Дрова не колоті

ПЕРЕВАГИ, ЩО МАЮТЬ НЕКОЛОТІ ДРОВА

Не зважаючи на тотальну газифікацію не лише великих міст, але й малих населених пунктів, біопаливо у вигляді дров лишається, як і раніше, цікавим для мешканців України. Останніми роками спостерігається тенденція масового відмовлення від газового опалення з переходом на пічне через значне подорожчання блакитного енергоресурсу. Крім цього, якщо у приватному будинку або квартирі є камін, то для нього традиційним паливом є дрова. Це не лише відмінний засіб обігріти приміщення, але й можливість створити у кімнаті теплу комфортну атмосферу.

У містах Бориспіль, Бровари, Буча купити не колоті дрова можна без зусиль, оскільки ми здійснюємо доставку по всій Київській області. Вартість заготівель буде нижчою через те, що можна зекономити на процесі рубки, котрий, у свою чергу, є дуже трудомістким. Тому у якості альтернативи колотим дровам можна розглянути значно більш бюджетний варіант — придбати не колоті дрова у Києві та області. Компанія drova-kiev.in.ua може запропонувати вкрай вигідну ціну на деревину для топки, а також швидко доставити замовлення безпосередньо у день його оформлення.

ЯКІ НЕКОЛОТІ ДРОВА КРАЩЕ КУПИТИ?

Ціна колотих дров вища лише тому, що вони є вже повністю підготовленими до використання у якості біопалива, та котрі купити з доставкою у Київ і найближчі до нього міста (Київська область) можна онлайн на нашому сайті drova-kiev.in.ua. Але серед людей, які віддають перевагу дров’яному опаленню перед іншими способами обігріву приміщення, досить часто зустрічаються ентузіасти, котрі всією душею люблять процес заготовки паливного матеріалу, тому воліють придбавати хлисти та цурки, які у подальшому можна самостійно порубати на дровини потрібного розміру. Однак, якщо колоті дрова у Київській області можна купити практично будь де, то неколоті знайти у продажу складніше.

Українська компанія drova-kiev.in.ua спеціалізується на реалізації біопалива з 2013 року і є клієнтоорієнтованим підприємством, яке готове задовольнити будь-які побажання замовників. Саме тому ми розширили свій асортимент неколотими дровами з наступних порід деревини:

 • дуб;
 • береза;
 • вільха;
 • акація;
 • хвоя;
 • ясень;
 • граб;
 • клен.

Ми пропонуємо купити їх в Києві і області (1 куб і більше) колоті, неколоті, ціна яких відповідає високій якості біопалива. Ми гарантуємо швидку доставку виключно обраної породи дерева без побічних домішок.

DROVA-KIEV.IN.UA — НАДІЙНИЙ ТА ВІДПОВІДАЛЬНИЙ ПАРТНЕР

Наша компанія здійснює виключно офіційну вирубку ліса в екологічно чистих районах країни, оскільки дбає про природу та відтворення її ресурсів. Наші клієнти можуть бути впевнені у тому, що на місці кожного зрубленого дерева з’явиться новий саджанець. На нашому сайті drova-kiev.in.ua представлені колоті та неколоті дрова, які мають у Києві та Броварах найдемократичніші ціни. До підсумкової вартості одного кубу біопалива включено вивантаження з машини, яка прибула до замовника.

За необхідністю, за невелику додаткову оплату, ми надамо вантажників, які швидко перенесуть матеріали до стосу, в інше господарське приміщення для їх зберігання та подальшого використання. Придбання неколотих дров — це не лише відмінний шанс зекономити кошти, отримати задоволення від самостійних зусиль щодо розпилу й рубки деревини, але й чудовий спосіб підтримати добру фізичну форму, адже самостійна заготівля біопалива на свіжому повітрі краща за будь-яке силове або кардіотренування у залі. Впізнати, скільки коштує машина дров (колотих, неколотих), а також замовити доставку по Києву і області можна на нашому сайті drova-kiev.in.ua.

Чому варто купити дрова кругляк Київ?

Безумовно, заготувати відразу колоті дрова дещо легше, тому що не треба докладати додаткових зусиль на їх обробку - це готове тверде паливо, яке можна відразу використовувати. Але саме тому такі дрова зазвичай коштують дорожче. На дрова кругляк Київ ціна завжди нижча, адже вони є необробленою сировиною. Тому вигідніше купувати відразу цілу колоду або її частину. Крім цього у кругляка є ще низка переваг:

 • Набагато легше транспортувати. Складання стовбурів дерев невеликого діаметра щільно в купу, дозволить значно зекономити простір. До того ж погрузити кругляк швидше, ніж колоту деревину.
 • Зберігається відносно довше. Це оптимальний варіант для тих, хто заготовляє дрова на тривалий термін.
 • Завжди можна розрубати на частини будь-якого розміру в залежності від своїх потреб.

В інтернет-магазині компанії “Drova Kiev” реалізується кругляк довжиною від 40 сантиметрів до 4 метрів. Якщо купити дрібний кругляк Київ, то на процес заготовлення дров знадобиться значно менше часу. В асортименті представлена деревина клену, акації, дуба, граба, вільхи, сосни та берези.

Як замовити дрова кругляк: Київська область та інші пункти країни

Щоб придбати деревне паливо, необхідно зробити замовлення на сайті, звернутися за номером телефону або ж відвідати головний офіс компанії. Мешканці більшості міст України можуть купити дрова кругляк з доставкою.

Деревина доставляється навалом, але за додаткову плату вона може бути щільно укладена зв’язками у вантажівку. Останній варіант дозволить транспортувати більшу кількість дров за один раз. Також це спростить процес розвантаження. Окремо оплачуються й послуги вантажників. Співробітники компанії можуть перенести колоди у потрібне місце, де будуть надалі зберігатися дрова.

Відгуки
Андрій Пилипенко
Андрій Пилипенко
20.11.2022
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
чудова свіжа сосна без трухлі.об*ємвідміряли точно, швидко склали дрова в мене на подвір*ї.дякую ..
Masha
Masha
15.11.2022
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
як сказали, так і приїхали — рівно об 11.30. оце професіоналізм)) ..
Александр Олешко
Александр Олешко
04.11.2022
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Не думал, что акация так хорошо гореть будет. Одной закладки в печь хватает на весь вечер, а если вмокнуть в воду и заложить на ночь плотненько, то и посреди ночи вставать не надо. ..
Олена
Олена
03.11.2022
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Ясен і в грубці, і в мангалі добре горить. хороші жаркі дрова ..