Дрова не колоті 1 м (метрівка)

Ціна на дрова метрівка Київ цікавить багатьох людей. Це пов'язано з тим, що таке паливо широко використовується в побуті. Їх можна використовувати для опалення приміщень, приготування їжі, розпалювання лазні та в інших цілях. При цьому порубати поліна можна на дрова будь-яких розмірів, в залежності від зручності, цілей використання, розмірів котла або печі.

Купити дрова не колоті метрові Київ – це отримати сировину для вигідного опалення приміщень. Є декілька важливих моментів, на які слід звернути увагу, обираючи такі дрова:

  • Кількість тепла, яке виділяється при горінні;
  • Вартість одного кубічного метра;
  • Запах;
  • Природний рівень вологості;
  • Якість дров – вони повинні бути сухі, без ознак хвороб й гноїння;
  • Корисні властивості пари тощо.

3 причини купити дрова не колоті метрові

  1. Економічність. Незважаючи на те, що на дрова метрові приблизно така ж ціна, як і на колоті дрова, купувати їх усе одно вигідніше, тому що після рубки виходить більший обсяг.
  2. Зручність. Метрівки можна порубати на дрова різних розмірів, що зробить їх використання більш зручним.
  3. Різні можливості використання. Такі дрова підійдуть для приготування їжі, використання у відкритих камінах, опалення, розпалювання парної в лазні. Їх навіть можна застосовувати у будівництві та дизайні.

Усе це достатні причини, щоб замовити дрова метрові з доставкою Київ. А завдяки сучасним технічним засобам їх можна порубати швидко та без зайвих зусиль.

Дрова метрові: ціна за куб Київ

Ціна на дрова метрівка Київська область та Київ залежить від декількох чинників. У першу чергу на вартість впливає порода деревини, з якої заготовлені дрова. Це може бути береза, вільха, дуб, сосна, граб, ясен, клен та інші породи. Також на вартість може впливати, скільки кубів було замовлено. Зазвичай, чим більший об’єм покупки, тим дешевше обійдеться один куб.