Дрова колоті 50 см

Дрова колоті 50 см Київ можуть використовуватись у різних цілях. Найчастіше їх купують для опалення будинків, де немає центрального опалення, а використовуються печі, котли або навіть каміни. Крім того, дрова колоті довжина 50 см купити Київ можна для розтоплення парної в бані або сауні, а також для приготування смачної їжі на багатті. Для різних цілей підходять різні породи деревини, і це обов’язково слід враховувати при виборі.

Якщо хочеться створити в будинку неперевершену атмосферу та наповнити його приємнім ароматом, то для цього оптимально підійде сосна. Якщо купити дрова колоті 35 сантиметрів у Києві з твердих порід, то їх вистачить на довгий час, бо вони дуже повільно горять. При цьому треба розуміти, що кожна порода має свої особливості, переваги на недоліки.

Колоті дрова 35 см: ціна за м2 Київ та область

На колоті дрова довжина 35 см ціна за куб в основному залежить від кількох чинників:

  1. Якість дров. Вони повинні бути сухі, без ознак гнилі та плісені. Якісну сировину зазвичай продають спеціалізовані компанії. В них і кращий вибір.
  2. Порода деревини. Найдорожчими породами вважаються дуб, граб, акація, вільха. Але треба враховувати не тільки вартість, але й економічність використання. Річ у тому, що тверді породи дають дуже багато тепла, і при цьому їх надовго вистачає, адже вони можуть горіти цілими годинами. Дрова ж меншої щільності зазвичай коштують дешевше, але й вистачає їх на менший строк.
  3. Обсяг покупки. Чим більший об’єм замовлення, тим дешевше коштуватиме сировина. Тобто, якщо хочете купити дрова колоті 50 см за низькою ціною у Київській області та Києві, то краще замовляти якомога більше кубів.

Колоті дрова зручні тим, що їх не треба колоти (можна лише порубати на кілька частин, щоб зробити їх меншою довжиною), і їх зручно зберігати. Для зберігання підійде будь-яке сухе приміщення.

Відгуки
Денис Табачник
Денис Табачник
28.09.2022
Брикети RUF із дуба
Брикети RUF із дуба
делаю запасы на зиму. беру брикеты, тк складывать удобно, в бытовке места мало. привезли быстро, водителю респект что сориентировался в наших дебрях))..
валентин
валентин
26.09.2022
Дрова колоті береза 50 см, товщина поколу 20 см
Дрова колоті береза 50 см, товщина поколу 20 см
за свою цену нормальніе дрова. доставка вовремя и покол как надо ..
Владимир Кузнецов
Владимир Кузнецов
23.09.2022
Дрова колоті дуб 25 см, товщина поколу 10 см в ящику
Дрова колоті дуб 25 см, товщина поколу 10 см в ящику
Дрова привезли за 3 часа. Размер ровно 25 см, ящик уложен плотно. Судя по весу, дрова не сырые. Всем доволен, спасибо...
Олег Шепетовский
Олег Шепетовский
22.09.2022
Дрова колоті ясен 40 см, товщина поколу 25 см
Дрова колоті ясен 40 см, товщина поколу 25 см
Не слышал, чтобы ясенем топили, но решил попробовать. Красивые полешки, жара, как от дуба, если не больше. Рекомендую. ..