Дрова колоті товщина 20 см

Дрова колоті товщина 20 см Київ купити можна для різних цілей. Насамперед вони є гарним пальним для котлів, печей, камінів, щоб опалювати приватні будинки та інші будівлі. Це чудова альтернатива вугіллю, газу та іншим видам палива. При цьому це ще й один з найбільш дешевих способів опалення. Купити колоті дрова товщиною 20 см у Києві та області.

Колоті дрова товщиною 20 см Київська область можуть використовуватись не тільки для опалення житлових приміщень, а й для інших цілей. Саме під такі цілі необхідно підбирати оптимальний вид дров.

Купити дрова колоті товщина 20 сантиметрів: кращі породи деревини

Неможливо сказати, які породи дерев кращі для заготівлі дров, адже кожна порода має свої особливості, переваги та недоліки. Частіше за все дрова колоті товщина 20 см Київ купують з таких порід деревини:

  • Береза;
  • Сосна;
  • Граб;
  • Ясен;
  • Вільха;
  • Акація;
  • Дуб та інші.

Дрова необхідно обирати під цілі використання. Наприклад, для опалення оптимально підходять тверді породи деревини. Одними з найкращих вважаються дубові дрова, адже вони дають дуже багато тепла й повільно згорають, особливо якщо підкинути кілька великих дров в добре розпалене вогнище.

Дрова із сосни стануть чудовим варіантом для камінів. Таке дерево дає приємний аромат, і воно потріскує при згорянні. Для лазень часто використовують березу, фруктові дерева та вільху. Для парилень краще за все підходять дрова тих порід, у яких приємний аромат, та які мають лікувальні властивості.

Колоті дрова товщина 20 см ціна за м2

На колоті дрова товщина 20 см ціна невелика, особливо враховуючи можливості використання такого палива та його властивості. До того ж покупцю не треба втрачати час та сили, щоб розрубити дрова. На колоті дрова завтовшки 20 см ціна за куб залежить від кількох чинників: порода деревини, якість дров, об’єм замовлення.

Відгуки
Денис Табачник
Денис Табачник
28.09.2022
Брикети RUF із дуба
Брикети RUF із дуба
делаю запасы на зиму. беру брикеты, тк складывать удобно, в бытовке места мало. привезли быстро, водителю респект что сориентировался в наших дебрях))..
валентин
валентин
26.09.2022
Дрова колоті береза 50 см, товщина поколу 20 см
Дрова колоті береза 50 см, товщина поколу 20 см
за свою цену нормальніе дрова. доставка вовремя и покол как надо ..
Владимир Кузнецов
Владимир Кузнецов
23.09.2022
Дрова колоті дуб 25 см, товщина поколу 10 см в ящику
Дрова колоті дуб 25 см, товщина поколу 10 см в ящику
Дрова привезли за 3 часа. Размер ровно 25 см, ящик уложен плотно. Судя по весу, дрова не сырые. Всем доволен, спасибо...
Олег Шепетовский
Олег Шепетовский
22.09.2022
Дрова колоті ясен 40 см, товщина поколу 25 см
Дрова колоті ясен 40 см, товщина поколу 25 см
Не слышал, чтобы ясенем топили, но решил попробовать. Красивые полешки, жара, как от дуба, если не больше. Рекомендую. ..