Дрова колоті товщина 10 см

Якщо необхідно купити колоті дрова товщиною 10 см у Києві або області, то звертатися слід у спеціалізовані компанії, які пропонують якісну сировину за доступними цінами. Але не усі люди, обираючи дрова, розуміють, що ключову роль при виборі відіграє порода деревини, адже в усіх порід є свої унікальні особливості.

Дрова колоті товщина 10 см зручні тим, що вони одразу готові для використання. Тобто, їх не треба якось заготовлювати, рубати. А покупець може придбати дрова необхідної довжини, які оптимально підійдуть для цілей використання та розмірів печі, каміна або котла.

Колоті дрова товщиною 10 см Київська область: на що звернути увагу при виборі?

Купити дрова колоті товщина 10 сантиметрів нескладно, але для оптимальної користі від їх використання слід розуміти, на що звернути увагу при виборі. Є декілька ключових аспектів.

  1. З якою метою будуть використовуватися дрова. Їх можна використовувати для опалення приміщень, для опалення парилень у лазнях та саунах, для створення в будинку затишної атмосфери, для приготування їжі.
  2. Порода деревини. Виходячи з цілей використання, можна обрати оптимальні дрова. Наприклад, якщо сировина буде використовуватися для парилень у лазнях, то слід обирати деревину, яка дає найбільше тепла при горінні та пара який має корисні властивості. Це може бути береза або вільха. Для опалення приміщень краще обирати тверді породи деревини, наприклад, дуб або акацію. Їх перевага в тому, що вони довго горять й дають багато тепла. Завдяки цьому їх вистачає на довгий час, і не доводиться постійно підкидати дрова у топку.
  3. Вартість. На колоті дрова товщина 10 см ціна за м2 може помітно відрізнятись. Звичайно, завжди хочеться придбати дрова за найнижчою ціною. Але враховувати слід не лише вартість, але й економічність використання. Наприклад, на колоті дрова завтовшки 10 см ціна за куб може бути високою (дуб, вільха), але вистачить їх надовго, і це дозволить заощадити.
  4. Якість. Обирати слід тільки якісні сухі дрова без ознак гноїння або плісняви.
Відгуки
Денис Табачник
Денис Табачник
28.09.2022
Брикети RUF із дуба
Брикети RUF із дуба
делаю запасы на зиму. беру брикеты, тк складывать удобно, в бытовке места мало. привезли быстро, водителю респект что сориентировался в наших дебрях))..
валентин
валентин
26.09.2022
Дрова колоті береза 50 см, товщина поколу 20 см
Дрова колоті береза 50 см, товщина поколу 20 см
за свою цену нормальніе дрова. доставка вовремя и покол как надо ..
Владимир Кузнецов
Владимир Кузнецов
23.09.2022
Дрова колоті дуб 25 см, товщина поколу 10 см в ящику
Дрова колоті дуб 25 см, товщина поколу 10 см в ящику
Дрова привезли за 3 часа. Размер ровно 25 см, ящик уложен плотно. Судя по весу, дрова не сырые. Всем доволен, спасибо...
Олег Шепетовский
Олег Шепетовский
22.09.2022
Дрова колоті ясен 40 см, товщина поколу 25 см
Дрова колоті ясен 40 см, товщина поколу 25 см
Не слышал, чтобы ясенем топили, но решил попробовать. Красивые полешки, жара, как от дуба, если не больше. Рекомендую. ..