Дрова твердих порід

Приміщення у приватних будинках опалюється завдяки використанню призначених для цього приладів – камінів, печей, котлів, мангалів. Матеріал для виробництва тепла може бути різним. Частіше бажають купити дрова рубані твердих порід, які відрізняються природним походженням, екологічною чистотою, гарними показниками тепловіддачі. Це доступний та поширений матеріал, на який виникає особлива потреба з наступом зими. Коли нема централізованої системи опалювання, а використання газового приладдя вважається не економним, найліпшим варіантом стає деревина. Колодами, заготованими з дерев, що мають щільну структуру, можна опалювати приміщення, топити лазню, готувати на багатті їжу. Щоб поліна добре та довго горіли, не давали забагато угару та попелу, потрібно їх правильно обирати.

 • Зайва волога не дасть матеріалу якісно горіти, буде перешкоджати швидкому розпалюванню.
 • Дрова твердих порід Київ повинні бути якісними, без слідів гниття. Їх стан та ефективність використання залежать від умов зберігання.
 • Наявність приємного запаху, що свідчить о якості сировини.
 • Кількість та тривалість тепла, що виділяється при горінні.
 • Чи залишається багато сажі, яка може негативно впливати на роботу опалювального приладу.

Чому варто купити в Києві дрова твердих порід?

Багатство нашої землі, на якій росте різноманіття дерев всіляких порід, дозволяє обирати саме ті, що будуть найкраще служити в якості опалювального матеріалу. Переважно це листяні дерева, які мають міцний стовбур, та належать до типу сировину довгого горіння. Е багато причин, чому саме купити дрова твердих порід для опалення вважається правильним рішенням, яке дозволить заощадити кошти та не боятися холодів навіть у дуже морозну зиму.

 • Універсальність деревини, яка стане в нагоді у різних побутових випадках, та буде корисна в господарстві.
 • Практичність сировини, адже її можна використовувати у будь-яких пристроях, на відміну від інших видів опалення. Однаково якісне воно буде обігрівати приміщення, незважаючи на різновид опалювального приладдя.
 • Вигідна ціна машини дров твердих порід, якої вистачить надовго без необхідності поповнити запаси.
 • При горінні деревина не виділяє шкідливих для організму та оточуючого середовища речовин. Вона випромінює природний запах, насичує повітря корисними властивостями, цілюще впливає на здоров’я людини.
 • Дрова колоті твердих порід горять довго, дають багато жару, якого вистачить щоб отопити навіть великі площі житлових приміщень, господарських споруд та підприємств.
 • Поліна гарно горять, повільно згоряють, слабо димлять, мають сильну тепловіддачу.

Купити дрова твердих порід в Україні

Опалювальний матеріал повинен бути якісним, без значних ушкоджень та вологості. Його характеристики залежать від способу обробки, стану та сорту деревини, умов заготовлення, яких дотримувався виробник. Вирощувати, заготовляти, сушити та зберігати колоди треба відповідно до правил технології. Наш магазин пропонує якісний опалювальний матеріал від надійного виробника. Клієнти залишаються задоволені вартістю та властивостями товару, обрати який можна на сайті компанії. У нас представлений великий асортимент деревини різних порід та характеристик, які впливають на вартість полін. Щоб купити дрова твердих порід Київська область не потрібно нікуди їхати, наймати відповідний транспорт та людей для навантаження. Все це можна замовити не виходячи з дому на сайті магазину. Після оформлення замовлення та домовленості про час та адресу, дрова будуть доставлені до потрібного об’єкту.

Відгуки
Андрій Пилипенко
Андрій Пилипенко
20.11.2022
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
чудова свіжа сосна без трухлі.об*ємвідміряли точно, швидко склали дрова в мене на подвір*ї.дякую ..
Masha
Masha
15.11.2022
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
як сказали, так і приїхали — рівно об 11.30. оце професіоналізм)) ..
Александр Олешко
Александр Олешко
04.11.2022
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Не думал, что акация так хорошо гореть будет. Одной закладки в печь хватает на весь вечер, а если вмокнуть в воду и заложить на ночь плотненько, то и посреди ночи вставать не надо. ..
Олена
Олена
03.11.2022
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Ясен і в грубці, і в мангалі добре горить. хороші жаркі дрова ..