Дрова в сітках

Дрова сухі у сітках – це незамінна сировина для людей, які живуть у приватних будинках або ходять на природу. За допомогою дров можна приготувати будь-які страви на відкритому вогнищі або мангалі. До того ж вони часто використовуються для опалення різних приміщень. Але фасування у сітці не зовсім підходить для таких цілей.

Дрова в сітках в основному використовуються у тих випадках, коли їх треба кудись везти або нести. Такий спосіб фасування дуже зручний. Щоб використати сировину, достатньо просто розрізати сітку та дістати дрова. Вони одразу готові до використання, адже не мають сучків або кори.

Купити дрова в мішках Київ: переваги покупки

Якщо купити дрова в сітках, то можна повною мірою оцінити усі переваги такого матеріалу. По-перше, дрова продаються у колотому виді. Завдяки цьому їх зручно зберігати, й вони одразу готові до використання. Тобто людині не треба витрачати час та сили на рубку дров.

По-друге, дрова колоті у сітках дуже зручно брати з собою на природу. Їх можна нести в руках або покласти в автомобіль. Важить одна сітка в районі 10 кілограмів.

По-третє, дрова це універсальна та дешева сировина, яку можна використовувати у самих різних цілях. Багато людей, які мешкають у приватних будинках, досі використовують деревину для опалення приміщень. Для цього можна дрова в мішках купити та зберігати у сухому приміщенні. Підходять дрова для використання у камінах, пічках або твердопаливних котлах. Також вони ідеально підходять для розтоплювання саун та лазень. Деревина має приємний аромат та корисні властивості.

Купити дрова у сітках: як обрати?

Багато людей не розуміють, що дрова можуть сильно відрізняться, в залежності від того, з якої породи деревини вони заготовлені. Ось декілька популярних варіантів:

  • Хвойні. До їх переваг можна віднести приємний аромат, безліч корисних властивостей, а також велику кількість жару. Але при згоранні вони виділяють велику кількість смол, тому не дуже підходять для приготування їжі.
  • Дубові. Відрізняються тим, що дуже довго палають та при цьому мають високу температуру горіння. Завдяки цьому вони дуже економні у використанні. Мінус такої сировини – вона досить важко розпалюється через велику щільність.
  • Вільхові. Вони практично миттєво розпалюються й горять дуже довго. При цьому вони дають стабільний жар без «просідань».
  • Фруктові. Не дуже гарно підходять для опалення великих приміщень, тому що не дають багато жару (винятком з правил є яблуня). Але це популярний варіант для приготування страв на вогнищі. Пов’язано це з їх приємним ароматом.

Яка на мішок дров ціна?

Вартість залежить одразу від декількох факторів:

  1. Порода деревини. Як правило, найбільш дорогими є колоті дубові дрова. При цьому вистачає їх на довгий строк, адже вони довго горять.
  2. Цінова політика магазину. Краще звертатися у спеціалізовані магазини. В них розуміють, як правильно зберігати сировину, тому покупці отримують дійсно якісні дрова без плісняви, сучків та значних дефектів. До того ж дуже важливо, як саме зберігаються дрова, адже вони повинні потрапляти до покупців сухими.
  3. Обсяг замовлення. Вигідніше за все купити дрова у сітках оптом. Оптове замовлення означає, що покупець отримує велику кількість сіток з дровами по самій низькій ціні. Це актуально для магазинів або приватних осіб, які потім продають товар у роздріб.

Купити дрова колоті у сітках в Україні

Компанія Drova-Kiev є відомим виробником високоякісних дров різних порід. Ми продаємо сировину у будь-якому вигляді, у тому числі фасовану у сітки та мішки. Завдяки тому, що наша компанія є безпосередньо виробником, у нас широкий асортимент товарів та доступні ціни, особливо якщо робити оптове замовлення.

Відгуки
Андрій Пилипенко
Андрій Пилипенко
20.11.2022
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
чудова свіжа сосна без трухлі.об*ємвідміряли точно, швидко склали дрова в мене на подвір*ї.дякую ..
Masha
Masha
15.11.2022
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
як сказали, так і приїхали — рівно об 11.30. оце професіоналізм)) ..
Александр Олешко
Александр Олешко
04.11.2022
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Не думал, что акация так хорошо гореть будет. Одной закладки в печь хватает на весь вечер, а если вмокнуть в воду и заложить на ночь плотненько, то и посреди ночи вставать не надо. ..
Олена
Олена
03.11.2022
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Ясен і в грубці, і в мангалі добре горить. хороші жаркі дрова ..