Дрова в Українці

Дрова були і залишаються найпопулярнішим видом палива в нашій країні. Навіть сьогодні, коли самостійної заготівлею господарі не займаються, купити дрова в Українці - найпростіший спосіб забезпечити свій будинок теплом. Наша компанія реалізує дрова для топки вже більше 10 років. Продукція виключно з екологічно сприятливих регіонів, дерева вирубуються в поновлюваних розплідниках без нанесення шкоди навколишньому середовищу. У нас можна придбати колотий дуб, а також сосну, ясен, граб, акацію, вільху, клен.

З нами ви можете бути впевнені в оперативній доставці дров в Українку: у нас великий автопарк, тому привозимо замовлення в той же день або на наступний після оформлення. Стежимо за якістю продукції: наші поліна рівні, чисті, без гнилі і потерті, завжди в точно обумовленому обсязі. Мінімальна партія для доставки - всього 1 кубометр! Максимальна - 40-50 складометрів. Для оптових покупців спеціальні ціни.

купити дрова в Українці

ПИЛОМАТЕРІАЛИ В УКРАЇНЦІ: УНІВЕРСАЛЬНА ПРОДУКЦІЯ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА І РЕМОНТУ

У переліку наших виробничих потужностей також власна пилорама, де можна придбати дерев'яну вагонку, дошку обріза і необрізної типу, брус, рейку, терасну дошку. Пиломатеріали в Українці користуються величезною популярністю. Завдяки доступній вартості їх застосовують як для декоративного оздоблення, так і для різних чорнових робіт, зведення тимчасових споруд, парканів, прибудинкових споруд, альтанок. 

Щоб пиломатеріали купити в Українку, зв'яжіться з нашими менеджерами: вони детально проконсультують про різновиди продукції, допоможуть підібрати найкращий варіант під ваші цілі і можливості. Всі матеріали витримані, мають оптимальну вологість, не схильні до деформації, не містять прихованих дефектів. Виробляємо піддони за європейським і фінському стандарту, при необхідності - за індивідуальними розмірами.

пиломатеріали в Українці

ВУГІЛЛЯ В УКРАЇНЦІ: ЕКОНОМІЧНЕ ДЖЕРЕЛО ЕНЕРГІЇ ДЛЯ РІЗНИХ ПОТРЕБ

Завжди в наявності вугілля антрацит і довгополум'яне. Це ефективне паливо, яке використовується не тільки в звичайних будинках, але і на підприємствах, дачах, складах, цехах. Вугілля в Українці можна придбати насипом або мішками по 50 кг, є самовивіз та доставка. З підприємствами укладаємо договори комплексного обслуговування, є безготівковий розрахунок з компенсацією ПДВ. 

Пропонуємо купити вугілля в Українку в будь-який час року :, навіть в розпал паливної сезону ми підтримуємо наявність на складі газового і антрациту різних фракцій. Паливо зберігається в оптимальних умовах і максимально зберігає свої якості незалежно від місяця покупки.

вугілля в Українці

Брикети паливні купити в Українці

Ще одна актуальна різновид джерела тепла - брикети для опаленняМи пропонуємо брикетоване паливо:

  • Ruf;
  • Pini Kay;
  • Nestro.

Це продукт з деревної стружки або тирси, подрібнених відходів деревообробних цехів. У складі немає клею або інших сторонніх добавок, а брикетування проводиться на оригінальному обладнанні із суворим дотриманням технології. В Українці паливний брикет використовують для опалення будинків, дач, офісів, дитячих садків, шкіл. Завдяки відсутності шкідливих добавок паливо можна застосовувати в камінах відкритого типу і навіть для приготування їжі. Брикети паливні купити в Українці можна фасувальними пакетами по 10 кг або піддонами по 1000 кг. 

Колоті та пиляні шматки дерева призначені для отримання світла, жару та тепла. Для цього їх потрібно спалювати у камінах, печах, котлах, топках та багаттях. Поліна повинні мати зручний розмір, щоб споживачу не потрібно було їх доробляти. Важливим моментом є відсутність зайвої вологи, яка здатна завадити швидкому розпалюванню. Купити дрова Українка Київська обл. рекомендується для опалювальних цілей. Підійдуть такі породи як береза, дуб, вільха, ясень, сосна, акація, клен та граб. Вини мають пріоритетні характеристики, що впливають на високі експлуатаційні показники.

  • Велика тривалість горіння.
  • Приємний запах та естетичне полум’я.
  • Якщо дрова дубові кругляк купити Українка, які легко та просто розпалюються, в оселі завжди буде тепло та комфортно.
  • Оптимальна швидкість тепловиділення.
  • Не утворюють дьоготь та сажу, які будуть осідати на стінках опалювальної системи.
  • Горять з малою кількістю диму.

Купити дрова в Київській області Українка

Запасатися опалювальною сировиною краще заздалегідь. Та якщо ви забули придбати поліна для створення у приватному будинку тепла, це не стане проблемою. Наша компанія реалізує деревину насипною у складометрах або фасованою, пропонуючи колоті дрова Українка ціна за куб вигідна. Замовлення обробляються оперативно, щоб клієнт мав змогу швиденько отримати природне, екологічне чисте паливо.

При виборі матеріалу для печі, каміну або відкритого багаття велике значення слід приділяти породі дерев, які мають різні показники теплотворної здатності. Якщо виникли складнощі та ви не знаєте якій деревині віддати перевагу, та яку кубатуру замовити, наші менеджери залюбки вас проконсультують. На сайті компанії можна купити дрова Українка ціна з доставкою прийнятна, замовивши транспортування товару.

Відгуки
Андрій Пилипенко
Андрій Пилипенко
20.11.2022
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
чудова свіжа сосна без трухлі.об*ємвідміряли точно, швидко склали дрова в мене на подвір*ї.дякую ..
Masha
Masha
15.11.2022
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
як сказали, так і приїхали — рівно об 11.30. оце професіоналізм)) ..
Александр Олешко
Александр Олешко
04.11.2022
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Не думал, что акация так хорошо гореть будет. Одной закладки в печь хватает на весь вечер, а если вмокнуть в воду и заложить на ночь плотненько, то и посреди ночи вставать не надо. ..
Олена
Олена
03.11.2022
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Ясен і в грубці, і в мангалі добре горить. хороші жаркі дрова ..