Брикети паливні Вишгород

1
Дубовий брикет НЕСТРО - це опалювальний матеріал, який можна використовувати в камінах, печах і котлах. Це повністю екологічний продукт, виготовлений з дубової тріски без використання штучних сполучних речовин. Зручна форма циліндра дозволяє не відчу..
13 500 грн
Купити
1
Відмінною альтернативою дров і вугілля можна назвати паливні брикети Nestro з сосни. Вони універсальні, ефективні і економічні, характеризуються високою теплотворністю і тривалістю горіння. Паливо виробляється з деревної тирси за технологією холодног..
13 500 грн
Купити
0
Насіння з зародком, що ожержкють, як відходи сільськогосподарського виробництва при лущенні насіння соняшнику, в основному використовуються в маслобойній і хлібопекарській промисловості. Отримана лузга успішно використовується для спалювання в е..
13 500 грн
Купити
1
Якщо ви шукаєте універсальне паливо для опалення, яке підійде, як для спалювання в каміні, печі, так і для котла, зверніть увагу на дубові брикети pini kay. Представлений продукт створений з чистиї тирси дуба. Це джерело енергії, що відновлюєтьс..
14 000 грн
Купити
0
Паливні соснові брикети пини кей перевершують деревину за своїми якостями, при цьому вам знадобиться менший обсяг палива. Pini&Kay характеризуються високим ступенем стиснення в порівнянні з іншими брикетами, а також унікальною технологією "запіка..
14 000 грн
Купити
0
Чому варто купити брикети піні кей з суміші порід дерева? Це спресована чиста тирса без будь-яких сполучних речовин. Вони стійкі до вбирання вологи завдяки додатковому обпеченю поверхні на заключному етапі виробництва. Для виробництва ..
14 000 грн
Купити
0
Брикети RUF з берези є різновидом твердого палива з високою тепловіддачею. Для них характерна економічність, екологічність і максимальна теплотворність. Ці якості сприяють збільшенню попиту на РУФ, тому евродрова поступово витісняють з ринку традицій..
14 000 грн
Купити
1
Брикети РУФ або евродрова - один з найсучасніших видів твердого палива на ринку. Популярність обумовлена ​​практичністю, економічністю і високу теплотворність. Універсальність RUF дозволяє використовувати тверде паливо як в печах, так і в котлах, лаз..
14 000 грн
Купити
1
Брикети РУФ з сосни - відмінна альтернатива таким видам твердого палива, як дрова і вугілля. Екологічно чистий продукт, який характеризується високою теплотворною і економічністю, з кожним роком стає все популярнішим серед населення. Це біопаливо від..
14 000 грн
Купити
0
Торф'яні брикети для пічки – найкращий паливний матеріалЧим вигідніше опалювати взимку? Це питання залишається актуальним протягом тривалого часу, і сьогодні однозначної думки з цього приводу ні експерти, ні рядові споживачі не мають. Використання дл..
8 000 грн
Купити

Паливні брикети Вишгород з’явилися відносно нещодавно, але з кожним роком вони набирають усе більшу популярність. Це пов’язано з гарними характеристиками цього виду палива, його натуральністю та економічністю. Багато людей, які живуть за містом та не мають змоги підключення центральної системи опалення, в якості палива для своїх котлів, печей та камінів обирають саме брикети.

Перш ніж купити паливні брикети Вишгород, необхідно дізнатися, що цей матеріал собою представляє. Це натуральне паливо, яке виготовляється з різної сировини: стружка деревини, соняшникове лушпиння, торф, соснові голки, різні відходи сільськогосподарського виробництва. Уся сировина пресується та скріплюється між собою за допомогою речовини, яка є в деревині та виділяється в процесі технічної обробки. Інакше кажучи, брикети – це на 100% натуральний та екологічно чистий продукт, в складі якого немає шкідливих речовин, наприклад, формальдегіду.

Брикети Вишгород: переваги матеріалу перед іншими видами палива

Дубові брикети Вишгород – це гарне рішення, якщо шукаєте енергоефективне, економне та натуральне паливо. Цей матеріал має одразу декілька важливих плюсів:

  • Безпека використання. Брикети не іскрять, що виключає вірогідність займання при необережному використанні. Також відсутня ймовірність само підпалу.
  • Мінімальне технічне обслуговування. Після згорання сировина майже не залишає золи, тому не треба постійно чистити пічку або котел. Також брикети виділяють мінімум смол, тому димохід не забруднюється.
  • Низький рівень вологості. Перед продажем брикети Ruf Вишгород висушуються. Завдяки цьому матеріал легко розпалюється.
  • Високий рівень тепловіддачі. Представлене паливо віддає тепла на рівні вугілля та значно більше, ніж звичайні дрова.
  • Зручність зберігання. Брикети мають зручну форму, що дозволяє їх обережно скласти. До того ж їх можна довго зберігати та не боятися, що вони загнояться.
  • Екологічність. Матеріал повністю натуральний, він не шкідливий для довкілля та людини. А при згоранні брикети не виділяють дим та неприємні запахи.
  • Універсальність. Застосовувати брикети можна в котлах, пічках, камінах. З їх допомогою навіть розтоплюють парні у лазнях та саунах.

Вишгород брикети для опалення: ціна

Паливні брикети купити Вишгород можна по досить вигідній ціні. На перший погляд, може здатися, що матеріал коштує недешево, особливо на фоні звичайних дров. Проте він дає набагато більше тепла, а горить протягом тривалого часу. Горять брикети не менше 4 годин, а якщо мова йде про пічки або котли тривалого горіння, то тривалість згорання брикетів може досягати 14-16 годин. Враховуючи все це, можна сміливо казати, що брикети є одним з найбільш вигідних типів палива серед усіх. Особливо якщо враховувати той факт, що, на відміну від опалення газом, не треба купувати дороге обладнання та отримувати узгодження.

Як треба зберігати паливні брикети?

До зберігання брикетів немає якихось суворих умов. Важливо запобігти попадання на них вологи, тому матеріал краще зберігати у сухих приміщеннях. Але слід розуміти, що деякі різновиди брикетованого пального не переносять тривалого зберігання. Їх термін зберігання може бути до 1 року. Тому, перш ніж купити брикети для опалення Вишгород, краще запитати у продавця про умови та термін зберігання.

Як обрати та купити брикети у Вишгороді?

Якщо шукаєте якісні брикети по доступній ціні, то слід звертатися в нашу компанію. У нас ви можете брикети Руф купити у Вишгороді у будь-яких об’ємах. Це вигідна пропозиція для тих людей, які шукають енергоефективне та універсальне паливо, яке виготовляється з натуральної сировини.

Відгуки
Андрій Пилипенко
Андрій Пилипенко
20.11.2022
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
чудова свіжа сосна без трухлі.об*ємвідміряли точно, швидко склали дрова в мене на подвір*ї.дякую ..
Masha
Masha
15.11.2022
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
як сказали, так і приїхали — рівно об 11.30. оце професіоналізм)) ..
Александр Олешко
Александр Олешко
04.11.2022
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Не думал, что акация так хорошо гореть будет. Одной закладки в печь хватает на весь вечер, а если вмокнуть в воду и заложить на ночь плотненько, то и посреди ночи вставать не надо. ..
Олена
Олена
03.11.2022
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Ясен і в грубці, і в мангалі добре горить. хороші жаркі дрова ..