Дрова для опалення

Дрова для опалення користуються великим попитом серед людей, які мешкають у приватних будинках, де немає центральної системи опалення. Нагрівання приміщень за допомогою деревини – це гарна альтернатива газовим котлам. Пов’язано це у першу чергу з тим, що поління коштують недорого, а для їх використання не обов’язково підключати складне обладнання, та немає потреби брати дозволи в спеціальних службах.

Якщо хочете купити дрова для опалення, то необхідно розуміти, на що слід звертати увагу. Є декілька важливих параметрів:

 • Час горіння деревини;
 • Показник тепловіддачі;
 • Кількість диму та смоли, що виділяється;
 • Вартість 1 кубічного метра;
 • Лікувальні властивості обраної породи деревини;
 • Якість дров (вони повинні бути висушеними, без суттєвих дефектів, плісняви тощо).

Які замовити дрова для опалення будинку?

Перш ніж дрова для опалення будинку купити Київ, необхідно визначитися с породою деревини. Найбільш популярними варіантами дров для опалення можна назвати:

 1. Дуб. Горить довше інших порід дерев, при цьому його вугілля тліють годинами, підтримуючи високу температуру. Оскільки ціна на нього занадто висока, його можна використовувати у поєднанні з іншою недорогою деревиною.
 2. Ясень, граб, бук. Це теж тверді породи, які можна назвати більш доступною за ціною альтернативою дубу.
 3. Береза. Топити пічку або котел дровами з берези досить вигідно. Це дерево дає багато жару та досить довго горить. Єдиний недолік берези у тому, що вона при згоранні виділяє смоли, які з часом осідають на стінках димоходу.
 4. Клен. Це відносно недорого деревина, яка довго горить й має непоганий показник тепловіддачі. До того ж при горінні клен майже не виділяє сажі.
 5. Сосна. Можна хвойні дрова для опалення купити недорого. Вони легко колються, добре розгоряються та наповнюють приміщення приємним ароматом. Водночас вони мають низку недоліків: швидке горіння, невисока теплотворність, підвищений вміст смол.

При виборі породи слід враховувати власні вподобання, вторинні цілі використання дров та опалювальний прилад, який буде використовуватися. Наприклад, хвойні породи непогано підійдуть для закритих камінів. Вони приємно тріщать під час горіння та виділяють неперевершений аромат лісу. Якщо поління додатково будуть використовуватися для приготування їжі на мангалі або багатті, то можна замовити заготівлі з берези або фруктових порід. Тобто, коли необхідно у Києві купити дрова для опалення, слід враховувати багато аспектів. І це дозволить обрати ідеальну для конкретної ситуації сировину.

Вартість дров для опалення

На дрова для опалення ціна залежить від кількох основних чинників. На ціну може впливати порода обраного дерева та обсяг замовлення. Завжди вигідніше замовляти поління в оптовій кількості. Завдяки цьому можна отримати гарну знижку. Оптове замовлення актуальне у тому випадку, якщо ви опалюєте будинок або іншу будівлю дровами, та вам є де їх зберігати. Річ у тім, що деревина повинна зберігатися у сухому місці. При використанні сирої деревини властивості дров будуть набагато гіршими.

Купити дрова для опалення Київська область та Київ

Купити дрова для опалення оптом в Україні можна в спеціалізованих компаніях, насамперед в магазині Drova-Kiev. Наш магазин пропонує великий вибір дров різних розмірів та з різних порід, що дозволяє кожному покупцю обрати ідеальний для себе варіант пального. Одна з головних переваг купівлі в нашому магазині – це низькі ціни. Оскільки наша компанія є безпосередньо виробником, ми не завищуємо ціни та продаємо тільки якісний товар.

Відгуки
Денис Табачник
Денис Табачник
28.09.2022
Брикети RUF із дуба
Брикети RUF із дуба
делаю запасы на зиму. беру брикеты, тк складывать удобно, в бытовке места мало. привезли быстро, водителю респект что сориентировался в наших дебрях))..
валентин
валентин
26.09.2022
Дрова колоті береза 50 см, товщина поколу 20 см
Дрова колоті береза 50 см, товщина поколу 20 см
за свою цену нормальніе дрова. доставка вовремя и покол как надо ..
Владимир Кузнецов
Владимир Кузнецов
23.09.2022
Дрова колоті дуб 25 см, товщина поколу 10 см в ящику
Дрова колоті дуб 25 см, товщина поколу 10 см в ящику
Дрова привезли за 3 часа. Размер ровно 25 см, ящик уложен плотно. Судя по весу, дрова не сырые. Всем доволен, спасибо...
Олег Шепетовский
Олег Шепетовский
22.09.2022
Дрова колоті ясен 40 см, товщина поколу 25 см
Дрова колоті ясен 40 см, товщина поколу 25 см
Не слышал, чтобы ясенем топили, но решил попробовать. Красивые полешки, жара, как от дуба, если не больше. Рекомендую. ..