Дрова для каміну

Каміни можна часто побачити в різних приватних будинках. Це не просто опалювальний пристрій, який зігріває у холодну пору року, а ще й унікальний елемент декору, завдяки якому можна створити в приміщенні атмосферу затишку та тепла. Дрова для каміну відіграють важливу роль при роботі пристрою. Саме тому необхідно розуміти, як їх правильно обирати, та на що слід звернути увагу. Якщо усе зробити правильно, то тепло та затишок у будинку будуть гарантовані.

Як обрати якісні дрова для каміна Київ?

В ідеалі дрова для камінів повинні горіти довго, давати багато тепла, мінімум диму та відходів. Але на практиці доведеться шукати компроміс, що буде простіше за дотримання правил. Не можна топити камін щойно спиляним деревом, адже у такому разі не слід розраховувати на велику кількість тепла та тривале горіння.

Перед використанням дрова просушують на ліжку рік або хоча б літній період. Але є й більш простий варіант – дрова для каміна купити в Києві. У такому разі покупець отримує одразу повністю висушену та готову до використання деревину. Якщо звертатись в перевірені магазини, то можна не сумніватися, що деревина буде без дефектів та плісняви.

Найбільш важливими характеристиками при виборі дров для каміна можна назвати:

  • Тривалість горіння – чим вона більше, тим рідше доведеться підкидати нові дрова;
  • Тепловіддача – чим краща тепловіддача, тим тепліше буде у будинку;
  • Обсяг утвореного диму – оптимально, коли деревина виділяє невелику кількість диму;
  • Кількість золи – краще обирати дрова, які не виділяють велику кількість золи;
  • Безпека – безпечними вважаються дрова, які не сильно іскрять під час горіння (це особливо важливо, якщо мова йде про відкритий камін).

Дрова для каміна купити в Україні: яку породу дерева обрати?

Бувають дубові дрова для каміна вільхові, грабові, березові та багато інших порід. Кожна порода деревини має свої особливості, які слід враховувати при виборі. Розберемо найбільш популярні породи дерева для каміну:

  1. Вільха. Поліна мають різні відтінки помаранчевого, виглядають «солідно» поряд з каміном. А ще такі дрова дають мало диму, мають приємний запах та прийнятну тепловіддачу. В основному вільху використовують тоді, коли камін експлуатується більше для декору та створення затишної атмосфери.
  2. Дуб. Щільна структура не дозволить полінам швидко прогорати, при топці утворюються великі вугілля, що продовжують віддавати тепло й створюють декоративний ефект. Більш дешевою альтернативою є осинові та грабові дрова.
  3. Береза. Поління розгоряються швидко, добре горять навіть у сирому вигляді. Щоправда, непросушені дають менше тепла. Березові дрова для каміна швидко розгоряються та дають багато тепла. Ще один плюс – невисока вартість таких дров. Їх недоліками є швидке згорання та велика кількість смоли, що виділяється.
  4. Сосна. Хвойні породи гарні тим, що вони мають неповторний аромат та швидко розгоряються. Також вони потріскують під час горіння, створюючи неперевершену атмосферу. Головні мінусі таких дров – швидке прогорання та велика кількість смоли, що виділяється. Через смолу стінки димоходу швидко забиваються, погіршуючи тягу. Тому димохід доводиться регулярно прочищати.
  5. Ясень. Ця деревина прогорає повільно та дає багато тепла. Але за багатьма параметрами усе одно поступається дубовим дровам.

Ціна дров для каміна

На дрова для каміна ціна буває різною, в залежності від породи дерева, розмірів полін, якості деревини, обсягу замовлення. Щоб заощадити та придбати дійсно якісні поліна, слід звертатися в спеціалізований магазин Drova-Kiev. У нас можна замовити дрова для каміна з доставкою в Києві. При цьому ми пропонуємо великий вибір будь-яких дров та вигідні ціни.

Відгуки
Денис Табачник
Денис Табачник
28.09.2022
Брикети RUF із дуба
Брикети RUF із дуба
делаю запасы на зиму. беру брикеты, тк складывать удобно, в бытовке места мало. привезли быстро, водителю респект что сориентировался в наших дебрях))..
валентин
валентин
26.09.2022
Дрова колоті береза 50 см, товщина поколу 20 см
Дрова колоті береза 50 см, товщина поколу 20 см
за свою цену нормальніе дрова. доставка вовремя и покол как надо ..
Владимир Кузнецов
Владимир Кузнецов
23.09.2022
Дрова колоті дуб 25 см, товщина поколу 10 см в ящику
Дрова колоті дуб 25 см, товщина поколу 10 см в ящику
Дрова привезли за 3 часа. Размер ровно 25 см, ящик уложен плотно. Судя по весу, дрова не сырые. Всем доволен, спасибо...
Олег Шепетовский
Олег Шепетовский
22.09.2022
Дрова колоті ясен 40 см, товщина поколу 25 см
Дрова колоті ясен 40 см, товщина поколу 25 см
Не слышал, чтобы ясенем топили, но решил попробовать. Красивые полешки, жара, как от дуба, если не больше. Рекомендую. ..