Дрова не колоті 3 м

Купити дрова завдовжки 3 метри – це гарне рішення у тих випадках, коли потрібно заготовити багато дров різних розмірів. Використовуватися вони можуть не тільки для опалення приміщень, але й також для опалення парилень в лазнях та саунах, приготування їжі на мангалі або в печі, та навіть для будівництва.

Купити дрова не колоті довжиною 3 метри Київ треба з тієї причини, що покупець може сам заготовити необхідну йому кількість дров різних розмірів. Невеликі дрова можна використовувати для розпалювання котла або каміна. Середні за розмірами поліна є універсальними, й вони можуть використовуватися для підвищення жару. А за допомогою великих дров можна тримати стабільну температуру протягом тривалого часу, оскільки вони повільно тліють та дають багато тепла.

Яка на дрова не колоті три метри ціна Київ?

На дрова 3 метри ціна за куб Київ та в області залежить одразу від декількох чинників:

  • Якість дров (вони повинні бути сухі, без ознак гноїння та хвороб);
  • Порода деревини, із якої заготовлені дрова;
  • Сезон;
  • Об’єм замовлення (Чим більше замовлення, тим зазвичай нижча вартість одного кубічного метра сировини).

Купити дрова 3 метри Київська область недорого – це більш вигідно, ніж купувати вже колоті дрова. Їхня вартість приблизно однакова, але при цьому після рубки цілих полін виходить більший обсяг дров. Тобто, за однакову ціну покупець отримує більше палива.

Купити дрова 3 метри Київська область та у Києві

Якщо хочете замовити дрова не колоті триметрові Київ, то в першу чергу треба обрати породу деревини. Найдорожчими є дубові дрова. Але вони при цьому ідеально підходять для опалення приміщень, адже довго горять та дають багато тепла. При виборі важливо враховувати цілі використання. Наприклад, береза та вільха оптимально підійдуть для лазень, а для каміна можна обрати соснові дрова, бо вони дають приємний аромат та тріск при горінні.