Брикети для печі

1
Дубовий брикет НЕСТРО - це опалювальний матеріал, який можна використовувати в камінах, печах і котлах. Це повністю екологічний продукт, виготовлений з дубової тріски без використання штучних сполучних речовин. Зручна форма циліндра дозволяє не відчу..
13 500 грн
Купити
1
Відмінною альтернативою дров і вугілля можна назвати паливні брикети Nestro з сосни. Вони універсальні, ефективні і економічні, характеризуються високою теплотворністю і тривалістю горіння. Паливо виробляється з деревної тирси за технологією холодног..
13 500 грн
Купити
0
Насіння з зародком, що ожержкють, як відходи сільськогосподарського виробництва при лущенні насіння соняшнику, в основному використовуються в маслобойній і хлібопекарській промисловості. Отримана лузга успішно використовується для спалювання в е..
13 500 грн
Купити
1
Якщо ви шукаєте універсальне паливо для опалення, яке підійде, як для спалювання в каміні, печі, так і для котла, зверніть увагу на дубові брикети pini kay. Представлений продукт створений з чистиї тирси дуба. Це джерело енергії, що відновлюєтьс..
14 000 грн
Купити
0
Паливні соснові брикети пини кей перевершують деревину за своїми якостями, при цьому вам знадобиться менший обсяг палива. Pini&Kay характеризуються високим ступенем стиснення в порівнянні з іншими брикетами, а також унікальною технологією "запіка..
14 000 грн
Купити
0
Чому варто купити брикети піні кей з суміші порід дерева? Це спресована чиста тирса без будь-яких сполучних речовин. Вони стійкі до вбирання вологи завдяки додатковому обпеченю поверхні на заключному етапі виробництва. Для виробництва ..
14 000 грн
Купити
0
Брикети RUF з берези є різновидом твердого палива з високою тепловіддачею. Для них характерна економічність, екологічність і максимальна теплотворність. Ці якості сприяють збільшенню попиту на РУФ, тому евродрова поступово витісняють з ринку традицій..
14 000 грн
Купити
1
Брикети РУФ або евродрова - один з найсучасніших видів твердого палива на ринку. Популярність обумовлена ​​практичністю, економічністю і високу теплотворність. Універсальність RUF дозволяє використовувати тверде паливо як в печах, так і в котлах, лаз..
14 000 грн
Купити
1
Брикети РУФ з сосни - відмінна альтернатива таким видам твердого палива, як дрова і вугілля. Екологічно чистий продукт, який характеризується високою теплотворною і економічністю, з кожним роком стає все популярнішим серед населення. Це біопаливо від..
14 000 грн
Купити
0
Торф'яні брикети для пічки – найкращий паливний матеріалЧим вигідніше опалювати взимку? Це питання залишається актуальним протягом тривалого часу, і сьогодні однозначної думки з цього приводу ні експерти, ні рядові споживачі не мають. Використання дл..
8 000 грн
Купити

У компанії DROVA-KIEV за брикети для топки печі ціна відрізняється доступністю та демократичністю. Завдяки цьому факту наші клієнти активно переходять на альтернативне паливо. Це дозволяє одночасно відчутно економити й дбати про своє та близьких здоров'я, а також про екологію. Ще така лісопереробка має зручну форму, що робить підкидання у вогнище простішим.

Звернувшись до нас, Ви зможете швидко та надійно придбати такий вид пального та значно заощадити. Ми займаємося питаннями опалення будинків та комерційних приміщень понад 10 років. За цей час ми отримали велику базу постійних клієнтів. Запрошуємо Вас скористатися нашими послугами. При оптових замовленнях діють приємні знижки та спеціальні умови обслуговування.

Брикети для розпалювання печі: специфіка та позитивні якості

Даний матеріал виробляється з тріски, тирси, гілок та інших деревних елементів. Як правило, для таких цілей використовують деревину сосни або дуба. Сировина подрібнюється, після чого відбувається її нагрівання та пресування у спеціалізованому обладнанні. Буває 3 види таких виробів для підтримки вогню:

 1. Pini Kay – найбільш щільні, з формою шестигранних циліндрів з отвором.
 2. Nestro – середньої щільності паливо, округлі циліндри без отворів.
 3. Ruf – найменш щільні, мають вигляд цеглинок.

Підходять всі перераховані пресовані брикети для печі, котла, сауни, лазні, а також для мангала, грилю, барбекю тощо. На користь використання таких засобів для розпалювання свідчать наступні фактори:

 • Виділення тепла знаходиться на рівні з кам'яним вугіллям, проте, на відміну від нього, така деревина є абсолютно екологічно чистою.
 • Однакове горіння, проте немає диму, кіптяви, іскор.
 • Не містить сірки, не виділяє чадного газу.
 • Зольність не перевищує 1% загальної маси.
 • Легко підрахувати витрати з урахуванням вологи та тепловіддачі.

Варто знати: якщо розпакувати матеріал, потім залишити його на довгий час на вулиці, це може призвести до погіршення якості виділення тепла через збільшення пухкості та вологості.

Чому варто приділити увагу, коли обираєш паливні брикети для печі?

Нижче ми перерахуємо деякі поради підбору сировини для підтримки вогню. Але взагалі рекомендуємо звертатися за вказаними на сайті номерами телефону або електронною поштою для отримання детальної консультації. Також на нашому ресурсі є можливість замовити зворотній дзвінок.

 • Відразу варто зрозуміти, що ідеального палива немає. Тому розставте пріоритети або у бік високої щільності та малої вологості, або у бік ціни.
 • Попросіть документи на продукт. Виробник зобов'язаний зазначити наявність вологи та рівень теплотворності кожної партії. Якщо Ви плануєте купити в Києві брикети для печі, просто зв'яжіться з нами і ми доставимо їх в будь-яку точку міста та області.
 • Спробуйте товар у роботі. Якщо є така опція, щоб купити продукцію в невеликій кількості, то скористайтеся нею. Вивчіть її поверхню на предмет присутності домішок та механічних порушень, а також перевірте характеристики міцності. Завантажте в вогнище пальне і подивіться, чи не швидко воно прогорає, як виділяє тепло, чи не перетворюється відразу на пил.

Купити брикет для топки печі: Київ та Київська область

Ми приділяємо особливу увагу не тільки процесу виготовлення, а й зберіганню, а також упаковці наших товарів. Тому що це впливає на якість подальшого використання матеріалу. Ви можете до нас звертатися 7 днів на тиждень, 365 (366) днів на рік. У нашому розпорядженні є широкий вибір транспорту для перевезення вантажів будь-якого обсягу. Працюємо як з готівковим та безготівковим розрахунком, так і можливий переказ на картку. Співпраця з нами може відбуватися за передоплатою та за фактом виконання замовлення.

Відгуки
Андрій Пилипенко
Андрій Пилипенко
20.11.2022
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
чудова свіжа сосна без трухлі.об*ємвідміряли точно, швидко склали дрова в мене на подвір*ї.дякую ..
Masha
Masha
15.11.2022
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
як сказали, так і приїхали — рівно об 11.30. оце професіоналізм)) ..
Александр Олешко
Александр Олешко
04.11.2022
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Не думал, что акация так хорошо гореть будет. Одной закладки в печь хватает на весь вечер, а если вмокнуть в воду и заложить на ночь плотненько, то и посреди ночи вставать не надо. ..
Олена
Олена
03.11.2022
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Ясен і в грубці, і в мангалі добре горить. хороші жаркі дрова ..