Дрова колоті 40 см

У багатьох заміських будинках використовують печі, каміни або котли. Виконувати ці атрибути можуть кілька функцій, але переважно вони потрібні для опалення житла. Як паливо для них може використовуватися різна сировина, у тому числі дрова колоті 40 см Київ. Даний вид палива коштує недорого, вистачає його надовго, і його можна використовувати не тільки для опалення будинків чи інших будівель. Саме з цих причин багато людей, які живуть за містом або у будинках, де немає централізованого опалення, хочуть дрова колоті довжина 40 см купити Київ.

Купити дрова колоті 40 сантиметрів у Києві

Перед тим як купити дрова 40 сантиметрів, потрібно в першу чергу визначитись з породою деревини. Дрова різних порід суттєво відрізняються за своїми властивостями. До уваги слід брати наступні характеристики:

  • Природний рівень вологості дров;
  • Температура горіння;
  • Наскільки довго прогорає;
  • Кількість диму та сажі;
  • Аромат при горінні;
  • Корисні властивості пари та інші.

На колоті дрова довжина 40 см ціна за куб також багато в чому залежить від породи. А саме вартість палива важлива для переважної більшості людей. Різні породи дерева зазвичай використовуються для різних цілей: береза – для лазень та саун, дуб та інші тверді породи – для опалення приміщень, фруктові дрова – для приготування їжі, сосна – для створення у будинку затишної атмосфери й так далі.

Купити дрова колоті 40 см ціна у Київській області та Києві

На колоті дрова 40 см ціна за м2 у Києві та області залежить не тільки від породи деревини, але й від обсягів замовлення. Завжди більш вигідно купляти оптом, адже у такому разі можна отримати знижку, до того ж ціна на дрова часто зростає. Також слід брати до уваги той факт, що більш велика вартість деяких дров не завжди означає, що їх невигідно купувати. Деякі породи дерева горять дуже довго й дають багато жару, тому вистачає їх на довший час.