Дрова не колоті 2 м

Є чимало способів опалювати приватний будинок, але одним з найбільш дешевих й простих є дрова. Якщо купити дрова не колоті довжиною 2 метри Київ, то їх можна використовувати в різних цілях. Наприклад, з їх допомогою можна опалювати будинок, опалювати парильну у лазні, готувати їжу, використовувати їх у будівництві.

Незважаючи на те, що на дрова не колоті два метра ціна Київ така сама, як і на колоті, за фактом купувати їх вигідніше. Пов'язано це з тим, що при купівлі однакової кількості після рубки виходить більший обсяг палива.

Купити дрова завдовжки 2 метри: як правильно підготувати дрова до використання?

  1. Вибір дров. При виборі слід звернути увагу на декілька моментів. По-перше, необхідно обрати породу деревини. Різні породи мають свої особливості та переваги, й вони можуть відрізнятися вартістю. Частіше за все купують дрова з дуба, берези, ясеня, клена, сосни, вільхи. По-друге, треба обирати тільки якісні дрова. Вони мають бути сухі, без ознак хвороб, плісняви та гноїння.
  2. Рубка дров. Щоб не витрачати багато часу та сил, можна використовувати спеціальні інструменти, які спрощують процес. Дрова краще заготовити одразу, порубати їх на потрібні розміри та скласти у сухому приміщенні.
  3. Зберігання. Недостатньо просто замовити дрова не колоті двометрові Київ. Треба одразу знайти місце для їх зберігання. Це може бути будь-яка господарська будівля, наприклад, сарай. Якщо ж тримати дрова під відкритим небом, й на них буде потрапляти дощ та сніг, то перед використанням їх треба буде довго просушувати.

Дрова 2 метри: ціна за куб Київ

Купити дрова 2 метри Київська область недорого можна в нашій компанії. Ми пропонуємо великий вибір дров з різних порід, а замовити їх можна по гарній ціні з доставкою. При оптовому замовлені можливі знижки. Тому завжди більш вигідно купувати одразу великі об’єми.

Відгуки
Андрій Пилипенко
Андрій Пилипенко
20.11.2022
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
чудова свіжа сосна без трухлі.об*ємвідміряли точно, швидко склали дрова в мене на подвір*ї.дякую ..
Masha
Masha
15.11.2022
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
як сказали, так і приїхали — рівно об 11.30. оце професіоналізм)) ..
Александр Олешко
Александр Олешко
04.11.2022
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Не думал, что акация так хорошо гореть будет. Одной закладки в печь хватает на весь вечер, а если вмокнуть в воду и заложить на ночь плотненько, то и посреди ночи вставать не надо. ..
Олена
Олена
03.11.2022
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Ясен і в грубці, і в мангалі добре горить. хороші жаркі дрова ..