Дрова на Осокорках

Житловий масив Осокорки має досить значну територію з приватними будинками, а також невеликі підприємства, кооперативи, установи та громадські організації з індивідуальними котельнями. Тому питання пошуку постачальників і закупівлі палива кожен опалювальний сезон встає тут досить гостро. 

Сьогодні дрова в Києві купити не проблема, однак розташування району накладає свої особливості. Більшість заготівельників знаходяться далеко за містом і встановлюють високі тарифи на доставку, а також різні обмеження по часу її здійснення. 

Наша компанія пропонує купити дрова в Києві на Осокорках за вигідною ціною, а також забезпечить оперативну і зручну для вас доставку палива будь-якими партіями. Для організацій є комплексне обслуговування з заздалегідь обумовленим графіком поставки, а також безготівковим розрахунком. Так само можна придбати поліна в невеликій кількості, в складометрах, навалом, в ящиках.

КУПИТИ ДРОВА НА ОСОКОРКАХ І ІНШІ ВИДИ ПАЛИВА ДЛЯ ДОМУ ТА ВИРОБНИЦТВА

Щоб купити дрова на Осокорках, потрібно лише подзвонити нашим менеджерам і узгодити дати доставки. Великий і різноманітний автопарк дозволяє нам гнучко налагодити логістику і привезти паливо вже в той же день або на наступний день після замовлення. Менеджери компанії відмінно орієнтуються в асортименті і завжди готові допомогти з вибором оптимального виду і кількості палива для вашого будинку або підприємства.

У нашому асортименті ви знайдете дрова на Осокорках різних видів і порід, включаючи продукцію для мангалів, печей, відкритих і закритих камінів, бюджетного опалення приміщень. Найбільшою популярністю користуються:

 • дубові;
 • акацієві;
 • березові;
 • вільхові;
 • соснові.

Також за запитом ми можемо привезти кленові, грабові дрова на Осокорки, ясен в колотому вигляді, обрізки пилорами за зниженими цінами.

 купити дрова Осокорки

Багато компаній і приватні домовласники купують у нас вугілля в КиєвіЦе паливо має масу переваг, а з огляду на високий попит, ми завжди підтримуємо наявність антрациту всіх фракцій:

 • горіх;
 • насіння;
 • кулак;
 • дрібне.

Недорого можна придбати довгополум'яне газове вугілля на Осокорках: як мішками, так і навалом.

Уже кілька років у нас замовляють брикети на Осокорки. Це паливо нового покоління, яке відрізняється економічністю, екологічністю і зручністю використання. Завжди на складі оригінальні брикети Ruf, Nestro, Pini Kay. Для сучасних твердопаливних котлів купуйте також пелети на Осокорки. Реалізуємо евродрова тільки відмінної якості, виготовлені з дотриманням запатентованих технологій.    

Дрова з дуба на Осокорках: як вибрати?

Безумовним лідером серед деревного палива поки залишаються дрова з дуба на Осокорках. Дубові колоті поліна по тепловіддачі набагато перевершують інші породи. До того ж вони швидко спалахують, бездимно горять, залишають невелику кількість золи і сажі, що істотно спрощує догляд за опалювальним устаткуванням. Не можна не відзначити і їх універсальність. Дуб підходить не тільки, як джерело тепла з печей, топок, буржуйок, відкритих і закритих камінів, так і для приготування їжі на відкритому вогні, в мангалі, тандирі, барбекю. У нас можна купити дрова дуба на Осокорки під будь-які цілі, як попередньо, так і в розпал сезону. 

Продаж дров в Києві на Осокорках здійснюється багатьма компаніями, але далеко не скрізь вас чекає висока якість. Замовляючи на сайті drova-kiev.in.ua, ви можете бути впевнені в:

 • легальному і екологічно чистому місці заготовки;
 • відповідності партії заявленому обсягу;
 • дотриманні термінів доставки. 

Колоті поліна завжди однорідні, мають рівну і красиву структуру, універсальні розміри: 7-15х35-40 см. Наші складські приміщення дозволяють підтримувати оптимальні умови для зберігання деревини в будь-який час року, тому чурки і чурбакі гарантовано будуть без гнилі, трухлятини, цвілі та інших дефектів, які істотно знижують корисні показники. А активний оборот продукції виключає її псування у зв'язку з тривалим терміном зберігання. В основному ви купуєте паливо поточного або минулого року заготовки. 

Якщо ви хочете купити дрова на Осокорки або замовити обрізки пилорами, вугілля, пелети, брикети, тріску для копчення - ми раді будемо допомогти. Після першого співпраці ви обов'язково оціните переваги і станете нашим постійним клієнтом на довгі роки.

Спальний район займає велику територію зеленої зони, яка містить не лише багатоповерхові будинки, а й приватний сектор, підприємства, промислові об’єкти. Для багатої частини будівель потрібен паливний матеріал, який добре та довго горить, не забруднює повітря. Такою сировиною, на яку завжди буде попит, є дрова складометр Осокорки. Дерево цінують за його екологічність та високі показники експлуатації. Воно зростає повсюди, але для заготівель потрібні спеціальні умови вирощування та виробництва.

Займатися цим повинні досвідченні підприємства, які мають сучасне обладнання та знання необхідних технологій. Щоб випадково не придбати неякісний продукт, який не задовольнить потреби споживача, варто дрова кругляк Осокорки купити у нашої компанії. Ми давно займаємось заготівлею та продажем паливної сировини, дотримуємось усіх норм при зберіганні. Компанія пропонує різні сорти дерева, серед яких є береза, вільха, сосна, дуб та інші. Вибір паливного матеріалу залежить від особливостей використання.

Якщо дрова дуб купити Осокорки ціна вигідна, вони підійдуть для будь-яких опалювальних систем, печей, котлів та камінів. Дуб вважається цінним паливом, тому що має високі експлуатаційні властивості. Не гірше виявляються в експлуатації інші сорти дерева, якщо їх вибирати відповідно потребам.

Купити дрова Київ Осокорки дешево

Дерево не лише екологічна та доступна сировина, але й ще універсальна, яка підійде для багатьох завдань. Воно ніколи не підведе, завжди буде під рукою, якщо своєчасно придбати дрова в мішках Осокорки Київська область. Колодами, які мають акуратний вигляд, без багатьох гілок та гнилі, дуже добро опалювати приміщення, топити баню, готувати їжу. Наша компанія пропонує якісну сировину, яка буде доставлена за бажанням клієнта додому, компактно та щільно упакована.

Відгуки
Андрій Пилипенко
Андрій Пилипенко
20.11.2022
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
чудова свіжа сосна без трухлі.об*ємвідміряли точно, швидко склали дрова в мене на подвір*ї.дякую ..
Masha
Masha
15.11.2022
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
як сказали, так і приїхали — рівно об 11.30. оце професіоналізм)) ..
Александр Олешко
Александр Олешко
04.11.2022
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Не думал, что акация так хорошо гореть будет. Одной закладки в печь хватает на весь вечер, а если вмокнуть в воду и заложить на ночь плотненько, то и посреди ночи вставать не надо. ..
Олена
Олена
03.11.2022
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Ясен і в грубці, і в мангалі добре горить. хороші жаркі дрова ..