Дрова Хотянівка

Наша компанія більше 10 років забезпечує паливними матеріалами Київ і область. Пропонуємо купити дрова в Хотянівці за найвигіднішими цінами від виробника. Серед переваг співпраці з нами:

 • широкий асортимент; 
 • оперативна доставка;
 • мінімальне замовлення від 1 м3;
 • гарантія якості.

Купуючи дрова в Хотянівці у нас, ви отримуєте рівні однорідні поліна універсального розміру. Деревина повністю готова до використання, без потерті, гнилі та інших дефектів. Працюємо з оптовими і роздрібними покупцями.

ЯКІ МОЖНА ДРОВА В ХОТЯНІВЦІ КУПИТИ?

Найпопулярніші дрова в Київській області - колотий дуб. Це ефективне паливо для будь-яких систем опалення, а також для приготування їжі в печах, барбекю, мангалі, тандир. Цей варіант ми рекомендуємо використовувати і в якості дров для каміна в Хотянівці. Вони не іскрять, швидко розпалюються і довго горять, не виділяючи диму і чадного газу. Серед достоїнств дуба також найвища теплотворність, можливість тривалого зберігання без втрати властивостей навіть в стосах на вулиці. 

дрова Хотянівка купити

Также к нам обращаются, чтобы дрова в Хотяновке купить из сосны, акации, березы, граба, ясеня, клена, ольхи. Каждая разновидность имеет свои уникальные свойства. Например, сосна выделяет полезные для здоровья фитонциды, ольха способствует очищению дымохода от гари, береза быстро разжигается, даже будучи сырой. Можно купить дрова от 1 куба, в Хотяновку доставка возможна как в день заказа, так и в любой другой день по договоренности. Работаем ежедневно, включая выходные.

Через наш сервис можно не только купить дрова в Хотяновке, но и заказать обрезки пилорамы, антрацит, длиннопламенный уголь, пеллеты и брикеты из качественного сырья.

БРИКЕТЫ “РУФ” В ХОТЯНОВКЕ: ОСОБЕННОСТИ И ПРЕИМУЩЕСТВА

Топливные брикеты Ruf – современная альтернатива привычным дровам. Они выполнены в виде кирпичиков из прессованных опилок и древесной стружки. Форма обеспечивает компактное хранение, а технология производства – высокие теплотворные характеристики. Брикеты “Руф” в Хотяновке ценятся также за:

 • длительное бездымное горение;
 • минимальное количество золы;
 • удобство использования;
 • универсальность применения.

брикети Руф в Хотянівці

Евродрова подходят для любых систем отопления, включая современные твердотопливные котлы, традиционные печи, топки и камины. Брикеты состоят из чистой древесины, потому абсолютно безопасны для жилых помещений, приготовления пищи. Изготовляются на оригинальном немецком оборудовании, в соответствии с запатентованной технологией. Фасуются в термоусадочные пакеты по 10 кг. 

ПИЛОМАТЕРИАЛЫ В ХОТЯНОВКЕ: САМЫЕ ВОСТРЕБОВАННЫЕ ПРОДУКТЫ

Также у нас есть собственное производство пиломатериалов, которые активно применяются для строительства, ремонта, изготовления мебели и прочих изделий. Наиболее востребованные пиломатериалы в Хотяновке – доска обрезного и необрезного типа, доска террасная, рейки, брус, деревянная вагонка. Стоимость приятно удивит своей доступностью, а сырье – качеством обработки.

пиломатеріали Хотянівка

Также можем предложить сертифицированные поддоны европейского и финского стандарта, изготовление поддонов индивидуальных размеров. Есть опт и розница, быстрая доставка и возможность самовывоза. Для заказа и уточнения наличия обращайтесь к нашим менеджерам.

Шукаєте, де купити дрова Хотянівка, Київська область? Ми раді запропонувати Вам свої послуги! У нас Ви зможете знайти широкий асортимент цього виду твердого палива за цінами, які Вас приємно здивують. Ми швидко та надійно доставимо замовлення за Вашою адресою. Наша компанія займається виробництвом, реалізацією та транспортуванням деревних матеріалів більше 10 років. За цей час ми накопичили базу клієнтів, які нами довіряють. Запрошуємо і Вас приєднатися!

Купити дрова 1 куб Хотянівка

1 метр кубічний – це мінімальний обсяг, який Ви можете в нас замовити. Саме така кількість дров є оптимальною як для доцільності доставки, так і для стартового запасу споживача. У нас часто замовляє різні дрова Хотянівка, ціна за куб і висока якість продукції – головні чинники співпраці з нашою компанією. Клієнти DROVA-KIEV гарантовано отримують рівну, однорідну, і при цьому без гнилі, потерті та різних пошкоджень деревну сировину. Ми відкриті для співпраці з оптовими та роздрібними замовниками.

Які воліє дрова для каміна Хотянівка

Дуб – пальне, яке має одну з найвищих теплотворностей. Його активно використовують для опалювальних казанів, печей, мангалів, барбекю. Також дубові поліна вважаються стандартом використання у камінах. Тому що від них майже немає іскор, диму та чадного газу, а ще вони швидко розгораються, але при цьому повільно горять. Добре зберігаються навіть на вулиці.

Також такі дрова дубові Хотянівка купує в нас:

 • сосна;
 • ясен;
 • акація;
 • граба;
 • береза;
 • вільха;
 • клен.

Кожна порода має власні унікальні сторони. Наприклад, соснова сировина під час горіння виділяє корисні для здоров'я людей елементи, вільхова – прочищає димар від сажі, березова – дуже швидко розгоряється, навіть якщо вона дещо волога. В нас Ви зможете вигідно купити круб дров: Хотянівка та інші населені пункти Київської області.

Відгуки
Андрій Пилипенко
Андрій Пилипенко
20.11.2022
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
чудова свіжа сосна без трухлі.об*ємвідміряли точно, швидко склали дрова в мене на подвір*ї.дякую ..
Masha
Masha
15.11.2022
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
як сказали, так і приїхали — рівно об 11.30. оце професіоналізм)) ..
Александр Олешко
Александр Олешко
04.11.2022
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Не думал, что акация так хорошо гореть будет. Одной закладки в печь хватает на весь вечер, а если вмокнуть в воду и заложить на ночь плотненько, то и посреди ночи вставать не надо. ..
Олена
Олена
03.11.2022
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Ясен і в грубці, і в мангалі добре горить. хороші жаркі дрова ..