Граб колотий

Граб: деревина найкращої якості для опалення

Граб відноситься до сімейства березових, має тверду деревину з гарною тепловіддачею і стабільною температурою горіння. З граба деревину прирівнюють за якістю до дуба і ясена, але мають вони і свої відмінні риси. У граба текстура дещо інакша. Також під час горіння такі дрова практично не димлять, що робить їх зручними не лише для опалення, але і для застосування у відкритих мангалах, печах зі слабкою тягою. Відпочиваючи на природі або готуючи шашлик у себе у дворі, з такими дровами не доведеться постійно бігати від диму. А жару вугілля вистачить навіть для приготування м'яса на велику компанію.           

Грабові дрова: основні характеристики

Поліна цього дерева рівні і гладкі, з однорідною структурою, бо у граба кора дуже тоненька. Висока щільність деревини забезпечує тривале горіння, що робить грабові дрова дуже економічними в використанні. Після горіння поліна залишають спекотні вугілля, які ще довго віддають своє тепло. Рівне і яскраве полум'я буде чудово виглядати в домашньому каміні. Невисока природна вологість дерева робить поліна дуже легкими в розпаленні. Під час горіння деревина виділяє ненав'язливий, ледь вловимий запах лісу з терпкими нотками. Не іскрить і не стріляє вуглинками. 

Вивчаючи у дров граба характеристики, можна помітити ще одну унікальну особливість. Під час горіння вони виділяють іони срібла, які є згубними для мікробів і вірусів, виробляють природну дезінфекцію приміщення. Зокрема, допомагають боротися зі спорами чорної цвілі, які провокують астму та інші легеневі захворювання. Так що використовувати таке паливо для домашнього вогнища ще й корисно! Нагадуємо, що замовити дрова ви можете з доставкою по території Київської області на нашому сайті.  

Якщо дуб дає в середньому близько 2000 кілокалорій на 1 кг палива, то дрова граба - 2300-2400. А так як щільність цього дерева теж вище, то і горить воно довше, що робить такі дрова більш вигідними з економічної точки зору. Тому їх вибирають не тільки для домашнього використання, але і для обігріву комерційних приміщень. Через жарке полум'я цю породу з давніх часів вважали за краще ковалі, ювеліри, пекарі і гончарі. Матеріал чудово підходить для:          

  • печей і камінів;
  • твердопаливних котлів;
  • печей типу булер'ян;
  • мангалів, барбекю.

Серед недоліків цієї породи - складне розколювання чурок. Але ми пропонуємо нашим клієнтам купити дрова граба вже колотими. Також при бажанні можемо надати допомогу з вивантаженням і укладанням в стіс. Якщо ж все-таки вирішите наколоти дрова самостійно, попередньо дайте чуркам трохи полежати на морозі - це зробить їх більш піддатливими.       

Чому варто співпрацювати з нами?  

Грабові дрова можна знайти далеко не у кожного постачальника. Ми намагаємося запропонувати своїм клієнтам максимальний асортимент і підтримуємо постійну наявність всієї продукції на складах. Реалізуємо дрова тільки в сухому, витриманому вигляді, щоб ви відразу могли їх використовувати і отримати максимум тепла при мінімальній витраті. Працюємо як з оптовими, так і з роздрібними покупцями, пропонуємо індивідуальні системи знижок та спеціальні умови для постійних клієнтів.

На дрова граба ціна встановлюється приблизно на рівні вартості дубових. При цьому ви можете купити паливо упаковками або кубометрами, в залежності від потрібних вам обсягів. У нашому автопарку автомобілі різної вантажопідйомності, які доставлять 5, 9 або 12 м3 за один раз. Також завжди можна скористатися самовивозом. Для уточнення деталей звертайтеся до наших менеджерів за контактними номерами телефонів.

Де використовують грабові дрова колоті?

Деревина граба характеризується низкою властивостей, що роблять її гарним твердим паливом. Грабові дрова зазвичай використовують у камінах, грубках, твердопаливних котлах або ж булер'янах. Також такі дрова чудово підходять для мангалів чи барбекю, адже дим від цієї породи дерева має легкий терпкий аромат, який зробить будь-яку страву особливою.

Якщо ж людина хоче купити дрова граб у Києві для домашнього використання, то вона отримає паливо, яке дозволить зберігати в будинку тепло протягом доби без підкидування дровин у камін або піч.

Дрова граб: ціна за куб та основні характеристики

Цінність граба у якості палива зумовлена властивостями, що виділяють його серед інших порід дерев. Саме тому на дрова граб ціна майже така сама як на дуб або клен, які відносяться до найкращих різновидів твердого палива. Особливості деревини граба під час горіння полягають у наступному:

  • полум’я від граба майже бездимне, воно рівномірне, практично не іскрить та не стріляє вугіллям;
  • з грабових полін утворюється незначна кількість попелу, до того ж його можна збирати й використовувати у подальшому у якості добрива, адже ця зола має багато мінеральних компонентів;
  • тепловіддача вища ніж у дуба, вона становить понад 2300 ккал/кг;
  • коли дровина згоряє, з неї виділяються іони срібла, що дезінфікують приміщення та позитивно впливають на здоров’я людини;
  • також відбувається виділення ефірних олій, які наповнюють дім ароматом лісу та створюють заспокійливу атмосферу.

Єдиним недоліком грабових дров є те, що їх доволі важко розколоти самотужки. Саме тому краще купити дрова граб. Київ та область можуть замовити у “Drova Kiev” доставку товару у будь-якій кількості. Також компанія доставляє деревину вантажівкою по інших містах країни.

Відгуки
Андрій Пилипенко
Андрій Пилипенко
20.11.2022
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
чудова свіжа сосна без трухлі.об*ємвідміряли точно, швидко склали дрова в мене на подвір*ї.дякую ..
Masha
Masha
15.11.2022
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
як сказали, так і приїхали — рівно об 11.30. оце професіоналізм)) ..
Александр Олешко
Александр Олешко
04.11.2022
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Не думал, что акация так хорошо гореть будет. Одной закладки в печь хватает на весь вечер, а если вмокнуть в воду и заложить на ночь плотненько, то и посреди ночи вставать не надо. ..
Олена
Олена
03.11.2022
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Ясен і в грубці, і в мангалі добре горить. хороші жаркі дрова ..