Дрова колоті 30 см

Дрова колоті довжина 30 см купити в Києві можна за невеликі гроші. Цей вид палива широко використовується для приготування їжі на відкритому вогнищі, для опалення приміщень, для лазень та саун. Якщо в будинку є пічка або камін, то дрова колоті 30 см Київ – це простий спосіб створити затишну атмосферу та одночасно з цим опалювати приміщення.

Колоті дрова мають декілька важливих переваг. По-перше, їх не треба рубати, адже їх одразу можна закидати у пічку або камін. По-друге, якщо купити дрова колоті 30 см, то їх значно простіше зберігати. Для цього слід лише виділите сухе приміщення, наприклад, сарай.

Які купити дрова колоті 30 сантиметрів у Києві?

Далеко не усі люди розуміють, але при виборі дров завжди треба звертати увагу на породу деревини, з яких вони виготовлені. Це впливає на їх властивості:

  • Температура горіння;
  • Аромат;
  • Кількість диму та сажі;
  • Тривалість горіння;
  • Лікувальні властивості;
  • Вартість та інші.

На колоті дрова 30 см ціна за м2 Київ сильно залежить саме від породи деревини. Але треба враховувати, що далеко не завжди найдешевші дрова будуть найбільш економічно вигідними. Наприклад, дубові дрова коштують дорожче багатьох інших видів, але вони при горінні віддають дуже багато тепла, а згорають вони досить повільно. Це стосується майже усіх твердих порід деревини.

Купити дрова колоті 30 см: ціна Київська область та у Києві

Якщо вас цікавить на колоті дрова довжина 30 см ціна за куб, то цікавитись їй слід тільки в спеціалізованих компаніях, які займаються продажем дров різних порід. У Києві та області можете звертатися до нашої компанії. Вартість замовлення залежить від об’ємів покупки та породи дерева. Вигідніше за все замовляти одразу великі об’єми. У такому разі можна отримати гарну знижку. А зберігати сировину можна під навісом, а краще за все у сухому приміщенні.

Відгуки
Андрій Пилипенко
Андрій Пилипенко
20.11.2022
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
чудова свіжа сосна без трухлі.об*ємвідміряли точно, швидко склали дрова в мене на подвір*ї.дякую ..
Masha
Masha
15.11.2022
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
як сказали, так і приїхали — рівно об 11.30. оце професіоналізм)) ..
Александр Олешко
Александр Олешко
04.11.2022
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Не думал, что акация так хорошо гореть будет. Одной закладки в печь хватает на весь вечер, а если вмокнуть в воду и заложить на ночь плотненько, то и посреди ночи вставать не надо. ..
Олена
Олена
03.11.2022
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Ясен і в грубці, і в мангалі добре горить. хороші жаркі дрова ..