Дрова колоті 35 см

Купити дрова колоті 35 сантиметрів – це актуально для людей, які живуть у приватних будинках, та використовують цей вид палива для опалення приміщень, створення затишної атмосфери та приготування їжі на відкритому вогнищі. Така сировина є одним з найбільш вигідних рішень, бо коштує дешевше більшості інших видів палива, може довго зберігатися, і при цьому дрова колоті 35 см Київ мають приємний аромат.

Якщо дрова колоті довжина 35 см купити Київ, то їх можна використовувати для підтримки температури. Товщина деревини при цьому може бути різною, залежно від того, для яких саме цілей вона використовуватиметься. Зазвичай дрова такої довжини досить довго горять та дають багато тепла.

Дрова колоті довжина 35 см купити Київ: переваги колотих дров

Для тих, хто хоче купити дрова колоті 35 см, ціна в Київській області та у Києві є одним з тих моментів, на які звертаєш увагу в першу чергу. Коштують такі дрова недорого, але це не єдина їх перевага. До інших плюсів можна віднести зручність зберігання (головне зберігати так, щоб на них не потрапляла волога) та відсутність необхідності самостійно їх рубати.

Колоті дрова довжина 35 см ціна за куб

Купити дрова колоті 35 сантиметрів у Києві можна за різними цінами. У першу чергу їх вартість залежить від породи деревини, з якої вони заготовлені. Частіше за все дрова виробляються з таких порід:

  • Дуб;
  • Береза;
  • Сосна;
  • Вільха;
  • Граб;
  • Клен;
  • Ясень;
  • Акація.

Кожна порода має свої особливості переваги та недоліки. Саме тому при виборі слід враховувати цілі, для яких буде використовуватися пальне: опалення житлових приміщень, опалення лазень та саун, створення затишку за допомогою справжнього каміна, приготування їжі.

Також на колоті дрова 35 см ціна за м2 Київ може залежати від об’ємів замовлення та в деяких випадках від сезону. Зазвичай, чим більший об’єм замовлення, тим дешевше обійдуться дрова.

Відгуки
Андрій Пилипенко
Андрій Пилипенко
20.11.2022
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
чудова свіжа сосна без трухлі.об*ємвідміряли точно, швидко склали дрова в мене на подвір*ї.дякую ..
Masha
Masha
15.11.2022
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
як сказали, так і приїхали — рівно об 11.30. оце професіоналізм)) ..
Александр Олешко
Александр Олешко
04.11.2022
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Не думал, что акация так хорошо гореть будет. Одной закладки в печь хватает на весь вечер, а если вмокнуть в воду и заложить на ночь плотненько, то и посреди ночи вставать не надо. ..
Олена
Олена
03.11.2022
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Ясен і в грубці, і в мангалі добре горить. хороші жаркі дрова ..