Дрова не колоті 4 м

Замовити дрова не колоті чотириметрові Київ та в області – це гарне рішення для тих людей, які живуть у приватному будинку, а як опалення використовують печі, каміни та твердопаливні котли. Дрова є натуральним та відносно недорогим видом палива, яке до того ж може використовуватись у лазнях, для приготування їжі та навіть у будівництві чи дизайні.

Якщо необхідно купити дрова завдовжки 4 метри, то при їх виборі слід враховувати декілька важливих моментів:

  • У яких цілях їх планується використовувати;
  • Вартість одного кубічного метра;
  • Порода дерева, яке використовувалося для заготівлі дров;
  • Характеристики (швидкість згорання, кількість виділяє мого диму та вуглекислого газу, корисні властивості пару, кількість тепла, що виділяється).

Чому слід купити дрова не колоті довжиною 4 метри Київ?

Є одразу декілька переваг представленого різновиду дров:

  1. Можливість заготовити дрова будь-яких розмірів. Колоди можна порубати на шматки різних розмірів. Наприклад, маленькі дрова можна використовувати для розпалу, а великі – для підтримки жару протягом довгого часу.
  2. Універсальність. Якщо купити дрова 4 метри Київська область недорого, то використовувати їх можна для різних цілей, а не тільки для опалення. На них можна готувати їжу, або використовувати їх в будівництві, дизайні, виготовлені простих садових меблів.
  3. Вигода. Після рубки виходить більший обсяг сировини, ніж при покупці такого ж номінального обсягу колотих дров. Іншими кажучи, покупець отримує більше палива за ті самі гроші.

Дрова не колоті чотири метри: ціна у Києві та області

На дрова 4 метри ціна за куб Київ та в області залежить об’єму замовлення (вигідніше за все робити оптові замовлення), породи деревини, якості дров та сезону. Великий вибір дров за вигідною ціною пропонує наша компанія.

Відгуки
Денис Табачник
Денис Табачник
28.09.2022
Брикети RUF із дуба
Брикети RUF із дуба
делаю запасы на зиму. беру брикеты, тк складывать удобно, в бытовке места мало. привезли быстро, водителю респект что сориентировался в наших дебрях))..
валентин
валентин
26.09.2022
Дрова колоті береза 50 см, товщина поколу 20 см
Дрова колоті береза 50 см, товщина поколу 20 см
за свою цену нормальніе дрова. доставка вовремя и покол как надо ..
Владимир Кузнецов
Владимир Кузнецов
23.09.2022
Дрова колоті дуб 25 см, товщина поколу 10 см в ящику
Дрова колоті дуб 25 см, товщина поколу 10 см в ящику
Дрова привезли за 3 часа. Размер ровно 25 см, ящик уложен плотно. Судя по весу, дрова не сырые. Всем доволен, спасибо...
Олег Шепетовский
Олег Шепетовский
22.09.2022
Дрова колоті ясен 40 см, товщина поколу 25 см
Дрова колоті ясен 40 см, товщина поколу 25 см
Не слышал, чтобы ясенем топили, но решил попробовать. Красивые полешки, жара, как от дуба, если не больше. Рекомендую. ..