Дрова колоті 50 см

Дрова колоті 50 см Київ можуть використовуватись у різних цілях. Найчастіше їх купують для опалення будинків, де немає центрального опалення, а використовуються печі, котли або навіть каміни. Крім того, дрова колоті довжина 50 см купити Київ можна для розтоплення парної в бані або сауні, а також для приготування смачної їжі на багатті. Для різних цілей підходять різні породи деревини, і це обов’язково слід враховувати при виборі.

Якщо хочеться створити в будинку неперевершену атмосферу та наповнити його приємнім ароматом, то для цього оптимально підійде сосна. Якщо купити дрова колоті 35 сантиметрів у Києві з твердих порід, то їх вистачить на довгий час, бо вони дуже повільно горять. При цьому треба розуміти, що кожна порода має свої особливості, переваги на недоліки.

Колоті дрова 35 см: ціна за м2 Київ та область

На колоті дрова довжина 35 см ціна за куб в основному залежить від кількох чинників:

  1. Якість дров. Вони повинні бути сухі, без ознак гнилі та плісені. Якісну сировину зазвичай продають спеціалізовані компанії. В них і кращий вибір.
  2. Порода деревини. Найдорожчими породами вважаються дуб, граб, акація, вільха. Але треба враховувати не тільки вартість, але й економічність використання. Річ у тому, що тверді породи дають дуже багато тепла, і при цьому їх надовго вистачає, адже вони можуть горіти цілими годинами. Дрова ж меншої щільності зазвичай коштують дешевше, але й вистачає їх на менший строк.
  3. Обсяг покупки. Чим більший об’єм замовлення, тим дешевше коштуватиме сировина. Тобто, якщо хочете купити дрова колоті 50 см за низькою ціною у Київській області та Києві, то краще замовляти якомога більше кубів.

Колоті дрова зручні тим, що їх не треба колоти (можна лише порубати на кілька частин, щоб зробити їх меншою довжиною), і їх зручно зберігати. Для зберігання підійде будь-яке сухе приміщення.