Дрова колоті товщина 25 см

Купити дрова колоті товщина 25 сантиметрів можна для опалення приміщень, приготування їжі, створення затишної атмосфери у будинку, опалення парильні у лазні чи сауні. Колоті дрова відрізняються тим, що їх не треба заготовляти. Вони вже йдуть відносно невеликими полінами, які готові до використання. Тим більше покупець може одразу обрати їх товщину та довжину.

Дрова колоті товщина 25 см Київ, як правило, використовуються у печах та твердопаливних котлах. Залежно від розмірів вони можуть використовуватися для підвищення жару або підтримання заданої температури.

Як обрати дрова колоті товщина 25 см у Київській області та Києві?

Обираючи колоті дрова завтовшки 25 см Київська область, слід враховувати цілі їх використання. Саме від них залежить, яку породу деревини слід обрати. Деревина може відрізнятися за температурою та швидкістю горіння, кількістю диму та іскор, запахом, вартістю, лікувальними властивостями та іншими важливими параметрами.

Колоті дрова товщина 25 см: ціна за м2

На колоті дрова товщиною 25 см ціна в основному залежить від кількох параметрів:

  1. Порода деревини. Найдорожчими породами є дуб, граб, вільха. Але треба враховувати не тільки вартість, але й економічність різних порід. Тверді породи зазвичай коштують трохи дорожче, але вони дають дуже багато тепла, а горять довгий час. З цих причин їх вистачає на великий строк, та не доводиться замовляти нові дрова.
  2. Об’єм покупки. Чим більший обсяг покупки, тим дешевше коштуватиме сировина. Тобто, при оптовому замовленні можна купити колоті дрова товщиною 25 см у Києві та області дешевше нижче, ніж при купівлі кількох кубів.
  3. Якість дров. Вони повинні бути оброблені, сухі, без ознак гнилі та плісняви. Якщо вас цікавлять дійсно якісні дрова різних порід, то замовляйте їх в нашій компанії. У нас на колоті дрова завтовшки 25 см ціна за куб нижче, чим у багатьох конкурентів.
  4. Сезон. Іноді бувають сезонні подорожчання дров. Саме тому, якщо бачити товар по приємній ціні, то краще одразу зробити велике замовлення.
Відгуки
Андрій Пилипенко
Андрій Пилипенко
20.11.2022
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
чудова свіжа сосна без трухлі.об*ємвідміряли точно, швидко склали дрова в мене на подвір*ї.дякую ..
Masha
Masha
15.11.2022
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
як сказали, так і приїхали — рівно об 11.30. оце професіоналізм)) ..
Александр Олешко
Александр Олешко
04.11.2022
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Не думал, что акация так хорошо гореть будет. Одной закладки в печь хватает на весь вечер, а если вмокнуть в воду и заложить на ночь плотненько, то и посреди ночи вставать не надо. ..
Олена
Олена
03.11.2022
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Ясен і в грубці, і в мангалі добре горить. хороші жаркі дрова ..