Акація не колота

В багатьох приватних будинках не має централізованої системи опалення, а замість неї використовуються каміни, печі або котли, які можуть працювати на різних видах палива, у тому числі на дровах. Саме тому для багатьох людей є актуальним купити дрова не колоті з акації Київ. Ця порода деревини є одним з найкращих варіантів для опалення помешкань.

5 причин замовити дрова не колоті з акації в Києві

  1. Повільно тліють та дають багато жару. Якщо акацієві дрова не колоті купити Київ, то можна зрозуміти, що це ідеальна порода деревини для опалення помешкань. Така деревина повільно тліє (приблизно 1 кілограм дров за 2-3 години) та дає багато тепла.
  2. Можуть використовуватися де завгодно. Купити не колоті дрова акації дешево Київ можна для опалення, приготування їжі, для лазні або навіть будівництва.
  3. Економія коштів на опалення. Дрова горять повільно, а після рубки виходить більший об’єм пального, аніж при купівлі одразу колотих дров. Усе це дозволяє непогано заощадити.
  4. Лікувальні властивості. Купити дрова не колоті акація Київська область слід й через те, що ця порода деревини має лікувальні властивості. Такі дрова рекомендують використовувати людям з алергією, дерматитом та рекомендують розтоплювати при лікуванні легеневих захворювань.
  5. Зручність використання. Завдяки тому, що представлені дрова повільно горять, їх не треба постійно підкидати у вогонь. Більш того, якщо вогонь добре розгорівся, то можна закинути цілу чурку, й вона буде тліти та давати тепло протягом багатьох годин.

Дрова не колоті акація: ціна Київ

Дрова не колоті з акації Київ недорого можна купити в нашій компанії. Ми пропонуємо якісні оброблені дрова, які одразу готові до використання. При оптовому замовленні покупець отримує приємну знижку.

Відгуки
Вадим
Вадим
12.08.2022
Дрова колоті дуб 35 см, товщина поколу 10 см
Дрова колоті дуб 35 см, товщина поколу 10 см
Подъехал за сеткой дров на шашлыки, убедили взять полный багажник, что в сумме дешевле. Так что теперь на даче эти дрова лежат, каждый раз за ними ездить не нужно. Приятно, когда продавец не на пофиг работают, стараются помочь...
Артем
Артем
03.08.2022
Брикети Nestro із дуба
Брикети Nestro із дуба
Отличные дрова, беру только сдесь, всем реккомендую...