Клен не колотий

Кленові дрова відносяться до щільних порід деревини, і вони по праву називаються одним із найкращих видів палива для печей, котлів та камінів. Дрова з клена не колоті купити можна як заготовку на опалювальний сезон. Це чудова альтернатива централізованому опаленню або газовому котлу.

Якщо купити дрова не колоті клен, то їх вистачить на тривалий час, адже тліють вони досить повільно дають багато тепла, й при цьому можна порубати чурки на дрова різних розмірів. Наприклад, за допомогою тріски можна швидко розпалити вогонь. Середні за розмірами дрова слід підкидати у процесі. А цілісні чурки можна використовувати вже тоді, коли камін або піч буде добре розтоплено. Цільні чурки горять дуже повільно, і у весь цей час дають велику кількість тепла.

Чому слід кленові дрова не колоті купити Україна?

Дрова не колоті клен Київ купити слід по причині того, що це гарна сировина для опалення приватного будинку. Цей вид деревини має одразу кілька істотних переваг:

  • Гарна теплотворна здатність, завдяки чому дрова дають дуже багато тепла;
  • Безпека використання – іскор в процесі горіння практично немає, що мінімізує ризики випадкового займання;
  • Велика щільність деревини сприяє тому, що дрова горять досить повільно, і їх вистачає на довгий час;
  • Купити дрова не колоті клен Київська область можна для котлів, відкритих камінів, печей, лазень, приготування їжі на вогнищі.

При всьому цьому на кленові дрова не колоті ціна невелика, тому з їх допомогою дуже вигідно опалювати приміщення. Особливо якщо зробити оптове замовлення та отримати знижку.

Кленові дрова не колоті купити Київ

Якщо вас цікавить на кленові дрова не колоті у Києві ціна, то можете звернутися до нашої компанії, дізнатися вартість 1 кубу дров та зробити замовлення з доставкою. Ми пропонуємо тільки якісні дрова різних порід, у том числі кленові.

Відгуки
Вадим
Вадим
12.08.2022
Дрова колоті дуб 35 см, товщина поколу 10 см
Дрова колоті дуб 35 см, товщина поколу 10 см
Подъехал за сеткой дров на шашлыки, убедили взять полный багажник, что в сумме дешевле. Так что теперь на даче эти дрова лежат, каждый раз за ними ездить не нужно. Приятно, когда продавец не на пофиг работают, стараются помочь...
Артем
Артем
03.08.2022
Брикети Nestro із дуба
Брикети Nestro із дуба
Отличные дрова, беру только сдесь, всем реккомендую...