Ясень колотий

Ясен: дрова найкращої якості за доступною ціною

Ясень має міцну і пружну деревину практично без серцеподібних променів, яка цінується в меблевому виробництві, виготовленні музичних інструментів та навіть авіапромисловості. Але природні запаси нашої країни також дозволяють використовувати дрова з ясена. Тим більше що це дерево досить швидко зростає і насадження можна відновлювати в рекордні строки. У багатьох місцях його називають сонячним деревом за благородне тепло, яке воно випромінює, і яскравий вогонь.

На дрова ясен заготовляють далеко не всі компанії, тому знайти його в потрібній кількості буває проблематично. Якщо вас цікавить таке паливо, бажано купувати його за 1-2 місяці до опалювального сезону, так як воно дуже популярне, і запаси розходяться досить швидко ще напередодні зими.          

Дрова з ясена: основні властивості 

Відгуки про дрова ясен зустрічаються тільки позитивні. Паливо економічне, горить досить довго і підходить для використання в твердопаливних котлах, відкритих печах, котельнях. З розпалом також проблем не буває, незважаючи на щільність, так як дерево початково сухе. Під час горіння не іскрить, тому безпечно для домашніх камінів. Додаткове естетичне задоволення приносить і красивий яскравий вогонь. Також вагома перевага - мінімальна кількість кіптяви, тому часто чистити димохід не доведеться. У процесі горіння виділяється кисло-солодкий деревний запах, який наповнить приміщення приємною атмосферою лісу.

Після перегорання ясена дрова утворюють щільне вугілля, який ще довго віддає своє тепло. Можна закласти поліна в топку з вечора, і будинок буде залишатися теплим до самого ранку. Як і інші тверді породи, ясеневі дають невелику кількість золи. При цьому вона вважається дуже цінним добривом завдяки високому вмісту калію, чим активно користуються власники присадибних ділянок.          

Після перегорання ясена дрова утворюють щільне вугілля, який ще довго віддає своє тепло. Можна закласти поліна в топку з вечора, і будинок буде залишатися теплим до самого ранку. Як і інші тверді породи, ясеневі дають невелику кількість золи. Все це робить деревину прекрасним варіантом для використання в якості дров для котла.При цьому вона вважається дуже цінним добривом завдяки високому вмісту калію, чим активно користуються власники присадибних ділянок.          

Якщо почитати про характеристики дров ясена, можна зустріти ще одну цікаву особливість - деревина має дуже низький вміст вологи і може використовуватися в якості палива практично відразу після заготовки. Крім того, висушені поліна не вбирають вологу повторно, тому добре зберігаються навіть на вулиці. Досить звичайного навісу, і вони не відволожаться навіть при дуже вологій погоді.

Як краще купувати дрова з ясена?   

Купувати колотий ясен на дрова краще відразу колотим, так як основний недолік полін - їх дуже важко розрубати вручну. Дещо полегшує процес розколювання заморожування чурок, тому ясен найчастіше заготовляють взимку. Промислові заготівельники зазвичай використовують машинне розколювання, тому ви не тільки позбавите себе від зайвого клопоту, а й отримаєте рівні акуратні поліна довжиною 30-40 см, шириною 8-12 см.

На дрова ясеня ціна зазвичай така ж, як і на дубові. При цьому температура горіння цього палива навіть вище і становить 1044 оС. Деякі реалізатори встановлюють вартість і вище, так як за деякими параметрами ці поліна перевершують дубові.

Виходячи з того, як горять колоті дрова з ясена та їх показників теплотворності, це один з найкращих варіантів дерева для опалювального сезону. Якщо ви спробуєте підтримувати тепло таким паливом хоч одну зиму, то ні на яке інше переходити не захочете. Щоб дізнатися про наявність, замовити доставку або купити ясеневі дрова з самовивозом - телефонуйте нашим менеджерам.

Поява нових джерел тепла не вплинула на популярність такої твердопаливної сировини, як дрова. Унікальними властивостями володіє деревина ясена, яка подарує природне тепло. Однаково гарно цурки будуть горіти в сучасних опалювальних системах, камінах чи мангалі, виділяючи не лише потрібний жар, а й приємний аромат. Перевагою породи дерева, якщо ясен дрова купити є те, що вони можуть горіти навіть не висушеними. Матеріал при використанні дає рівномірне полум’я при відсутності іскор. Після процесу горіння не залишиться сажі, що позбавляє необхідності постійно чистити опалювальне обладнання. Це не єдина перевага деревини твердої породи.

  • Універсальність. Поліна підходять для застосування в побуті чи на підприємствах, коли потрібно опалити приміщення невеликої чи середньої площі.
  • Доступність. Нашою компанією встановлена сприйнятлива на дрова ясен ціна в Києві. Тобто кожний, кому це потрібно зможе вигідно придбати вже заготовлений паливний матеріал.
  • Практичність. Після висушування цурки з ясена не вбирають вологу, не потрібують особливих умов зберігання.
  • Економічність. Ясен на дрова Київська область належить до твердих порід, що забезпечує тривалий час горіння. У деревині міститься лише невелика частка смол, що не призведе до засмічення димаря.

Де можна придбати дрова з ясена колоті

Якщо ви шукаєте якісний, натуральний паливний матеріал за доступну вартість, нам є що запропонувати вітчизняному споживачу. Це відбірні, розколоті цурки, сухі та підготовлені для використання. Деревина не містить токсичних речовин, та відповідає стандартам якості. Поліна мають стандартний розмір, акуратний, естетично привабливий вигляд. У нас сама вигідна на ясен ціна за куб Київ. Ви можете самостійно з каталогу, або за допомогою консультанта підібрати деревину.

Відгуки
Андрій Пилипенко
Андрій Пилипенко
20.11.2022
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
чудова свіжа сосна без трухлі.об*ємвідміряли точно, швидко склали дрова в мене на подвір*ї.дякую ..
Masha
Masha
15.11.2022
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
як сказали, так і приїхали — рівно об 11.30. оце професіоналізм)) ..
Александр Олешко
Александр Олешко
04.11.2022
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Не думал, что акация так хорошо гореть будет. Одной закладки в печь хватает на весь вечер, а если вмокнуть в воду и заложить на ночь плотненько, то и посреди ночи вставать не надо. ..
Олена
Олена
03.11.2022
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Ясен і в грубці, і в мангалі добре горить. хороші жаркі дрова ..