Дрова колоті 35 см

Купити дрова колоті 35 сантиметрів – це актуально для людей, які живуть у приватних будинках, та використовують цей вид палива для опалення приміщень, створення затишної атмосфери та приготування їжі на відкритому вогнищі. Така сировина є одним з найбільш вигідних рішень, бо коштує дешевше більшості інших видів палива, може довго зберігатися, і при цьому дрова колоті 35 см Київ мають приємний аромат.

Якщо дрова колоті довжина 35 см купити Київ, то їх можна використовувати для підтримки температури. Товщина деревини при цьому може бути різною, залежно від того, для яких саме цілей вона використовуватиметься. Зазвичай дрова такої довжини досить довго горять та дають багато тепла.

Дрова колоті довжина 35 см купити Київ: переваги колотих дров

Для тих, хто хоче купити дрова колоті 35 см, ціна в Київській області та у Києві є одним з тих моментів, на які звертаєш увагу в першу чергу. Коштують такі дрова недорого, але це не єдина їх перевага. До інших плюсів можна віднести зручність зберігання (головне зберігати так, щоб на них не потрапляла волога) та відсутність необхідності самостійно їх рубати.

Колоті дрова довжина 35 см ціна за куб

Купити дрова колоті 35 сантиметрів у Києві можна за різними цінами. У першу чергу їх вартість залежить від породи деревини, з якої вони заготовлені. Частіше за все дрова виробляються з таких порід:

  • Дуб;
  • Береза;
  • Сосна;
  • Вільха;
  • Граб;
  • Клен;
  • Ясень;
  • Акація.

Кожна порода має свої особливості переваги та недоліки. Саме тому при виборі слід враховувати цілі, для яких буде використовуватися пальне: опалення житлових приміщень, опалення лазень та саун, створення затишку за допомогою справжнього каміна, приготування їжі.

Також на колоті дрова 35 см ціна за м2 Київ може залежати від об’ємів замовлення та в деяких випадках від сезону. Зазвичай, чим більший об’єм замовлення, тим дешевше обійдуться дрова.

Відгуки
Денис Табачник
Денис Табачник
28.09.2022
Брикети RUF із дуба
Брикети RUF із дуба
делаю запасы на зиму. беру брикеты, тк складывать удобно, в бытовке места мало. привезли быстро, водителю респект что сориентировался в наших дебрях))..
валентин
валентин
26.09.2022
Дрова колоті береза 50 см, товщина поколу 20 см
Дрова колоті береза 50 см, товщина поколу 20 см
за свою цену нормальніе дрова. доставка вовремя и покол как надо ..
Владимир Кузнецов
Владимир Кузнецов
23.09.2022
Дрова колоті дуб 25 см, товщина поколу 10 см в ящику
Дрова колоті дуб 25 см, товщина поколу 10 см в ящику
Дрова привезли за 3 часа. Размер ровно 25 см, ящик уложен плотно. Судя по весу, дрова не сырые. Всем доволен, спасибо...
Олег Шепетовский
Олег Шепетовский
22.09.2022
Дрова колоті ясен 40 см, товщина поколу 25 см
Дрова колоті ясен 40 см, товщина поколу 25 см
Не слышал, чтобы ясенем топили, но решил попробовать. Красивые полешки, жара, как от дуба, если не больше. Рекомендую. ..