Дрова не колоті 2 м

Є чимало способів опалювати приватний будинок, але одним з найбільш дешевих й простих є дрова. Якщо купити дрова не колоті довжиною 2 метри Київ, то їх можна використовувати в різних цілях. Наприклад, з їх допомогою можна опалювати будинок, опалювати парильну у лазні, готувати їжу, використовувати їх у будівництві.

Незважаючи на те, що на дрова не колоті два метра ціна Київ така сама, як і на колоті, за фактом купувати їх вигідніше. Пов'язано це з тим, що при купівлі однакової кількості після рубки виходить більший обсяг палива.

Купити дрова завдовжки 2 метри: як правильно підготувати дрова до використання?

  1. Вибір дров. При виборі слід звернути увагу на декілька моментів. По-перше, необхідно обрати породу деревини. Різні породи мають свої особливості та переваги, й вони можуть відрізнятися вартістю. Частіше за все купують дрова з дуба, берези, ясеня, клена, сосни, вільхи. По-друге, треба обирати тільки якісні дрова. Вони мають бути сухі, без ознак хвороб, плісняви та гноїння.
  2. Рубка дров. Щоб не витрачати багато часу та сил, можна використовувати спеціальні інструменти, які спрощують процес. Дрова краще заготовити одразу, порубати їх на потрібні розміри та скласти у сухому приміщенні.
  3. Зберігання. Недостатньо просто замовити дрова не колоті двометрові Київ. Треба одразу знайти місце для їх зберігання. Це може бути будь-яка господарська будівля, наприклад, сарай. Якщо ж тримати дрова під відкритим небом, й на них буде потрапляти дощ та сніг, то перед використанням їх треба буде довго просушувати.

Дрова 2 метри: ціна за куб Київ

Купити дрова 2 метри Київська область недорого можна в нашій компанії. Ми пропонуємо великий вибір дров з різних порід, а замовити їх можна по гарній ціні з доставкою. При оптовому замовлені можливі знижки. Тому завжди більш вигідно купувати одразу великі об’єми.

Відгуки
Денис Табачник
Денис Табачник
28.09.2022
Брикети RUF із дуба
Брикети RUF із дуба
делаю запасы на зиму. беру брикеты, тк складывать удобно, в бытовке места мало. привезли быстро, водителю респект что сориентировался в наших дебрях))..
валентин
валентин
26.09.2022
Дрова колоті береза 50 см, товщина поколу 20 см
Дрова колоті береза 50 см, товщина поколу 20 см
за свою цену нормальніе дрова. доставка вовремя и покол как надо ..
Владимир Кузнецов
Владимир Кузнецов
23.09.2022
Дрова колоті дуб 25 см, товщина поколу 10 см в ящику
Дрова колоті дуб 25 см, товщина поколу 10 см в ящику
Дрова привезли за 3 часа. Размер ровно 25 см, ящик уложен плотно. Судя по весу, дрова не сырые. Всем доволен, спасибо...
Олег Шепетовский
Олег Шепетовский
22.09.2022
Дрова колоті ясен 40 см, товщина поколу 25 см
Дрова колоті ясен 40 см, товщина поколу 25 см
Не слышал, чтобы ясенем топили, но решил попробовать. Красивые полешки, жара, как от дуба, если не больше. Рекомендую. ..