Дрова колоті 50 см

Дрова колоті 50 см Київ можуть використовуватись у різних цілях. Найчастіше їх купують для опалення будинків, де немає центрального опалення, а використовуються печі, котли або навіть каміни. Крім того, дрова колоті довжина 50 см купити Київ можна для розтоплення парної в бані або сауні, а також для приготування смачної їжі на багатті. Для різних цілей підходять різні породи деревини, і це обов’язково слід враховувати при виборі.

Якщо хочеться створити в будинку неперевершену атмосферу та наповнити його приємнім ароматом, то для цього оптимально підійде сосна. Якщо купити дрова колоті 35 сантиметрів у Києві з твердих порід, то їх вистачить на довгий час, бо вони дуже повільно горять. При цьому треба розуміти, що кожна порода має свої особливості, переваги на недоліки.

Колоті дрова 35 см: ціна за м2 Київ та область

На колоті дрова довжина 35 см ціна за куб в основному залежить від кількох чинників:

  1. Якість дров. Вони повинні бути сухі, без ознак гнилі та плісені. Якісну сировину зазвичай продають спеціалізовані компанії. В них і кращий вибір.
  2. Порода деревини. Найдорожчими породами вважаються дуб, граб, акація, вільха. Але треба враховувати не тільки вартість, але й економічність використання. Річ у тому, що тверді породи дають дуже багато тепла, і при цьому їх надовго вистачає, адже вони можуть горіти цілими годинами. Дрова ж меншої щільності зазвичай коштують дешевше, але й вистачає їх на менший строк.
  3. Обсяг покупки. Чим більший об’єм замовлення, тим дешевше коштуватиме сировина. Тобто, якщо хочете купити дрова колоті 50 см за низькою ціною у Київській області та Києві, то краще замовляти якомога більше кубів.

Колоті дрова зручні тим, що їх не треба колоти (можна лише порубати на кілька частин, щоб зробити їх меншою довжиною), і їх зручно зберігати. Для зберігання підійде будь-яке сухе приміщення.

Відгуки
Андрій Пилипенко
Андрій Пилипенко
20.11.2022
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
чудова свіжа сосна без трухлі.об*ємвідміряли точно, швидко склали дрова в мене на подвір*ї.дякую ..
Masha
Masha
15.11.2022
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
як сказали, так і приїхали — рівно об 11.30. оце професіоналізм)) ..
Александр Олешко
Александр Олешко
04.11.2022
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Не думал, что акация так хорошо гореть будет. Одной закладки в печь хватает на весь вечер, а если вмокнуть в воду и заложить на ночь плотненько, то и посреди ночи вставать не надо. ..
Олена
Олена
03.11.2022
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Ясен і в грубці, і в мангалі добре горить. хороші жаркі дрова ..