Береза не колота

Купити березові дрова у Києві хоче багато людей, що живуть у приватних будинках та опалюють своє житло завдяки камінам та печам. Береза – це тверда порода деревини, яка характеризується довгим горінням. Завдяки цій перевазі такого пального вистачає на довгий час, що своєю чергою допомагає заощаджувати. Використовувати такі дрова можна для камінів, печей або розтоплювання лазень.

Окрім довгого горіння, березові дрова не колоті Київська область купити слід й по причині приємного та лікувального аромату, кий з’являється під час горіння. Цей аромат створює у будинку незрівнянно затишну домашню атмосферу, і при цьому позитивно впливає на процес лікування дихальних шляхів.

Ще одна причина купити не колоті дрова береза – це безпека їх використання. Вони дають рівне полум’я та майже не іскряться, тому ризики виникнення пожежі мінімальні (при умові, що виконуються основні заходи безпеки).

Чому слід замовити не колоті березові дрова з доставкою?

Є одразу декілька причин, чому слід купити дрова березові не колоті:

  • Вигода. Навіть за рівної ціни після рубки чурака виходить більший обсяг палива, ніж при купівлі колотих дров.
  • Різні варіанти застосування. Можна не тільки опалювати приміщення, але й, наприклад, зробити прості садові меблі.
  • Різні варіанти топки. Чурак можна покласти в розтоплену піч повністю, і він горітиме кілька годин, підтримуючи високу температуру. Також його можна при необхідності порубати на дрова різних розмірів, які будуть використовуватися для розпалювання печі або підтримки вогню.
  • Непогана фізична вправа. Рубка дров – це ефективний спосіб підтримувати себе у гарній фізичній формі.

Березові дрова не колоті Київ: ціна

Замовити не колоті березові дрова з доставкою по Києву можна за приємною ціною. Такі дрова коштують недорого, особливо якщо враховувати їх властивість довго горіти та підтримувати стабільно високу температуру.

Відгуки
Вадим
Вадим
12.08.2022
Дрова колоті дуб 35 см, товщина поколу 10 см
Дрова колоті дуб 35 см, товщина поколу 10 см
Подъехал за сеткой дров на шашлыки, убедили взять полный багажник, что в сумме дешевле. Так что теперь на даче эти дрова лежат, каждый раз за ними ездить не нужно. Приятно, когда продавец не на пофиг работают, стараются помочь...
Артем
Артем
03.08.2022
Брикети Nestro із дуба
Брикети Nestro із дуба
Отличные дрова, беру только сдесь, всем реккомендую...