Дрова не колоті 1 м (метрівка)

Ціна на дрова метрівка Київ цікавить багатьох людей. Це пов'язано з тим, що таке паливо широко використовується в побуті. Їх можна використовувати для опалення приміщень, приготування їжі, розпалювання лазні та в інших цілях. При цьому порубати поліна можна на дрова будь-яких розмірів, в залежності від зручності, цілей використання, розмірів котла або печі.

Купити дрова не колоті метрові Київ – це отримати сировину для вигідного опалення приміщень. Є декілька важливих моментів, на які слід звернути увагу, обираючи такі дрова:

  • Кількість тепла, яке виділяється при горінні;
  • Вартість одного кубічного метра;
  • Запах;
  • Природний рівень вологості;
  • Якість дров – вони повинні бути сухі, без ознак хвороб й гноїння;
  • Корисні властивості пари тощо.

3 причини купити дрова не колоті метрові

  1. Економічність. Незважаючи на те, що на дрова метрові приблизно така ж ціна, як і на колоті дрова, купувати їх усе одно вигідніше, тому що після рубки виходить більший обсяг.
  2. Зручність. Метрівки можна порубати на дрова різних розмірів, що зробить їх використання більш зручним.
  3. Різні можливості використання. Такі дрова підійдуть для приготування їжі, використання у відкритих камінах, опалення, розпалювання парної в лазні. Їх навіть можна застосовувати у будівництві та дизайні.

Усе це достатні причини, щоб замовити дрова метрові з доставкою Київ. А завдяки сучасним технічним засобам їх можна порубати швидко та без зайвих зусиль.

Дрова метрові: ціна за куб Київ

Ціна на дрова метрівка Київська область та Київ залежить від декількох чинників. У першу чергу на вартість впливає порода деревини, з якої заготовлені дрова. Це може бути береза, вільха, дуб, сосна, граб, ясен, клен та інші породи. Також на вартість може впливати, скільки кубів було замовлено. Зазвичай, чим більший об’єм покупки, тим дешевше обійдеться один куб.

Відгуки
Денис Табачник
Денис Табачник
28.09.2022
Брикети RUF із дуба
Брикети RUF із дуба
делаю запасы на зиму. беру брикеты, тк складывать удобно, в бытовке места мало. привезли быстро, водителю респект что сориентировался в наших дебрях))..
валентин
валентин
26.09.2022
Дрова колоті береза 50 см, товщина поколу 20 см
Дрова колоті береза 50 см, товщина поколу 20 см
за свою цену нормальніе дрова. доставка вовремя и покол как надо ..
Владимир Кузнецов
Владимир Кузнецов
23.09.2022
Дрова колоті дуб 25 см, товщина поколу 10 см в ящику
Дрова колоті дуб 25 см, товщина поколу 10 см в ящику
Дрова привезли за 3 часа. Размер ровно 25 см, ящик уложен плотно. Судя по весу, дрова не сырые. Всем доволен, спасибо...
Олег Шепетовский
Олег Шепетовский
22.09.2022
Дрова колоті ясен 40 см, товщина поколу 25 см
Дрова колоті ясен 40 см, товщина поколу 25 см
Не слышал, чтобы ясенем топили, но решил попробовать. Красивые полешки, жара, как от дуба, если не больше. Рекомендую. ..