Дрова Макарів

Щоб купити дрова в Макарові, зв'яжіться з нашими менеджерами по телефону або відправте заявку на електронну пошту. Наша компанія займається заготівлею та реалізацією палива вже більше 10 років і сформувала взаємовигідні умови співпраці для приватних замовників і виробництв. Пропонуємо не тільки дрова в Макарові, але і вугілля, гранульоване і брикетоване паливо, пиломатеріали власного виробництва. 

ЧОМУ ВАРТО КУПИТИ ДРОВА В МАКАРОВ У НАС?

Замовляючи дрова в Київській області, у нас, ви назавжди забудете про такі неприємні моменти, пов'язані з несвоєчасною доставкою або неякісною продукцією. Якщо ви замовляєте дрова дубові в Макаров, то це буде чистий дуб, без домішок дешевших порід. Маємо великий автопарк, а тому привозимо замовлення на наступний день після оформлення заявки, а іноді і в той же день.  

Покупці повертаються до нас з кількох причин:

  • строго контролюємо якість - тільки чисті поліна без гнилі, потерті;
  • обов'язково перевіряємо обсяг - бережемо свою репутацію і ваші нерви;
  • працюємо з різними видами розрахунку - готівка, безготівка, переклад на картку ПриватБанку;
  • консультуємо щодо вибору різновиду і кількості, з урахуванням потреб клієнта;
  • маємо широкий асортимент різних видів палива, від традиційних до сучасних. 

купити дрова в Макарові

У нас можна придбати колоті дрова в Макарові (універсальні поліна), а також метрівки, ліс-кругляк або будь-який інший формат під ваші потреби. 

ПАЛИВНІ БРИКЕТИ І ПЕЛЕТИ КУПИТИ В МАКАРОВІ: ЩО Є В НАЯВНОСТІ?

Все частіше до нас звертаються, щоб паливні брикети купити в Макарові. Це відносно новий вид продукції, який стрімко набирає популярність. Брикетоване паливо виготовляється у вигляді цеглинок (RUF), циліндрів (Nestro), шестигранників (Pini Kay). Детальні описи кожного різновиду і їх характеристики ви знайдете в каталозі. 

паливні брикети в Макарові

Пелети Макаров також купує досить активно. Це незамінний продукт для тих, хто користується котлами з автоматичною подачею палива. Також їх можна застосовувати в звичайних печах: гранули довго підтримують тепло, не виділяють шкідливих речовин, зручні у використанні. Купити пелети в Макаров можна з доставкою прямо до вашого будинку. Продаємо гранули розфасовані в мішки по 15 кг. Така упаковка надійно захищає пресовану деревину від вологи і довго зберігає її властивості незалежно від умов навколишнього середовища.  

КУПИТИ ВУГІЛЛЯ В МАКАРОВІ: ВИГІДНІ ЦІНИ І ВІДМІННА ЯКІСТЬ

Серед традиційних видів палива можемо запропонувати також довгополум'яне вугілля і антрацит різних фракцій: від насіння до кулака. Співпрацюємо безпосередньо з переробними підприємствами, де беремо відразу оптові партії. Тому у нас купити вугілля в Макарові можна в будь-який час року, навіть в розпал сезону, а ціни вигідно відрізняються. 

купити вугілля в Макарові

ПИЛОМАТЕРІАЛИ В МАКАРОВІ: ВИРОБИ ВЛАСНОГО ВИРОБНИЦТВА

На власних цехах виготовляємо пиломатеріали в Макаров, також робимо піддони за європейським і фінському стандартам, індивідуальними розмірами. 

пиломатеріали в Макарові

Серед затребуваної продукції пилорами: дошка обрізна та необрізна, рейка, брус, терасна дошка, дерев'яна вагонка. Це якісні будматеріали з оптимальним ступенем просушки, які не схильні до деформації і повністю готові до використання. 

Телефонуйте, і наші менеджери детально проконсультують вас з усіх питань про нашу продукцію.

Бюджетним варіантом опалення, коли потрібно нагріти воду, швидко підняти температуру у приміщенні, або прокоптити їжу, вважається деревина. Дуже зручно брати поліна, вже готові для застосування, та кидати їх у піч, камін, котел або багаття. Дерево має велике значення в економіці, промисловій галузі, у будівництві при виготовленні меблів. Не менше значення приділяється матеріалу у побуті, коли виникає потреба купити дрова Макарів Київська обл.

З приходом холодів хочеться насолоджуватися затишком та теплом в оселі, яке створюють палаючі поліна. Щоб уникнути забитого димаря, великій кількості диму та попелу, летючих іскор, які наражають на небезпеку, треба зробити правильний вибір, перш ніж купити дрова в Київська область Макарів.

Кожна порода дерева відрізняється щільністю структури, теплотворністю та експлуатаційними властивостями. Опалювати житловий будинок рекомендується з акації, берези або ясену, які довго тліють та швидко розпалюються. Ще краще, це дрова дубові кругляк купити Макарів, які мають дужу щільну на міцну деревину. Оскільки їх непросто колоти самостійно, варто надати перевагу уже готовій для використання сировині. Граб, клен та вільха горять довше за всіх, та найчастіше використовуються разом із сосною, яка надає цілющий та приємний аромат.

Колоті дрова Макарів ціна за куб

Вартість опалювального матеріалу рахується за куб, та залежить від породи деревини, типу заготівлі та упакування. Наша компанія, яка вже багато років на ринку заготовляє та реалізує високоякісний паливний матеріал пропонує широкий вибір сировини. Щоб купити дрова Макарів ціна з доставкою вигідна, достатньо оформити заявку, вказавши необхідні вимоги та адресу. У нас діють зручні умови оплати, та є можливість отримати безкоштовну консультацію.

Відгуки
Денис Табачник
Денис Табачник
28.09.2022
Брикети RUF із дуба
Брикети RUF із дуба
делаю запасы на зиму. беру брикеты, тк складывать удобно, в бытовке места мало. привезли быстро, водителю респект что сориентировался в наших дебрях))..
валентин
валентин
26.09.2022
Дрова колоті береза 50 см, товщина поколу 20 см
Дрова колоті береза 50 см, товщина поколу 20 см
за свою цену нормальніе дрова. доставка вовремя и покол как надо ..
Владимир Кузнецов
Владимир Кузнецов
23.09.2022
Дрова колоті дуб 25 см, товщина поколу 10 см в ящику
Дрова колоті дуб 25 см, товщина поколу 10 см в ящику
Дрова привезли за 3 часа. Размер ровно 25 см, ящик уложен плотно. Судя по весу, дрова не сырые. Всем доволен, спасибо...
Олег Шепетовский
Олег Шепетовский
22.09.2022
Дрова колоті ясен 40 см, товщина поколу 25 см
Дрова колоті ясен 40 см, товщина поколу 25 см
Не слышал, чтобы ясенем топили, но решил попробовать. Красивые полешки, жара, как от дуба, если не больше. Рекомендую. ..