Акація колота

КОЛОТІ ДРОВА З АКАЦІЇ - ПАЛИВО З ВИСОКОЮ ТЕПЛОВІДДАЧЕЮ І ВИГІДНОЮ ВАРТІСТЮ

Ця тверда листяна деревина дуже близька до дуба за своїми характеристиками, деякими навіть перевершує його. На дрова акація підходить не тільки завдяки високій щільності, а й тому що має гарну тепловіддачу, повільно горить з невисоким полум'ям і швидко сохне. Навіть відразу після зрізання дерево придатне до використання в якості палива, так як має вологість всього 35%. Але при подальшій сушці істотно знижується витрата матеріалу.

КОЛИ ЗАГОТОВЛЮВАТИ І ЯК ЗБЕРІГАТИ ДРОВА АКАЦІЇ?    

З огляду на те, що деревина досить швидко сохне, її можна заготовлювати навіть за 2-3 місяці до опалювального сезону. Чого не можна сказати про дрова твердих порід, яким може знадобитись кілька років.Оскільки наша компанія реалізує поліна, абсолютно готові до використання, то ви можете купити колоті дрова з акації і в розпал зими. Але не варто забувати, що напередодні холодів попит на дрова дуже зростає, тому бажано потурбуватися про це питання заздалегідь.

З акації дрова мало вибагливі до умов зберігання. Підійде стандартний стіс з ізоляцією і вентиляцією знизу, а також захистом від опадів. Можна скласти поліна на:

  • дерев'яний піддон;
  • цеглу;
  • поперечні балки.

Якщо немає спеціального місця для зберігання, можна використовувати стіну або паркан під навісом. Висоту стосу роблять 1,5-2 м. При необхідності можете замовити у нас послугу занесення і укладання полін для правильного зберігання.          

КОЛОТА АКАЦІЯ: ВЛАСТИВОСТІ І ОСОБЛИВОСТІ   

У нашій країні дерево акації поширене не менше, ніж дуб або береза, тому добре відомо в якості палива ще нашим предкам. Дрова з акації цінуються за тривалість горіння. Один кг палива згоряє повністю тільки через 2-2,5 години. При цьому воно підходить як для твердопаливних котлів, буржуйок і булер’янів, так і для відкритих камінів.

Для людей, які обслуговують лазні і сауни, колота акація стає справжнім порятунком, коли терміново треба протопити парилку. Ці поліна легко спалахують майже в будь-якому стані, при цьому жару дадуть навіть більше, в порівнянні з недосушеними дубом. Дрова акації, ціна яких нижча, ніж у того ж дуба, стануть більш економним і ефективним рішенням.

Під час горіння виділяється легкий аромат, який має знезаражувальні і лікувальні властивості. Зокрема, він корисний алергікам, при різноманітних захворюваннях дихальної системи. Також ароматичні властивості дерева застосовують в кулінарії - при приготуванні страв на відкритому вогні, мангалі, під час копчення.

Вага куба дров з акації близько 460 кг/м3, що лише на 10 кг менше дуба і на 100 кг більше сосни. При цьому вартість таких дров значно дешевше дубових, а так як акація вважається не діловою деревиною, то її практично завжди можна знайти на складах навіть в розпал сезону.

Калорійність дров акації прирівнюється до дуба, гірської сосни, берези і становить цілих 3088 ккал/дм3. Так що це ще один універсальний вид палива, який активно використовується в побутових і комерційних цілях.

Придбати акацієві дрова можна насипом, (Газель, ЗІЛ, Камаз), а також в ящиках, сітках і інших варіантах фасування. Вартість узгоджується індивідуально. Вся продукція вирощена в чистих регіонах, спеціально відведених під вирубку місцях, зберігається на професійно обладнаній території і повністю готова до використання.

Висока тепловіддача дров з акації, а також доступна вартість і поширеність палива в нашій країні роблять його одним з найпопулярніших на ринку.

ЯК ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

Щоб замовити доставку або проконсультуватися щодо сорту деревини - телефонуйте нашим фахівцям. Вони завжди готові відповісти на ваші питання і допомогти з вибором якості і кількості дров під ваші цілі. Ми доставимо замовлення швидко та у зручний для вас час.

Дрова, як паливний матеріал не втрачають своєї популярності, не зважаючи на появу сучасних приладів. Це сировина, яка завжди буде потрібна, завдяки своїй природності та доступності. Серед твердопаливного матеріалу особливий попит у вітчизняного споживача мають дрова з акації Київська область. Це дерево досить часто можна зустріти на просторах нашої країни, тому заготовані з нього поліна мають прийнятну вартість. Деревина з акації належить до твердих сортів, має привабливий колір та високу щільність, поступаючись у цьому лише дубу. Цінується матеріал за свої якості, у тому числі багатофункціональність.

  • Сучасний ринок пропонує придбати вже оброблені поліна для обігріву житлових та комерційних приміщень. Дрова використовуються у котлах, топках та камінах. На куб акації ціна встановлена не висока, що дозволяє з успіхом підготуватися до опалювального сезону.
  • Професійні кухарі та любителі готувати смачні страви можуть сировину застосовувати для розпалювання багаття чи мангалів. Після перегорілого дерева залишається вугілля, яке дає стабільний жар.
  • Зарекомендували себе досить гарно й в бані дрова акація ціна в Києві демократична. Паливо не залишає багато диму, проте виробляє приємний запах с оздоровчим ефектом у повітрі.
  • Використовують продукцію палаючих полін для дезінфекції приміщень, при лікуванні різних захворювань.

Купити дрова акація Київ

Можна майже скрізь застосовувати деревину. Ніякий мороз не буде страшний, якщо топити будинок колотими полінами з акації. Наша компанія пропонує сухі, якісні дрова, екологічно безпечні, без наявності шкідливих речовин. Замовити такий товар, як акація ціна за куб Київ можна у брикетах, чи у розсипному вигляді. Краще заздалегідь придбати опалювальний матеріал, щоб завжди мати його під рукою. До того ж деревина довго зберігається без втрати своїх властивостей.

Відгуки
Андрій Пилипенко
Андрій Пилипенко
20.11.2022
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
чудова свіжа сосна без трухлі.об*ємвідміряли точно, швидко склали дрова в мене на подвір*ї.дякую ..
Masha
Masha
15.11.2022
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
як сказали, так і приїхали — рівно об 11.30. оце професіоналізм)) ..
Александр Олешко
Александр Олешко
04.11.2022
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Не думал, что акация так хорошо гореть будет. Одной закладки в печь хватает на весь вечер, а если вмокнуть в воду и заложить на ночь плотненько, то и посреди ночи вставать не надо. ..
Олена
Олена
03.11.2022
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Ясен і в грубці, і в мангалі добре горить. хороші жаркі дрова ..