Дрова колоті 30 см

Дрова колоті довжина 30 см купити в Києві можна за невеликі гроші. Цей вид палива широко використовується для приготування їжі на відкритому вогнищі, для опалення приміщень, для лазень та саун. Якщо в будинку є пічка або камін, то дрова колоті 30 см Київ – це простий спосіб створити затишну атмосферу та одночасно з цим опалювати приміщення.

Колоті дрова мають декілька важливих переваг. По-перше, їх не треба рубати, адже їх одразу можна закидати у пічку або камін. По-друге, якщо купити дрова колоті 30 см, то їх значно простіше зберігати. Для цього слід лише виділите сухе приміщення, наприклад, сарай.

Які купити дрова колоті 30 сантиметрів у Києві?

Далеко не усі люди розуміють, але при виборі дров завжди треба звертати увагу на породу деревини, з яких вони виготовлені. Це впливає на їх властивості:

  • Температура горіння;
  • Аромат;
  • Кількість диму та сажі;
  • Тривалість горіння;
  • Лікувальні властивості;
  • Вартість та інші.

На колоті дрова 30 см ціна за м2 Київ сильно залежить саме від породи деревини. Але треба враховувати, що далеко не завжди найдешевші дрова будуть найбільш економічно вигідними. Наприклад, дубові дрова коштують дорожче багатьох інших видів, але вони при горінні віддають дуже багато тепла, а згорають вони досить повільно. Це стосується майже усіх твердих порід деревини.

Купити дрова колоті 30 см: ціна Київська область та у Києві

Якщо вас цікавить на колоті дрова довжина 30 см ціна за куб, то цікавитись їй слід тільки в спеціалізованих компаніях, які займаються продажем дров різних порід. У Києві та області можете звертатися до нашої компанії. Вартість замовлення залежить від об’ємів покупки та породи дерева. Вигідніше за все замовляти одразу великі об’єми. У такому разі можна отримати гарну знижку. А зберігати сировину можна під навісом, а краще за все у сухому приміщенні.

Відгуки
Денис Табачник
Денис Табачник
28.09.2022
Брикети RUF із дуба
Брикети RUF із дуба
делаю запасы на зиму. беру брикеты, тк складывать удобно, в бытовке места мало. привезли быстро, водителю респект что сориентировался в наших дебрях))..
валентин
валентин
26.09.2022
Дрова колоті береза 50 см, товщина поколу 20 см
Дрова колоті береза 50 см, товщина поколу 20 см
за свою цену нормальніе дрова. доставка вовремя и покол как надо ..
Владимир Кузнецов
Владимир Кузнецов
23.09.2022
Дрова колоті дуб 25 см, товщина поколу 10 см в ящику
Дрова колоті дуб 25 см, товщина поколу 10 см в ящику
Дрова привезли за 3 часа. Размер ровно 25 см, ящик уложен плотно. Судя по весу, дрова не сырые. Всем доволен, спасибо...
Олег Шепетовский
Олег Шепетовский
22.09.2022
Дрова колоті ясен 40 см, товщина поколу 25 см
Дрова колоті ясен 40 см, товщина поколу 25 см
Не слышал, чтобы ясенем топили, но решил попробовать. Красивые полешки, жара, как от дуба, если не больше. Рекомендую. ..