Дрова для каміну

Каміни можна часто побачити в різних приватних будинках. Це не просто опалювальний пристрій, який зігріває у холодну пору року, а ще й унікальний елемент декору, завдяки якому можна створити в приміщенні атмосферу затишку та тепла. Дрова для каміну відіграють важливу роль при роботі пристрою. Саме тому необхідно розуміти, як їх правильно обирати, та на що слід звернути увагу. Якщо усе зробити правильно, то тепло та затишок у будинку будуть гарантовані.

Як обрати якісні дрова для каміна Київ?

В ідеалі дрова для камінів повинні горіти довго, давати багато тепла, мінімум диму та відходів. Але на практиці доведеться шукати компроміс, що буде простіше за дотримання правил. Не можна топити камін щойно спиляним деревом, адже у такому разі не слід розраховувати на велику кількість тепла та тривале горіння.

Перед використанням дрова просушують на ліжку рік або хоча б літній період. Але є й більш простий варіант – дрова для каміна купити в Києві. У такому разі покупець отримує одразу повністю висушену та готову до використання деревину. Якщо звертатись в перевірені магазини, то можна не сумніватися, що деревина буде без дефектів та плісняви.

Найбільш важливими характеристиками при виборі дров для каміна можна назвати:

  • Тривалість горіння – чим вона більше, тим рідше доведеться підкидати нові дрова;
  • Тепловіддача – чим краща тепловіддача, тим тепліше буде у будинку;
  • Обсяг утвореного диму – оптимально, коли деревина виділяє невелику кількість диму;
  • Кількість золи – краще обирати дрова, які не виділяють велику кількість золи;
  • Безпека – безпечними вважаються дрова, які не сильно іскрять під час горіння (це особливо важливо, якщо мова йде про відкритий камін).

Дрова для каміна купити в Україні: яку породу дерева обрати?

Бувають дубові дрова для каміна вільхові, грабові, березові та багато інших порід. Кожна порода деревини має свої особливості, які слід враховувати при виборі. Розберемо найбільш популярні породи дерева для каміну:

  1. Вільха. Поліна мають різні відтінки помаранчевого, виглядають «солідно» поряд з каміном. А ще такі дрова дають мало диму, мають приємний запах та прийнятну тепловіддачу. В основному вільху використовують тоді, коли камін експлуатується більше для декору та створення затишної атмосфери.
  2. Дуб. Щільна структура не дозволить полінам швидко прогорати, при топці утворюються великі вугілля, що продовжують віддавати тепло й створюють декоративний ефект. Більш дешевою альтернативою є осинові та грабові дрова.
  3. Береза. Поління розгоряються швидко, добре горять навіть у сирому вигляді. Щоправда, непросушені дають менше тепла. Березові дрова для каміна швидко розгоряються та дають багато тепла. Ще один плюс – невисока вартість таких дров. Їх недоліками є швидке згорання та велика кількість смоли, що виділяється.
  4. Сосна. Хвойні породи гарні тим, що вони мають неповторний аромат та швидко розгоряються. Також вони потріскують під час горіння, створюючи неперевершену атмосферу. Головні мінусі таких дров – швидке прогорання та велика кількість смоли, що виділяється. Через смолу стінки димоходу швидко забиваються, погіршуючи тягу. Тому димохід доводиться регулярно прочищати.
  5. Ясень. Ця деревина прогорає повільно та дає багато тепла. Але за багатьма параметрами усе одно поступається дубовим дровам.

Ціна дров для каміна

На дрова для каміна ціна буває різною, в залежності від породи дерева, розмірів полін, якості деревини, обсягу замовлення. Щоб заощадити та придбати дійсно якісні поліна, слід звертатися в спеціалізований магазин Drova-Kiev. У нас можна замовити дрова для каміна з доставкою в Києві. При цьому ми пропонуємо великий вибір будь-яких дров та вигідні ціни.

Відгуки
Андрій Пилипенко
Андрій Пилипенко
20.11.2022
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
чудова свіжа сосна без трухлі.об*ємвідміряли точно, швидко склали дрова в мене на подвір*ї.дякую ..
Masha
Masha
15.11.2022
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
як сказали, так і приїхали — рівно об 11.30. оце професіоналізм)) ..
Александр Олешко
Александр Олешко
04.11.2022
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Не думал, что акация так хорошо гореть будет. Одной закладки в печь хватает на весь вечер, а если вмокнуть в воду и заложить на ночь плотненько, то и посреди ночи вставать не надо. ..
Олена
Олена
03.11.2022
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Ясен і в грубці, і в мангалі добре горить. хороші жаркі дрова ..