Дрова в ящиках

Дрова – це універсальна сировина, за допомогою якої можна опалювати будинок, готувати їжу на багатті або мангалі, опалювати лазні та сауни, створювати затишну атмосферу та багато іншого. Саме тому дрова колоті в ящиках користуються попитом як серед звичайних людей, так й серед підприємців.

Є багато причин купити дрова в ящика в Київській області та Києві:

  1. Можливість замовити дрова будь-яких розмірів. Є стандартні розміри деревини, але клієнт може сам обрати необхідну довжину, виходячи з цілей використання та розмірів топки.
  2. Вигода. Це дешеве та екологічне пальне, якого вистачає на довгий час. Якщо правильно використовувати дрова, то опалювати ними дуже вигідно, особливо якщо порівнювати з необхідними витратами на підключення газу.
  3. Можливості використання. Використовуватися дрова можуть не тільки для опалення житлових та нежитлових приміщень, але і також для опалення парної в лазні, приготуванні їжі в печі або на багатті, у будівництві, дизайні та навіть виробництві найпростіших садових меблів.
  4. Зручність зберігання. Дрова в ящиках не займають багато місця, адже деревина щільно складена у декілька рядів. Завдяки цьому ящики можна зберігати майже будь-де. Саме у такому вигляді дрова часто замовляють лазні та сауни, кафе та ресторани, у яких готується їжа на мангалі.

Колоті дрова в ящиках Київ: як обрати?

Дрова в коробках бувають самими різними, й багато людей зовсім не розуміють, на що слід звертати увагу при виборі. Є декілька основних аспектів:

  • Порода деревини. Колоті дрова в ящиках можуть виготовлятись з різних порід деревини: клен, вільха, граб, сосна, дуб, береза, акація, ясень та багато інших. Підбирається порода виходячи з цілей використання. Наприклад, для опалення краще за все підійде дуб, адже він довго горить та дає чимало тепла. Для приготування їжі використовується недорога береза або фруктові породи. Для каміна ідеальним варіантом можуть стати соснові дрова, адже вони мають приємний аромат та гарно тріщать при горінні.
  • Якість товару. Дрова повинні бути приблизно одного розміру, без видимих дефектів. Ознаки гноїння або пліснява вказують на низьку якість сировини. Також перед покупкою слід поцікавитись, чи добре висушені дрова. Вони повинні бути повністю сухі. Для цього вони перед продажем проходять спеціальну процедуру висушування.
  • Розміри. Дрова в ящиках продаються різних розмірів. Довжина, як правило, складає 30, 40 або 50 сантиметрів. Але усе залежить від побажань покупця.

Колоті дрова в ящиках: ціна в Україні

Купити дрова в ящиках Київ можна за різними цінами. Вартість одного ящику залежить від породи обраної деревини. Найдорожчими є дубові дрова. Але при цьому вони досить економні у використанні, адже завдяки твердості та високій щільності вони дуже довго горять, даючи велику кількість тепла. Також на вартість ящику може впливати розмір замовлення. Купувати товар оптом завжди дешевше. Саме тому, якщо ви часто використовуєте дрова, то є сенс зробити одразу велике замовлення та отримати приємну знижку. Тим більше, що у ящиках дрова не займають багато місця, та їх зручно зберігати.

Де дрова у ящиках купити Київ?

Дрова в ящиках Київ та в області пропонує наш магазин. Компанія Drova-Kiev є безпосередньо виробником. Саме тому ми пропонуємо великий асортимент дров різних порід та розмірів, а також гарантуємо вигідні умови співпраці. Нашими клієнтами є приватні підприємці, різні підприємства та приватні особи. Ми пропонуємо зручні способи оплати товару та швидку доставку. При цьому наш товар завжди високої якості.

Відгуки
Денис Табачник
Денис Табачник
28.09.2022
Брикети RUF із дуба
Брикети RUF із дуба
делаю запасы на зиму. беру брикеты, тк складывать удобно, в бытовке места мало. привезли быстро, водителю респект что сориентировался в наших дебрях))..
валентин
валентин
26.09.2022
Дрова колоті береза 50 см, товщина поколу 20 см
Дрова колоті береза 50 см, товщина поколу 20 см
за свою цену нормальніе дрова. доставка вовремя и покол как надо ..
Владимир Кузнецов
Владимир Кузнецов
23.09.2022
Дрова колоті дуб 25 см, товщина поколу 10 см в ящику
Дрова колоті дуб 25 см, товщина поколу 10 см в ящику
Дрова привезли за 3 часа. Размер ровно 25 см, ящик уложен плотно. Судя по весу, дрова не сырые. Всем доволен, спасибо...
Олег Шепетовский
Олег Шепетовский
22.09.2022
Дрова колоті ясен 40 см, товщина поколу 25 см
Дрова колоті ясен 40 см, товщина поколу 25 см
Не слышал, чтобы ясенем топили, но решил попробовать. Красивые полешки, жара, как от дуба, если не больше. Рекомендую. ..