Дрова для лазні

Кожна порода деревини має певний набір якостей, одні дрова більше підходять для лазні, інші для опалення будинку, треті для приготування їжі. Про деревину для опалення та приготування їжі сказано дуже багато, а от як правильно обрати та купити дрова для лазні, знають далеко не всі. Є велика кількість людей, які полюбляють паритись. Це не тільки приємно, а ще й покращує самопочуття, покращує стан шкіри та позитивно впливає на стан здоров’я.

Багато у чому комфортність паріння залежить від того, які дрова для лазні купити. Вони у першу чергу повинні бути якісними та сухими. Якщо деревина буде сира, то вона буде набагато гірше горіти та давати менше тепла. Також слід обирати поління без слідів гноїння.

Дрова для лазні купити в Києві: яку породу дерева обрати?

Купити дрова для лазні в Київській області та Києві можна в спеціалізованому магазині Drova-Kiev. Але головна складність для багатьох навіть досвідчених любителів лазні полягає у тому, яку породу деревини обрати. Необхідно одразу сказати, що не існує ідеальної породи. Будь-яка деревина має свої переваги та недоліки. Тому при виборі слід виходити зі своїх вподобань.

Найбільш популярними дровами для опалення парних є:

  • Дуб. За допомогою дубових дров часто опалюють будинки, але їх також застосовують у лазнях. Це тверда порода деревини, яка має високий рівень тепловіддачі, а отже й гарний ККД. Ще одна перевага – це довге горіння, завдяки чому можна рідше підкидати поління у пічку.
  • Клен. Дрова для лазні з клена дають майже стільки ж тепла, як й дубові поління, але при цьому коштують дешевше. Іншими перевагами можна назвати відсутність диму та кіптяви, що забезпечить комфорт, а також відсутність смоли та іскор, що гарантує рівне та безпечне горіння.
  • Береза. Це справжня класика лазень. Березу для опалення парних використовують вже сотні років. Пов’язано це з тим, що ця деревина легко розпалюється, дає стабільний жар навіть якщо трохи сирувата, а її пар має лікувальні властивості. Окрім цього, береза ще й недорого коштує.
  • Вільха. На дрова для лазні з вільхи ціна одна з найвищих, але це цілком виправдано якостями цієї деревини. Вона довго горить, дає приємний аромат. До того ж вільха має рівне горіння.
  • Фруктові породи. Поління з яблуні, груші, сливи, вишні та інших фруктових порід дають багато тепла, але швидко згорають. Їх головна відмінність – приємний фруктовий аромат, яким буквально наповнюється парна.

Хвойні породи деревини для лазень використовуються досить рідко. У першу чергу це пов’язано з тим, що вони виділяють багато смоли, яка при закипанні може «стріляти», через що вугілля випадає з пічки. Щоб цього не допустити, необхідно використовувати спеціальні загороджувальні сітки. Головна особливість й перевага сосни – це неймовірно приємний аромат та лікувальні властивості (у першу чергу пар від хвойних порід має позитивний вплив на дихальні шляхи).

Як правильно зберігати дрова для лазні Київ?

Якщо хочете дрова для лазні оптом купити, то необхідно чітко розуміти, як їх правильно зберігати. Сира деревина горить погано. У топку краще додавати поління, заготовлені від кількох місяців до року тому. Оптимальне місце для зберігання природного палива під навісом на вулиці. Прямий контакт із землею слід виключити, щоб поління не намокли через дощі та танення снігу. Укладають ряди нещільно, щоб забезпечити вентиляцію.

Дрова для лазні сухі купити по кращім цінам

Для купівлі дров для лазні або інших цілей краще звертатися в спеціалізований магазин Drova-Kiev. У нас представлений широкий асортимент деревини, яку можна замовити з доставкою. На дрова для лазні ціна у нас нижче, чим у багатьох конкурентів. До того ж оптові покупці отримують приємну знижку.

Відгуки
Андрій Пилипенко
Андрій Пилипенко
20.11.2022
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
чудова свіжа сосна без трухлі.об*ємвідміряли точно, швидко склали дрова в мене на подвір*ї.дякую ..
Masha
Masha
15.11.2022
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
як сказали, так і приїхали — рівно об 11.30. оце професіоналізм)) ..
Александр Олешко
Александр Олешко
04.11.2022
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Не думал, что акация так хорошо гореть будет. Одной закладки в печь хватает на весь вечер, а если вмокнуть в воду и заложить на ночь плотненько, то и посреди ночи вставать не надо. ..
Олена
Олена
03.11.2022
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Ясен і в грубці, і в мангалі добре горить. хороші жаркі дрова ..