Дуб не колотий

У багатьох приватних будинках до цього часу для опалення використовуються каміни або печі. В деяких випадках каміни не є основним елементом опалювальної системи, але усе одно хочеться посидіти біля затишного багаття. Саме тому немає нічого дивного, що багато людей, проживаючих в приватних будинках, хочуть купити дрова не колоті дубові.

Дрова не колоті дуб – це цільні поліна, які можна самостійно розколоти на декілька частин або використовувати їх у тому вигляді, у якому вони є. Зазвичай цільні поліна довше сохнуть, ніж колоті, але вони мають багато інших переваг, про які ми поговоримо нижче.

Чому варто купити дрова дуба не колоті Київ?

Є декілька причин, чому слід купити дубові дрова не колоті Київська обл. Ці причини пов’язані з декількома ключовими перевагами такого виду дров:

  • Можливість заощадити – з чурок виходить більший об’єм палива, ніж при купівлі вже колотих дров;
  • Різні цілі використання – такі дрова можна використовувати не лише для топки каміну або печі, але й ще виготовляти прості меблеві конструкції або використовувати їх у будівництві;
  • Можливість використання чурок або колотих дров – в залежності від умов, господар може закидати у піч або камін дрова різних розмірів, контролюючи необхідну температуру у будинку;
  • Непогане тренування – розколювання дров допомагає підтримувати гарну фізичну форму.

Але є одна причина, чому деякі люди відмовляються купити дрова дубові не колоті з доставкою. Ця причина – необхідність їх самостійно рубати. Складності додає й той факт, що дуб є дуже міцною породою. Цей недолік можна нівелювати завдяки сучасним інструментам, які допомагають швидко та без зайвих навантажень рубати навіть дубові дрова.

Дубові дрова не колоті: ціна

Багатьох людей цікавить на дубові дрова не колоті дуб ціна Київ. Вартість таких дерев'яних полін дійсно висока, особливо якщо порівнювати її з цінами на інші альтернативні види палива. Але той, хто робить вибір на користь дуба, ніколи не залишається у програші. Вартість деревного палива такого типу висока, але слід враховувати, що використовуються такі дрова досить повільно, тому їх вистачає на тривалий час.

Якщо ж комусь здається, що купити дрова дуба 1 куб не колотих ціна надто висока, то є один варіант заощадити. Для цього можна використовувати за основу дрова інших порід, і додавати до них трохи дубових. За рахунок цього процес згоряння відбуватиметься повільніше, та при цьому буде приємний дубовий аромат.

Переваги дубових дров

Дуб – це ідеальна порода дерев, яка чудово підходить для опалення. Ця порода горить дуже повільно, і при цьому дає велику кількість тепла. Показники теплотворення становлять 3240 ккал/кг, що є дуже гарним результатом. Іншими перевагами дубових дров можна назвати.

  1. Стійкість до гноїння. Ця властивість пояснюється тим, що дуб містить речовину, яка діє наче отрута проти цвілі та різних видів мікроорганізмів.
  2. Рівне горіння та сильний жар. Саме ці властивості вказують на гарні дрова для того, щоб топити будинок.
  3. Мінімальна кількість завантажень. Якщо дубові дрова не колоті дуб купити в Київській області, то час завантаження та обслуговування котла або каміна зводиться до мінімуму.
  4. Приємний аромат. Дубові чурки мають дуже приємний аромат. Це одна з причин, чому ця порода часто використовується для розтоплення лазень.
  5. Лікувальні властивості. Доведено, що пар дуба має лікувальні властивості. Водяна пара, яка утворюється при згорянні дубових дров, корисна для дітей та дорослих.

Треба враховувати, що дубові дрова не колоті дешево не коштують. Дуб є однією з найдорожчих порід. Це пояснюється перш за все перевагами такої деревини. Але, не дивлячись на вартість, такі дрова усе одно вигідно використовувати, адже вистачає їх дуже надовго.

Відгуки
Андрій Пилипенко
Андрій Пилипенко
20.11.2022
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
Дрова колоті сосна 35 см, товщина поколу 10 см
чудова свіжа сосна без трухлі.об*ємвідміряли точно, швидко склали дрова в мене на подвір*ї.дякую ..
Masha
Masha
15.11.2022
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті дуб 50 см, товщина поколу 15 см
як сказали, так і приїхали — рівно об 11.30. оце професіоналізм)) ..
Александр Олешко
Александр Олешко
04.11.2022
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті акація 35 см, товщина поколу 15 см
Не думал, что акация так хорошо гореть будет. Одной закладки в печь хватает на весь вечер, а если вмокнуть в воду и заложить на ночь плотненько, то и посреди ночи вставать не надо. ..
Олена
Олена
03.11.2022
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Дрова колоті ясен 35 см, товщина поколу 15 см
Ясен і в грубці, і в мангалі добре горить. хороші жаркі дрова ..