Сосна колота

Колота сосна: дрова, їх властивості та кому вони підійдуть        

М'які породи деревини не сильно затребувані в якості палива. Але завдяки високому вмісту смол, хвойні при горінні дають сильний жар. Тому сосна і ялина активно використовуються з цією метою нашими співгромадянами. Купити з сосни дрова в Києві пропонують багато заготівельників. Однак наша компанія має перед ними одразу кілька вагомих переваг. Наша сировина:      

  • має оптимальний рівень вологості, який знижує витрату і забезпечує максимальну тепловіддачу;
  • вирощена в чистих регіонах і спеціальних місцях під вирубку, щоб не порушувати природну екосистему;
  • продається за конкурентними цінами, які формуються виходячи з обсягів партії і досвіду співпраці з клієнтом;
  • доставляється в стислі терміни завдяки постійній наявності запасів на складі і власному автопарку (ЗІЛ, КАМАЗ і Газель).

Ми встановлюємо ціни на дрова сосни за договірним принципом і реалізуємо продукцію рубки минулого року, яка чудово підходить як для використання зараз, так і для подальшого зберігання. Підготовлений матеріал має довжину полін 35-40 см, фракції 8-14 см, однорідну структуру без гілок і сучків. У нас ви можете придбати дрова соснові в Києві або області за найкращою ціною і високої якості. Для замовлення доставки або консультації щодо покупки телефонуйте нашим менеджерам.

Якими властивостями володіють дрова сосни?  

Основний попит на цей тип деревини припадає на початок опалювального сезону. Переважно дрова з сосни вибирають із-за доступної ціни, яка дозволяє запастися паливом значно дешевше, ніж при покупці дуба або берези. Але за своїми характеристиками дерево також досить привабливо. Завдяки високому вмісту смол воно дуже добре горить і швидко розгорається. Можна розтопити піч навіть великими полінами, які трохи відсиріли, практично не використовуючи тріски.

Під час горіння дрова сосни виділяють ефірні масла, які корисні для органів дихальної системи. Та й сам запах досить приємний, бадьорить і тонізує. У процесі горіння виразно чується потріскування, яке має заспокійливу дію на нервову систему. Це робить їх чудовими дровами для опалення каміном (за умови якщо ви дбаєте про чистоту димоходу).

Паливо дає сильний жар. Питома теплота соснових дров становить 4,5 кВтг/кг або 1500 кВточ/м3.     

Основні недоліки

Мають соснові дрова і недоліки. Через високу смольність вони пожежонебезпечні при використанні в відкритих печах, камінах. Разом із заспокійливим потріскуванням з багаття може вилетіти іскра, обвуглена частинка поліна. Тому колота сосна підходить виключно для закритих топок, а під час підкидання дров або інших маніпуляцій біля відкритого вогню бажано використовувати захисні окуляри.           

Колоті дрова з сосни дуже швидко прогорають, тому їх потрібно постійно підкидати для підтримки тепла. А великі обсяги спалюваної деревини, в доповненні до її смольності, можуть засмітити тягові труби і димар сажею. Якщо ви часто використовуєте цей вид палива, обов'язково періодично розбавляйте його вільхою або осикою.

Де використовуються соснові дрова?

Дрова з сосни купити вигідно, але підійдуть вони далеко не для всіх цілей. Переважно це приватне використання з метою опалення будинку або дачі, а також невеликі виробництва і комерційні підприємства, які хочуть заощадити на паливі. У деяких населених пунктах воно настільки доступне, що просто немає сенсу переплачувати за дуб або акацію. На дрова сосни ціна за куб в Україні може відрізнятися в залежності від якості сировини і регіону.

Як зробити замовлення на сайті

Заповніть форму з контактними даними, і ми передзвонимо вам для оформлення замовлення. Доставимо дрова швидко та у зручний для вас час. Наші консультанти раді допомогти вам з вибором та запитаннями щодо нашої продукції.

Сосна належить для м’якої породи дерева, та незважаючи на це досить широко використовується в побуті для обігріву приміщень. Для зручності застосування матеріал заготовлюється в колотому вигляді. Ви можете у нас придбати дрова соснові колоті з доставкою додому, щоб отримати в оселі тепло, чи жар у бані. Поліна пропонуються у фасованій або розсипній формі, різної товщини та довжини. Сосна має деревину жовтого кольору с більш темнішою серцевиною, добре горить, поширюючи приємний запах.

Для чого можна купити дрова колоті сосна Київська область

Завдяки своїм особливостям та невисокій вартості, соснова деревина має попит у середньостатистичного споживача. Це універсальний матеріал, якому віддають перевагу за широкий спектр застосування.

  • Вигідний варіант для опалення оселі. Багато володарів домівок чи бізнесових підприємств використовують сировину в печах та топках. До того ж на соснові дрова колоті Київ ціна з доставкою нижче ніж на інші породи дерев, що дозволяє заощадити в опалювальний сезон.
  • Що може бути приємніше теплого будиночка з каміном, в якому заспокійливо потріскують дрова. Палаюча сосна виділяє ефірні масла, які дуже корисні для здоров’я, а хвойний аромат буде поширюватися в приміщенні.
  • Для розпалювання, особливо у сауні чи бані рекомендується сосну колоту купити оптом Україна. Це сировина, яка легко й швидко розгорається та утворює яскраве й жарке полум’я.

Купити соснові дрова колоті недорого в Києві

Ми пропонуємо практичний матеріал, який має зручні розміри та акуратний зріз. Поліна легко транспортувати та зберігати. Вони досить сухі, та заготовлені за всіма нормами, що робить їх довговічними. У складі деревини відсутня токсична речовина чи шкідливі хімікати. Придбати деревину можна різними партіями, складеними у ящики або не фасованими.

Відгуки
Андрій Пилипенко
Андрій Пилипенко
20.11.2022
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
чудова свіжа сосна без трухлі.об*ємвідміряли точно, швидко склали дрова в мене на подвір*ї.дякую ..
Masha
Masha
15.11.2022
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
як сказали, так і приїхали — рівно об 11.30. оце професіоналізм)) ..
Александр Олешко
Александр Олешко
04.11.2022
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Не думал, что акация так хорошо гореть будет. Одной закладки в печь хватает на весь вечер, а если вмокнуть в воду и заложить на ночь плотненько, то и посреди ночи вставать не надо. ..
Олена
Олена
03.11.2022
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Ясен і в грубці, і в мангалі добре горить. хороші жаркі дрова ..