Береза колота

Дрова з берези - де використовуються і якими властивостями володіють?     

Дрова з берези - друге за популярністю після дуба. За щільністю, теплотворністю і за універсальністю використання ця деревина лише трохи поступається лідеру. Тому дрова березові колоті з доставкою - один з найпопулярніших запитів напередодні зими. Вони дозволяють заощадити на витратах, але при цьому отримати гарний матеріал для обігріву приміщень і навіть приготування їжі. Головне - вибрати гарну сировину, яка буде відповідати всім заявленим параметрам.

Які березові дрова продаються у нас?        

У нашій компанії ви можете придбати колоті поліна довжиною 35-40 см і шириною 9-15 см, а також замовити дрова під необхідний вам розмір. Завжди в наявності оптові та роздрібні партії. Деревина має оптимальну вологість (підходить як для використання відразу, так і для зберігання до 3 років), однорідну текстуру з жовтуватим або червонуватим відтінком. Березові дрова зроблені з матеріалу з екологічно чистих регіонів, так що підходять для використання під будь-які цілі. Ціна на дрова залежить від кількості кубометрів, які вам необхідно, оскільки при замовленні великої партії діють оптові ціни.

Березові дрова - властивості і застосування      

Тонковолокниста і пружна деревина цього дерева дуже легко спалахує. Може горіти навіть сирою, але надмірна вологість може збільшити витрату дров, так як тепла в такому вигляді вони виділяють менше. Вогонь рівний, без іскор, з хорошим жаром. Тепловіддача березових дров становить 3750 ккал на 1 кг палива, що трохи менше дубових, зате на 15-25% перевершує сосну і осину, які також користуються популярністю в наших широтах.   

Але температура горіння берези навіть вище, ніж у дуба, через наявність смолистих речовин. Тому її деревину в давнину використовували для створення максимальної температури в кузні. Так що такі дрова підійдуть як для опалення приміщень, так і для розігріву лазень, саун. Березова береста і тонкі гілки легкозаймисті і часто використовуються для розпалювання.

Ті, хто любить приготування страв на відкритому вогні, цінують березу за вугілля, що дає багато жару. Аромат, що виділяється при горінні, теж має свої корисні властивості. Він дезінфікує повітря і допомагає протистояти респіраторним захворюванням. Особливо відчутний ефект при відвідуванні лазні, розтопленої березовими полінам           

Але на колоті березові дрова ціна нижче, ніж на дубові, не тільки через більш низьку тепловіддачу, а ще й через наявність смолистих речовин. Дьоготь в деревині провокує утворення кіптяви, забруднює димохід сажею і зменшує тягу. Втім, цей недолік можна нівелювати, якщо періодично підкидати в топку декілька полін вільхи або осики, які сприяють самоочищенню від гару.

Колота береза: заготівля і зберігання

Заготовляють дерева цілий рік, крім періоду, коли тече сік. Але найчастіше ліс рубають взимку, коли немає листя, а також грибків і бактерій. Для оптимального просушування вологого лісу досить 2-3 місяців. Варто відзначити, що розкол чурбаків вручну дається дуже важко, особливо якщо дерево вже підсохле. Тому краще купити готові поліна, розколоті із застосуванням техніки. Якщо ж все-таки плануєте колоти самі, це буде легше зробити, коли колоди сирі і трохи підморожені.    

Щоб зберегти високий ККД колотої берези, важливо правильно організувати умови її зберігання. Це повинно бути сухе і добре провітрюване місце, з циркуляцією повітря навколо стосу, включаючи нижню частину. Якщо у вас невелика витрата палива, можна придбати колоті дрова в сітках, які зручно використовувати як для перенесення, так і для складування, зберігання.

Купити дрова з берези на нашому сайті швидко і просто: натисніть значок “корзинки” біля обраного товару та заповніть форму з контактними даними. Ми передзвонимо вам, щоб підтвердити замовлення та обговорити деталі.

Найбільш поширеним в Європі матеріалом, придатним для опалення приміщення, є деревина берези, яка належить до листяної породи. Дерево досить швидко росте, має високу тривалість, що дозволяє частіше його застосовувати у якості паливної сировини. Навіть молоде дерево має щільну структуру та гідні властивості. Це сприяє прийняттю рішення споживача замовити дрова колоті береза, які визнані найкращим матеріалом для палева.

Переваги деревини у легкому та швидкому розпалюванні, у тривалому, рівномірному горінні. При використанні сировина не дає іскор, що робить її безпечною та універсальною. Матеріал виділяє багато тепла, переважаючи в цьому інші види палива. Також це екологічно чистий продукт, який часто використовують для опалення оселі, у банях, для приготування їжі.

Як зберігати дрова березові колоті сухі

Наша компанія пропонує якісну сировину, яка відповідає високому класу продукції. Деревина розколота на поліна, якими зручно топити піч або камін. Якщо купити дрова березові колоті з доставкою ціна буде досить прийнятною та доступною, що дає можливість запастися паливом на весь опалювальний сезон. Матеріал не вологий, має гарні властивості, вважається довговічним. Він збереже свої характеристики при умові правильного зберігання.

  • Краще колоті березові дрова купити в Київській області вже готовими для застосування полінцями, оскільки цільні цурки важко самостійно оброблювати не маючи спеціального обладнання.
  • Щоб дрова не гнили чи не ставали вологими, краще їх зберігати на дворі, але під навісом, поклавши на водонепроникний матеріал.

Якщо паливна сировина використовується нерегулярно, має сенс придбати її в невеликому об’ємі. В любому випадку на дрова колоті береза ціна Київ буде вигідною, якщо замовляти їх у нашому магазині.

Відгуки
Андрій Пилипенко
Андрій Пилипенко
20.11.2022
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
чудова свіжа сосна без трухлі.об*ємвідміряли точно, швидко склали дрова в мене на подвір*ї.дякую ..
Masha
Masha
15.11.2022
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
як сказали, так і приїхали — рівно об 11.30. оце професіоналізм)) ..
Александр Олешко
Александр Олешко
04.11.2022
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Не думал, что акация так хорошо гореть будет. Одной закладки в печь хватает на весь вечер, а если вмокнуть в воду и заложить на ночь плотненько, то и посреди ночи вставать не надо. ..
Олена
Олена
03.11.2022
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Ясен і в грубці, і в мангалі добре горить. хороші жаркі дрова ..