Дрова колоті 30 см

Дрова колоті довжина 30 см купити в Києві можна за невеликі гроші. Цей вид палива широко використовується для приготування їжі на відкритому вогнищі, для опалення приміщень, для лазень та саун. Якщо в будинку є пічка або камін, то дрова колоті 30 см Київ – це простий спосіб створити затишну атмосферу та одночасно з цим опалювати приміщення.

Колоті дрова мають декілька важливих переваг. По-перше, їх не треба рубати, адже їх одразу можна закидати у пічку або камін. По-друге, якщо купити дрова колоті 30 см, то їх значно простіше зберігати. Для цього слід лише виділите сухе приміщення, наприклад, сарай.

Які купити дрова колоті 30 сантиметрів у Києві?

Далеко не усі люди розуміють, але при виборі дров завжди треба звертати увагу на породу деревини, з яких вони виготовлені. Це впливає на їх властивості:

  • Температура горіння;
  • Аромат;
  • Кількість диму та сажі;
  • Тривалість горіння;
  • Лікувальні властивості;
  • Вартість та інші.

На колоті дрова 30 см ціна за м2 Київ сильно залежить саме від породи деревини. Але треба враховувати, що далеко не завжди найдешевші дрова будуть найбільш економічно вигідними. Наприклад, дубові дрова коштують дорожче багатьох інших видів, але вони при горінні віддають дуже багато тепла, а згорають вони досить повільно. Це стосується майже усіх твердих порід деревини.

Купити дрова колоті 30 см: ціна Київська область та у Києві

Якщо вас цікавить на колоті дрова довжина 30 см ціна за куб, то цікавитись їй слід тільки в спеціалізованих компаніях, які займаються продажем дров різних порід. У Києві та області можете звертатися до нашої компанії. Вартість замовлення залежить від об’ємів покупки та породи дерева. Вигідніше за все замовляти одразу великі об’єми. У такому разі можна отримати гарну знижку. А зберігати сировину можна під навісом, а краще за все у сухому приміщенні.