Брикети паливні Вишгород

Паливні брикети Вишгород з’явилися відносно нещодавно, але з кожним роком вони набирають усе більшу популярність. Це пов’язано з гарними характеристиками цього виду палива, його натуральністю та економічністю. Багато людей, які живуть за містом та не мають змоги підключення центральної системи опалення, в якості палива для своїх котлів, печей та камінів обирають саме брикети.

Перш ніж купити паливні брикети Вишгород, необхідно дізнатися, що цей матеріал собою представляє. Це натуральне паливо, яке виготовляється з різної сировини: стружка деревини, соняшникове лушпиння, торф, соснові голки, різні відходи сільськогосподарського виробництва. Уся сировина пресується та скріплюється між собою за допомогою речовини, яка є в деревині та виділяється в процесі технічної обробки. Інакше кажучи, брикети – це на 100% натуральний та екологічно чистий продукт, в складі якого немає шкідливих речовин, наприклад, формальдегіду.

Брикети Вишгород: переваги матеріалу перед іншими видами палива

Дубові брикети Вишгород – це гарне рішення, якщо шукаєте енергоефективне, економне та натуральне паливо. Цей матеріал має одразу декілька важливих плюсів:

  • Безпека використання. Брикети не іскрять, що виключає вірогідність займання при необережному використанні. Також відсутня ймовірність само підпалу.
  • Мінімальне технічне обслуговування. Після згорання сировина майже не залишає золи, тому не треба постійно чистити пічку або котел. Також брикети виділяють мінімум смол, тому димохід не забруднюється.
  • Низький рівень вологості. Перед продажем брикети Ruf Вишгород висушуються. Завдяки цьому матеріал легко розпалюється.
  • Високий рівень тепловіддачі. Представлене паливо віддає тепла на рівні вугілля та значно більше, ніж звичайні дрова.
  • Зручність зберігання. Брикети мають зручну форму, що дозволяє їх обережно скласти. До того ж їх можна довго зберігати та не боятися, що вони загнояться.
  • Екологічність. Матеріал повністю натуральний, він не шкідливий для довкілля та людини. А при згоранні брикети не виділяють дим та неприємні запахи.
  • Універсальність. Застосовувати брикети можна в котлах, пічках, камінах. З їх допомогою навіть розтоплюють парні у лазнях та саунах.

Вишгород брикети для опалення: ціна

Паливні брикети купити Вишгород можна по досить вигідній ціні. На перший погляд, може здатися, що матеріал коштує недешево, особливо на фоні звичайних дров. Проте він дає набагато більше тепла, а горить протягом тривалого часу. Горять брикети не менше 4 годин, а якщо мова йде про пічки або котли тривалого горіння, то тривалість згорання брикетів може досягати 14-16 годин. Враховуючи все це, можна сміливо казати, що брикети є одним з найбільш вигідних типів палива серед усіх. Особливо якщо враховувати той факт, що, на відміну від опалення газом, не треба купувати дороге обладнання та отримувати узгодження.

Як треба зберігати паливні брикети?

До зберігання брикетів немає якихось суворих умов. Важливо запобігти попадання на них вологи, тому матеріал краще зберігати у сухих приміщеннях. Але слід розуміти, що деякі різновиди брикетованого пального не переносять тривалого зберігання. Їх термін зберігання може бути до 1 року. Тому, перш ніж купити брикети для опалення Вишгород, краще запитати у продавця про умови та термін зберігання.

Як обрати та купити брикети у Вишгороді?

Якщо шукаєте якісні брикети по доступній ціні, то слід звертатися в нашу компанію. У нас ви можете брикети Руф купити у Вишгороді у будь-яких об’ємах. Це вигідна пропозиція для тих людей, які шукають енергоефективне та універсальне паливо, яке виготовляється з натуральної сировини.