:

 • однакове прогоряння;
 • відсутність запаху, задимлення та кіптяви;
 • до складу входить лише деревина, за допомогою якої можна готувати їжу;
 • зручний для закидання у вогонь;
 • упакований так, щоб займати мінімально можливу площу.

Чому варто купити брикети для мангалу оптом?

Стружка, тирса, гілки – це безцінні залишки від деревообробки, з яких виробляється такий вид палива. І ці пиломатеріали йдуть на виробництво засобів як для опалення житлових приміщень і бізнесу, так і для приготування їжі. Найперше, що здійснюється з цією сировиною – подрібнюється до борошна. Після чого за допомогою сушильного барабана та пресування знижується вміст вологи до 12%. Також ці дії призводять до виділення лінгіна, який склеює всі елементи у певні форми. Зовнішній вигляд виробів залежить від пресувального пристрою.

Так як на лісоматеріали, з яких виготовляються брикети для розпалювання мангалу, Київ та Київська область багаті, а сама щепа, стружка тощо досить дешеві, то й кінцевий продукт виходить доступним за вартістю. З цієї причини багато наших співгромадян запасаються ними заздалегідь і у великих кількостях. Тому що таке пальне добре зберігається та підходить для застосування у приватних будинках, котеджах та закладах, а також для використання на природі. Ми займаємось виробництвом деревного пального більше 10 років, тому працюючи з нами, Ви отримаєте перевірену роками якість. Для оптових покупців діють спеціальні знижки та пропозиції.

В нас найкраща за брикети для мангалу ціна: Україна, Київська область, с. Тарасівка. І не тільки

 • Використовуємо найкращі породи дерев для можливості приготування їжі.
 • Доставка здійснюється по всій Київській області завжди точно в строк.
 • Товар упакований відповідно до всіх правил захисту від вологи. Тож наш матеріал завжди має високу тепловіддачу.
 • Наші консультанти із задоволенням дадуть відповідь на всі питання, що Вас цікавлять.

Приймаємо та виконуємо замовлення без вихідних, цілий рік.

Відгуки
Андрій Пилипенко
Андрій Пилипенко
20.11.2022
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
чудова свіжа сосна без трухлі.об*ємвідміряли точно, швидко склали дрова в мене на подвір*ї.дякую ..
Masha
Masha
15.11.2022
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
як сказали, так і приїхали — рівно об 11.30. оце професіоналізм)) ..
Александр Олешко
Александр Олешко
04.11.2022
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Не думал, что акация так хорошо гореть будет. Одной закладки в печь хватает на весь вечер, а если вмокнуть в воду и заложить на ночь плотненько, то и посреди ночи вставать не надо. ..
Олена
Олена
03.11.2022
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Ясен і в грубці, і в мангалі добре горить. хороші жаркі дрова ..