Дрова не колоті 4 м

Замовити дрова не колоті чотириметрові Київ та в області – це гарне рішення для тих людей, які живуть у приватному будинку, а як опалення використовують печі, каміни та твердопаливні котли. Дрова є натуральним та відносно недорогим видом палива, яке до того ж може використовуватись у лазнях, для приготування їжі та навіть у будівництві чи дизайні.

Якщо необхідно купити дрова завдовжки 4 метри, то при їх виборі слід враховувати декілька важливих моментів:

  • У яких цілях їх планується використовувати;
  • Вартість одного кубічного метра;
  • Порода дерева, яке використовувалося для заготівлі дров;
  • Характеристики (швидкість згорання, кількість виділяє мого диму та вуглекислого газу, корисні властивості пару, кількість тепла, що виділяється).

Чому слід купити дрова не колоті довжиною 4 метри Київ?

Є одразу декілька переваг представленого різновиду дров:

  1. Можливість заготовити дрова будь-яких розмірів. Колоди можна порубати на шматки різних розмірів. Наприклад, маленькі дрова можна використовувати для розпалу, а великі – для підтримки жару протягом довгого часу.
  2. Універсальність. Якщо купити дрова 4 метри Київська область недорого, то використовувати їх можна для різних цілей, а не тільки для опалення. На них можна готувати їжу, або використовувати їх в будівництві, дизайні, виготовлені простих садових меблів.
  3. Вигода. Після рубки виходить більший обсяг сировини, ніж при покупці такого ж номінального обсягу колотих дров. Іншими кажучи, покупець отримує більше палива за ті самі гроші.

Дрова не колоті чотири метри: ціна у Києві та області

На дрова 4 метри ціна за куб Київ та в області залежить об’єму замовлення (вигідніше за все робити оптові замовлення), породи деревини, якості дров та сезону. Великий вибір дров за вигідною ціною пропонує наша компанія.