Дрова колоті товщина 10 см

Якщо необхідно купити колоті дрова товщиною 10 см у Києві або області, то звертатися слід у спеціалізовані компанії, які пропонують якісну сировину за доступними цінами. Але не усі люди, обираючи дрова, розуміють, що ключову роль при виборі відіграє порода деревини, адже в усіх порід є свої унікальні особливості.

Дрова колоті товщина 10 см зручні тим, що вони одразу готові для використання. Тобто, їх не треба якось заготовлювати, рубати. А покупець може придбати дрова необхідної довжини, які оптимально підійдуть для цілей використання та розмірів печі, каміна або котла.

Колоті дрова товщиною 10 см Київська область: на що звернути увагу при виборі?

Купити дрова колоті товщина 10 сантиметрів нескладно, але для оптимальної користі від їх використання слід розуміти, на що звернути увагу при виборі. Є декілька ключових аспектів.

  1. З якою метою будуть використовуватися дрова. Їх можна використовувати для опалення приміщень, для опалення парилень у лазнях та саунах, для створення в будинку затишної атмосфери, для приготування їжі.
  2. Порода деревини. Виходячи з цілей використання, можна обрати оптимальні дрова. Наприклад, якщо сировина буде використовуватися для парилень у лазнях, то слід обирати деревину, яка дає найбільше тепла при горінні та пара який має корисні властивості. Це може бути береза або вільха. Для опалення приміщень краще обирати тверді породи деревини, наприклад, дуб або акацію. Їх перевага в тому, що вони довго горять й дають багато тепла. Завдяки цьому їх вистачає на довгий час, і не доводиться постійно підкидати дрова у топку.
  3. Вартість. На колоті дрова товщина 10 см ціна за м2 може помітно відрізнятись. Звичайно, завжди хочеться придбати дрова за найнижчою ціною. Але враховувати слід не лише вартість, але й економічність використання. Наприклад, на колоті дрова завтовшки 10 см ціна за куб може бути високою (дуб, вільха), але вистачить їх надовго, і це дозволить заощадити.
  4. Якість. Обирати слід тільки якісні сухі дрова без ознак гноїння або плісняви.
Відгуки
Андрій Пилипенко
Андрій Пилипенко
20.11.2022
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
чудова свіжа сосна без трухлі.об*ємвідміряли точно, швидко склали дрова в мене на подвір*ї.дякую ..
Masha
Masha
15.11.2022
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
як сказали, так і приїхали — рівно об 11.30. оце професіоналізм)) ..
Александр Олешко
Александр Олешко
04.11.2022
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Не думал, что акация так хорошо гореть будет. Одной закладки в печь хватает на весь вечер, а если вмокнуть в воду и заложить на ночь плотненько, то и посреди ночи вставать не надо. ..
Олена
Олена
03.11.2022
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Ясен і в грубці, і в мангалі добре горить. хороші жаркі дрова ..