Дрова в Макарові: дуб, акація, сосна та інші пропозиції заготівельника

Щоб купити дрова в Макарові, зв'яжіться з нашими менеджерами по телефону або відправте заявку на електронну пошту. Наша компанія займається заготівлею та реалізацією палива вже більше 10 років і сформувала взаємовигідні умови співпраці для приватних замовників і виробництв. Пропонуємо не тільки дрова в Макарові, але і вугілля, гранульоване і брикетоване паливо, пиломатеріали власного виробництва. 

ЧОМУ ВАРТО КУПИТИ ДРОВА В МАКАРОВ У НАС?

Замовляючи дрова в Київській області, у нас, ви назавжди забудете про такі неприємні моменти, пов'язані з несвоєчасною доставкою або неякісною продукцією. Якщо ви замовляєте дрова дубові в Макаров, то це буде чистий дуб, без домішок дешевших порід. Маємо великий автопарк, а тому привозимо замовлення на наступний день після оформлення заявки, а іноді і в той же день.  

Покупці повертаються до нас з кількох причин:

  • строго контролюємо якість - тільки чисті поліна без гнилі, потерті;
  • обов'язково перевіряємо обсяг - бережемо свою репутацію і ваші нерви;
  • працюємо з різними видами розрахунку - готівка, безготівка, переклад на картку ПриватБанку;
  • консультуємо щодо вибору різновиду і кількості, з урахуванням потреб клієнта;
  • маємо широкий асортимент різних видів палива, від традиційних до сучасних. 

купити дрова в Макарові

У нас можна придбати колоті дрова в Макарові (універсальні поліна), а також метрівки, ліс-кругляк або будь-який інший формат під ваші потреби. 

ПАЛИВНІ БРИКЕТИ І ПЕЛЕТИ КУПИТИ В МАКАРОВІ: ЩО Є В НАЯВНОСТІ?

Все частіше до нас звертаються, щоб паливні брикети купити в Макарові. Це відносно новий вид продукції, який стрімко набирає популярність. Брикетоване паливо виготовляється у вигляді цеглинок (RUF), циліндрів (Nestro), шестигранників (Pini Kay). Детальні описи кожного різновиду і їх характеристики ви знайдете в каталозі. 

паливні брикети в Макарові

Пелети Макаров також купує досить активно. Це незамінний продукт для тих, хто користується котлами з автоматичною подачею палива. Також їх можна застосовувати в звичайних печах: гранули довго підтримують тепло, не виділяють шкідливих речовин, зручні у використанні. Купити пелети в Макаров можна з доставкою прямо до вашого будинку. Продаємо гранули розфасовані в мішки по 15 кг. Така упаковка надійно захищає пресовану деревину від вологи і довго зберігає її властивості незалежно від умов навколишнього середовища.  

КУПИТИ ВУГІЛЛЯ В МАКАРОВІ: ВИГІДНІ ЦІНИ І ВІДМІННА ЯКІСТЬ

Серед традиційних видів палива можемо запропонувати також довгополум'яне вугілля і антрацит різних фракцій: від насіння до кулака. Співпрацюємо безпосередньо з переробними підприємствами, де беремо відразу оптові партії. Тому у нас купити вугілля в Макарові можна в будь-який час року, навіть в розпал сезону, а ціни вигідно відрізняються. 

купити вугілля в Макарові

ПИЛОМАТЕРІАЛИ В МАКАРОВІ: ВИРОБИ ВЛАСНОГО ВИРОБНИЦТВА

На власних цехах виготовляємо пиломатеріали в Макаров, також робимо піддони за європейським і фінському стандартам, індивідуальними розмірами. 

пиломатеріали в Макарові

Серед затребуваної продукції пилорами: дошка обрізна та необрізна, рейка, брус, терасна дошка, дерев'яна вагонка. Це якісні будматеріали з оптимальним ступенем просушки, які не схильні до деформації і повністю готові до використання. 

Телефонуйте, і наші менеджери детально проконсультують вас з усіх питань про нашу продукцію.